הצעת מחיר לתלי דלת יותר נכון לבקבוק יין

hagit

משתמש צעיר
עיצוב גרפי

היי שבוע טוב

אני רוצה להדפיס תוויות נתלות לבקבוקי יין.(כמו התלי דלת)

כמות של 100 יחידות.
כרומו צבעוני 240 גרם
גודל 21 על 5 עם חור עגול למעלה גודל בערך 2.5 ס"מ.

אזור ירושלים

אשמח להצעות מחיר/
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

hagit

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מעולה אם תוכל לעדכן אותי בהקדם
זה עבור לקוחה שרוצה להדפיס עכשיו כי טסה אחר הצהריים

אות לי

משתמש סופר מקצוען
רק הערה קטנה,
תלי דלת ותלי לבקבוק לא דומים אחד לני באופן החיתוך שלהם
בדלת החיתוך הוא נקב עגול וזהו
בבקבוק הנקב צר יותר מקוטר הבקבוק וסביבו יש חתכים קטנים שמתרחבים כאשר מלבישים אותו על הבקבוק
דוגמה לזה את יכולה לראות בכל סופרמרקט בפרסומות שמולבשות על בקבוקי יין.

hagit

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה על הדיוק:) האמת שלא ידעתי להסביר מה אני רוצה אז זו הדוגמא שקפצה לי לראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה