דרוש מידע הצעה לפתיחת קהילה חדשה בפרוג

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מה דעתכם שייפתח כאן בפרוג קהילה חדשה, "קהילת מנהלים"?
הכל כבר יש כאן, כל תחומי המקצוע, רק דבר אחד אין כאן קהילה ל - מנכ"לים, יו"ר, גבאים, מפיקים וכל מה שכלול לאנשים שאין להם מקצוע מוגדר אבל המקצוע שלהם הוא לנהל פרויקטים, אני חושב שקהילה כזאת יכולה להביא הרבה תועלת, המנהלים והפרויקטורים יוכלו להיעזר זה בזה, ולשתף זה את זה כל אחד מניסיונו האישי.
צריך קצת להשקיע מחשבה איך להגדיר את תנאי ההצטרפות לקהילה, אבל בגדול הרעיון לדעתי מאוד שימושי.
מה דעת המנהלים? @ניהול האתר @הכלבויניק

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נשמע טוב.
יש קבוצות נשים כאלו.
אם יהיה ביקוש של מספר משתמשים סביר, נשמח לקדם זאת.

עיינו ב>> פתיחת קבוצה מקצועית חדשה.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נשמע טוב.
יש קבוצות נשים כאלו.
אם יהיה ביקוש של מספר משתמשים סביר, נשמח לקדם זאת.

עיינו ב>> פתיחת קבוצה מקצועית חדשה.
אם אני מבין נכון צריך פשוט לגבש קבוצה של 25 אנשים שמעוניינים להיות בקבוצה
כמו"כ צריך אחד שיש לו מנוי פרימיום ושיהיה מוכן להיות המנהל של הקבוצה (אולי אני, אשקול זאת)
בואו ננסה לראות כאן באשכול אם יש לזה ביקוש, כל אחד שרוצה להיות חלק מהקהילה והוא עונה על ההגדרה הנ"ל שישאיר כאן הודעה, אם יהיה ביקוש נפנה בצורה מסודרת להנהלת האתר
(צריך גם לדון האם יש צורך שהקהילה תהיה בדווקא סגורה או שאחרים יוכלו לצפות בה כמו בשאר הקהילות המקצועיות)

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נשמע יותר בכיוון של קהילה סגורה.
בכל מקרה, צריך אנשים שבאמת שייכים לתחום ויהיו פעילים בפורום. פורום שאינו פעיל - נסגר.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אכן נשמע מעניין,
וזאת כמובן במידה ויהיו בה חבר'ה רציניים ופעילים,
כשזה יהיה יותר אקטואלי אפרט את תפקידי,
ותודה ל @הילוך גבוה על הרעיון.
לדעתי לא רצוי לפרט כאן אלא אח"כ בהצטרפות לקהילה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
גם אני אשמח
אומנם אני על הניק של אשתי אבל אני חושב שיהיה בזה תועלת גדולה.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
חברים, אנחנו מתקדמים, יש לנו כבר 7 פוטנציאלים
מי עוד מעוניין בקהילה הזאת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה