כללי הצעות לשיפורים בmake

h.m Automation

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
שלום רב, אני די חדש בתחום האוטומציה אבל נראה לי שיש הרבה דברים שמייק יכולים לשפר ולשנות לטובה, וזה יקרה אחרי שהמשתמשים במייק יבקשו את השינויים הללו

לדוגמה - אם אני משתמש קבוע במס' אפליקציות - שתהיה חלונית של אפליקציות ברירת מחדל שלי
עוד דוגמה - שתהיה אפשרות של שמירה אוטומטית ואם יצאתי מחלון כלשהו בטעות לא יימחק הכל

ועוד כהנה וכהנה
לכן חשבתי אולי נרכז במקום אחד את כל הבעיות והצעות לחידושים ונשלח אותם למייק בצורה מסודרת.
מוזמנים לכתוב הצעות לייעול ושיפור

אם יש מקום שזה קיים כבר או שזה לא מתאים פה, אשמח לדעת

David Hadas

מערכות ואוטומציות לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אפשרות "להשעות" מודול מסוים זמנית.
מעבר נוח בין היסטוריות של ריצות (למשל שבהיסטורי כשנמצאים בתוך ריצה מסוימת, יהיה חלון צד שמראה את כל הריצות האחרות וכן מעבר ישיר לעורך, וכך בלחיצה אחת אפשר לעבור לשם, ולא צריך לצאת לחלון הכללי ולהיכנס שוב לריצה אחרת או לעורך)
שיהיה ניתן להגדיר מודול בלי שיהיה מחובר למודול קודם (וגם כשהוא לא טריגר). כמו שאם מודול 2 מנותק ממודול 1, עדיין אפשר להגדיר את מודול 3, אז למה שלא יהיה ניתן להגדיר גם את מודול 2?

נערך לאחרונה ב:

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשרות להריץ ביחד מספר מודולים בודדים באופן חדפ

DBA AUTOMATIONS

תנו לפתרונות שלנו לעבוד בשבילכם!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שימצאו פיתרון לחשבונות ג'ימייל, שלא נצטרך לרענן כל שבוע את החיבור

מוישי שובקס

בונה אוטומציה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אפשרות להריץ ביחד מספר מודולים בודדים באופן חדפ
זה אפשרי במייק, אתה פשוט שם את הטריגר במודול הראשון שאתה רוצה להריץ מנתק בסוף, וזה רץ על המודולים האלו

מוישי שובקס

בונה אוטומציה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מוישי שובקס

בונה אוטומציה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ואגב, יש למייק מקום מסודר בו אפשר לכתוב רעיונות ושיפורים ואף להצביע על פיתוחים, ככל שפיתוח מקבל יותר הצבעות הם מקדמים את זה יותר
זה הקישור

אוטומציה עסקית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אוטומציה עסקית
אפשרות לפתוח תוצאות של מודול מסויים תוך כדי עריכת מודול אחר מבלי שחלון העריכה יסגר
(ובאופן כללי אפשרות לפתוח כמה חלונות ביחד...)

David Hadas

מערכות ואוטומציות לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה אפשרי במייק, אתה פשוט שם את הטריגר במודול הראשון שאתה רוצה להריץ מנתק בסוף, וזה רץ על המודולים האלו
אבל צריך לנתק גם מודולים קודמים וגם בסוף, וכדאי שיהיה פיתרון נגיש יותר.
זה יש גם פתרון, בקרוב אפרסם מדריך מסודר
מחכים בכליון עיניים

h.m Automation

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
לגבי המייל כמדומני שאמרו לי בשמו של מוישי שובקס שצריך לעשות פבליש על האפליקציה בגוגל קלאוד. עשיתי את זה ומאז לא התבקשתי לחבר שוב את הג'ימייל

אגב לא נראה לי שהם ירצו לסדר את העניין של המייל כי יש להם ענין שיחברו דוקא חשבון עם דומיין

Ushaya

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אוטומציה עסקית
תזמונים.
שיסדרו אפשרות לתזמון הדלקה של מודל גם באמצע פלואו. (כמו הברייק, רק עם יותר זמן מ-5 דקות)

h.m Automation

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
שיהיו קוי עזר, כמו במניצ'ט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה