התייעצות הצ'ק של מענק הקורנה מארה"ב מתעכב כבר חודשים, יש למישהו נסיון?

אבי2256

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
הגשנו כל המשפחה בקשה למענק קורנה כבר לפני חודשים,
אחרי חודש חודשים קיבלנו כולם מכתב שאנחנו זכאים לקבל,
מאז עבר חודש וחצי ולא קיבלנו את הצ'ק,
למישהו קרה כזה דבר?
יכול להיות שזה נאבד בדרך או משהו כזה,
אני מכיר הרבה שהגישו הרבה אחרינו וכבר קיבלו.
תודה לעונים

גננת לשעבר

משתמש פעיל
כל הצ׳קים שהיו אמורים להשלח בתאריך מסוים בתחילת מאי, לא נשלחו לארץ עקב כך שהופיע להם שיש הגבלות קורונה על חלוקת דואר בארץ.
תנסה להתקשר אליהם

גננת לשעבר

משתמש פעיל
ה הרבה דיונים על צ'קים של מענק קורונה מתאריך מסוים, שלא הגיעו.

לנו התעכב צ'ק אחר, לא של הקורונה.
התקשרתי לIRS.

שאלתי באנגלית, האם יש להם דובר עברית.

הפקידה העלתה לשיחה מתורגמנית.

תחילה ביקשו מספר פרטי זיהוי, מספר SSN שלי ושל בעלי, מעמד משפחתי, שם נעורים של האם, שם של האב,

אח"כ אמרו שהצ'ק נועד להשלח ב1.05 אבל בגלל הגבלות קורונה בישראל הם לא שלחו.
אמרתי להם שכבר אין הגבלות, הפקידה אמרה שרשום אצלה שיש התפרצות מחודשת, ולכן כדאי שאעדכן באתר IRS מספר חשבון בנק לקבלת הכסף, הם רצו בנק שיש לו קשר עם ארה"ב, לא ידעתי אם הבנק שלי עומד בקריטריון זה, אז התעקשתי על צ'ק חדש,
ב"ה אמרו שישלחו צ'ק חדש.

בהצלחה לכולם

מספר הטלפון אליו התקשרתי:
1-267-941-1000+

אני לא יודעת אם זה המספר גם למענק קורונה, סביר שכן.
הם עונים בין השעות 6 בבוקר ל-11 בערב (שעון ארה"ב). עדיף להתקשר מיד בפתיחה, יש יותר סיכוי למענה מיידי, ענו לי תוך מספר דקות

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בעלי התקשר לפני שבוע/שבועיים ואמרו שזה לא הונפק עדיין, לא כי יש בעיה אלא כי עדיין לא הגיעו לזה.
שיק 1 כן הגיע לפני כמה חודשים כבר והגשנו את הבקשות לכולם ביחד.

אבי2256

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אז מומלץ לחכות או להתקשר?
אם צריך להתקשר השיחה היא בעלות מיוחדת?

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אנחנו מקווים שיגיע מהר כי אנחנו צריכים לקנות מקרר... חשבנו שאולי טראמפ רוצה לעזור לנו בנושא.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
גם אני עוד לא קיבלתי ונאמר לי שאמור היה להישלח בסוף מאי.

בינגרפיק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני ביררתי מולם וטענו שאחד הפקידים בטעות רשם אותי כאילו אני עדיין בחזקת ההורים ולכן אוכל להגיש שוב רק בינואר 2021 למנינם שוב ולקבל את המענק. כדאי שמי שלא קיבל שיברר את הנקודה הזאת

Esty S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
אגב, יש לי שאלה לכולם כאן, איך הגשתם את הבקשה? דרך חברה?
היה למישהו את הביעה שחזר שהתאריך לידה לא תקין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה