הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

ROTEM770

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חברי הפורום היקרים!
ברצוני להודות לכם מקרב הלב על התמיכה והפרגון וההיענות בהצבעות לבעלי, ללא קשר לתוצאות כלל שיפורסמו רק במוצ"ש כנראה,היה לנו לעונג לראות את התמיכה והאהבה שקיבלנו מכם! בעזרת ה' נחזיר לכם בשמחות! באהבה גדולה, רותם חן.
ד"א בעלי עדיין פנוי לימים נוראים. יש לו ניסיון בארץ ובחו"ל של למעלה מ- 10 שנים אז אני יותר משמחה לעשות לו פה פרסומת, מי שיודע על מקום טוב ואיכותי שמחפשים אשמח שיפנה אלי לטל' 0542126389. תודה רבה וניפגש אי"ה בגמר הגדול!
תחשוב טוב, יהיה טוב!

ח. ד. אורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
פרק מעניין במיוחד! מתמודדים מוכשרים אחד אחד.
חבל שהניקוד הסופי לא לפי חוות הדעת לאחר השיר. זה מבלבל ממש.
*מתי אירוע הגמר? אחרי החגים?
הגמר כנראה לפני שניר ברקת עוזב את עיריית ירושלים... זה הרי בחסותו
לכן כנראה לא היה כאן את הסחבת בין השלבים כפי שהיה בעונה הראשונה למי שזוכר...

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

החושב

משתמש פעיל
שלום לכולם!
א. הגמר יתקיים בע"ה מיד אחרי סוכות.
ב. במוצ"ש הקרוב תשודר תכנית עם חמשת המתמודדים של הגמר. חובה להאזין!!!
יהיו שם ביצועים מיוחדים של המתמודדים. (כדאי להקליט, התכנית ברדיו בלבד ללא וידאו)
את השיר שלי אני מקדיש לכל חברי הפורום המלווים אותי לאורך כל הדרך.
עמיחי.

נערך לאחרונה ב:

היסמין יר

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
עברתי היום על הפרקים הקודמים
יש אחד תימני בשם דוד סודי שלדעתי זה פיספוס שהוא לא בגמר
לא מבין איך עוצמה כזאת לא העפיל לגמר
תראו איז טונים הוא מביא בשיר השבעתי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה