הצעה למנהלי הפורום

מצב
הנושא נעול.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י Shia;1812756:
לפעמים החוצפה של פטפטנים שחושבים שהתפקיד של המנהלים הוא לעבור הודעה הודעה ולנקות את הליכלוך של משועממי הפורום מוציאה אותי מדעתי.
כאילו שהגיוני לצפות שיישבו אנשים רציניים ויתעמקו ויבררו ברר היטב בדיוק באיזו הודעה זה נחשב שמשתמש פלוני ירד מהפסים ובאיזה שלב משתמש אלמוני התבטא בצורה גסת רוח, האם התבטאות כזו עולה לכדי עלבון ופגיעה במשתמש אחר ואיזו הודעה היא ליבוי מחלוקת בין קהילות בישראל...

יושבים אנשים ומכלים את זמנם בפטפוט ואז מתלוננים כשמוחקים את תללי ההבל שהם ערמו בפורום ומאיימים מפני התוצאות מרחיקות הלכת שיהיו לפעולות האכיפה...

אני יודע שתמיד ישנם משתמשים רציניים שכתבו דברי טעם והם נמחקו למרבה התסכול, אבל זה התוצאה של חוסר האחריות של קבוצת משתמשים קטנה אך קולנית שבאופן כרוני תמצא אותם בכל אשכול פטפטת ודיונים, אבל כמעט אף פעם לא תראה אותם פעילים בדיון מקצועי.
משתמשים אלה לא בוחלים לדרדר כל אשכול למחוזות נידחים ולהפוך אותו לזירת התגוששות וסגירת חשבונות.
מנהלי הפורום ימשיכו בפעולות האכיפה בכל מקום שיימצא לנכון. את התלונות אפשר להפנות אל המשתמשים שליבם גס בכללי הפורום ואין להם דברים טובים יותר לעשות עם זמנם חוץ מלקשקש ולפטפט את עצמם לדעת.
עם כל הכבוד לך, אין לי מושג במה אתה מעביר את זמנך. אבל הזלזול שלך במשתמשים, שלא מתבטא רק במחיקת האשכולות באופן שרירותי, אלא ממשיך בהשתלחות בוטה בכל המשתתפים באשכול, ובאופן אישי בי, היא ראויה לגינוי.
אם יש לך מעט יושר, תנסה לבדוק את ההתנהלות שלך, ולא להטיח דברים באוטומטיות מדהימה.
לפעמים אפשר לקבל ביקורת מבלי להכפיש בחזרה.
כשהביקורת מצד הגולשים תיבדק ותטופל, אני מציע לך לפנות את זמנך ולהתעסק עם ניצול הזמן של הגולשים.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זכית שקקטוס יבקר אותך, כנראה יש משהו בך...

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עם כל הכבוד למנהלים, ויש כבוד, עדיין אין שום הגיון בכך שמנהל פורום 'צביעה בגואש' יוכל למחוק אשכולות בפורום 'כתיבה ועריכה'!
איש איש בתחומו ובפורומו ישכון.
ככותבת ועורכת עם הרבה נסיון, חשוב לי להבהיר לכל מנהלי פורומי הצביעה בגואש, בשמן ובצבעי אצבעות, שבאשכול שנמחק ושוחזר היה דיון מקצועי, מעניין ומקדם מאד, שעזר לרבים מהמשתתפים לגבש לעצמם עקרונות והבנות בכתיבה לקהל החרדי.
לקרוא לאשכול כזה 'תללי הבל', זו שגיאה עקרונית - עוד יותר מהשגיאה הלשונית.

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ואולי זה היה תשובה לשאלת האשכול בהדגמה .
מהו ספר חרדי?
[או יותר נכון תהליך כתיבת ספר חרדי]
מצונזר,מצונזר ,נמחק לגמרי ...ו...חוזר ממוחזר עם רמזים למה שבעצם אסור לכתוב
ואז אתה קורא אותו ומרגיש שהוא מנותק משהו:-*

געוואלדיג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
הרי על ענין זה העתקתי את המעשיה במברק ששלח נפתלי הירץ מבויבריק לאחיו ישעי' בעריל.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
שמועה מבוססת גונבה לאוזני, שאי-אלו אנשים מצרים על ירידה כללית ברמת המקצועיות של במת פרוג.
אם יש צדק בשמועה אם אין - אתם היודעים.

אך אם אתם (צוות מנהלי פרוג הנכבדים) אכן מצרים על ירידה מסוימת ברמת המקצועיות - הנה לכם הדגמה חיה לדרך בה נעלמים אנשי מקצוע מן הפורום.

געוואלדיג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י רותי קפלר;1812995:
עם כל הכבוד למנהלים, ויש כבוד, עדיין אין שום הגיון בכך שמנהל פורום 'צביעה בגואש' יוכל למחוק אשכולות בפורום 'כתיבה ועריכה'!
איש איש בתחומו ובפורומו ישכון.
ככותבת ועורכת עם הרבה נסיון, חשוב לי להבהיר לכל מנהלי פורומי הצביעה בגואש, בשמן ובצבעי אצבעות, שבאשכול שנמחק ושוחזר היה דיון מקצועי, מעניין ומקדם מאד, שעזר לרבים מהמשתתפים לגבש לעצמם עקרונות והבנות בכתיבה לקהל החרדי.
לקרוא לאשכול כזה 'תללי הבל', זו שגיאה עקרונית - עוד יותר מהשגיאה הלשונית.

זה מסביר את המחיקה עצמה שהיתה מאד תמוהה, וגם מסביר את כל המחיקות התמוהות. יש לדרוש ממנהלי האתר לחסום את האפשרות הזו למנהלי פורומים אחרים, זה פשוט בלתי הגיוני. הבנתי מעצמי שאין זה מעשה ידידנו המנהל היקר אברהם, אבל הנחתי שבזמן שלא הייתי פעיל הוחלפו מנהלים או נוספו.
כל מי שתמים דעים עמי בדרישה זו, שיואיל לצלצל, [וצר עין יגיב בהסכמה בהודעה משלו;)].

ארי בראון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
גם אם לכל פורום יהיה מנהל עם הרשאה לערוך שינויים בפורום של תחום מקצועו בלבד
לך תדע מה המניעים שלו לכיסוח ומחיקת אשכולות
ועדין מוטב להתמודד עם מנהל אחד שמגיע מהתחום וידוע שהוא הכתובת לניהול הפורום
מאשר לעמוד מול אוסף ניקים המשמשים גם כמנהלים חסויים ואין אפשרות להדבר עמם

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י פוינט ק גת;1813175:
ורק אני חושבת שהעליהום פה מוגזם?

אנחנו מכבדים מאד את דעתך, אבל לא מסכימים לה.

תארי לך שמנהל פורום 'חומרה ורשתות' נכנס לכם לפורום עיצוב גרפי, ומתחיל למחוק אשכולות ללא התראה. אתם פונים למנהל הפורום שלכם, הוא לא יודע במה מדובר.
תארי לך שנמחק לכם כך אשכול עם 30 עמודים ומאות הודעות, שחלקן פטפוטים - אבל רובן הגדול הבעת דעות עניינית. אשכול שהושקעו בו במצטבר עשרות שעות כתיבה וחשיבה ציבורית, אשכול שהגיע למסקנות חשובות ויכול גם להועיל לכם בעתיד.

דיקטטורה זה בסדר (נגיד), אבל לפחות שהדיקטטור יהיה אחד, ומהמקצוע שלנו - ולא שכל דיקטטורי הארצות הסמוכות יגיעו לכאן. מנהלים, את המחיקות שלכם - בפורום שלכם!

על החתום, בתודה ובכניעה, אחרונת הנתינים

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
את לא צודקת רותי,
מנהלים אמורים למחוק דברים שלא הולמים את המדיניות של פורום פרוג הכללי-זה לא משנה מה תחום הידע שלהם.

מה שכן, בכזה דיון שמעורבים נושאים מיקצועיים היה כדאי יותר למי שמחק להעביר את זה כן למנהל הפורום שיבצע מחיקה סלקטיבית יותר.

*מנהל פורום חומרה ורשת בהחלט יכול להחליט למחוק מפורום עיצוב תמונת נשים לדוגמה, הבעיה מתחילה בזה שגם בין מנהלי הפורום יש כל מיני רמות "פרוימקייט".

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
רותי,
עצה טובה ושימושית:
תעבירי בהגדרות את אפשרויות הצפייה שלך לארבעים הודעות בעמוד, והאשכול יתקצץ לשמונה עמודים. חבל לדפדף בין 30 עמודים, זה ממש מתיש :)

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רותי קפלר;1813203:
אנחנו מכבדים מאד את דעתך, אבל לא מסכימים לה.

תארי לך שמנהל פורום 'חומרה ורשתות' נכנס לכם לפורום עיצוב גרפי, ומתחיל למחוק אשכולות ללא התראה. אתם פונים למנהל הפורום שלכם, הוא לא יודע במה מדובר.
תארי לך שנמחק לכם כך אשכול עם 30 עמודים ומאות הודעות, שחלקן פטפוטים - אבל רובן הגדול הבעת דעות עניינית. אשכול שהושקעו בו במצטבר עשרות שעות כתיבה וחשיבה ציבורית, אשכול שהגיע למסקנות חשובות ויכול גם להועיל לכם בעתיד.

דיקטטורה זה בסדר (נגיד), אבל לפחות שהדיקטטור יהיה אחד, ומהמקצוע שלנו - ולא שכל דיקטטורי הארצות הסמוכות יגיעו לכאן. מנהלים, את המחיקות שלכם - בפורום שלכם!

על החתום, בתודה ובכניעה, אחרונת הנתינים

אני עוקבת בערנות אחרי הדיון של "ספר חרדי" מאז פתיחת האשכול, קוראת, נהנית ומחכימה.
גם לדעתי המחיקה היתה מיותרת, והתמיהה הראשונה בנושא (כלומר: פתיחת האשכול הנוכחי) מוצדקת לחלוטין.

אבל- מכאן ועד להגיע למעל 70 הודעות מתלהמות, מלאות סופרלטיבים ותיאורים מרטיטים על האובדן הקשה והבלתי נתפס?

לדעתי מוזגם.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י יונה יונה;1813226:
את לא צודקת רותי,
מנהלים אמורים למחוק דברים שלא הולמים את המדיניות של פורום פרוג הכללי-זה לא משנה מה תחום הידע שלהם.

מה שכן, בכזה דיון שמעורבים נושאים מיקצועיים היה כדאי יותר למי שמחק להעביר את זה כן למנהל הפורום שיבצע מחיקה סלקטיבית יותר.

*מנהל פורום חומרה ורשת בהחלט יכול להחליט למחוק מפורום עיצוב תמונת נשים לדוגמה, הבעיה מתחילה בזה שגם בין מנהלי הפורום יש כל מיני רמות "פרוימקייט".

אלא שמה שמציק, הוא שחוץ מלהכות על קודקודנו, ולחלק 'מחמאות' לגולשים ולמה שנכתב, להוריד את האשכול ושוב להעלות אותו

לא קיבלנו עד כה כל תגובה עניינית מה היה חטאו של האשכול, איפה הוא גלש, ולאן

(מה שגורם לחוסר ביטחון עצמי נורא בכתיבת הודעה. בעצם לחוסר רצון כלשהו לכתוב משהו)

עכשיו איזו אפשרות יותר גרועה: שאין מה להראות או שהנתינים לא ראויים ליחס הזה?

(מנסיון: נא לקרוא זו הודעה מהר - יש לה חיי מדף קצרים)

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
נו מה?

עכשיו תפתחו אשכול חדש: "מהו מנהל פורום חרדי טוב" ותגיעו בו ל7 עמודים (40 בעמוד, רותי. אחרת זה באמת מַלאֵה.)

התלוננתם, פרקתם. זהו.

המנהלים עושים את שלהם באחריות ובנאמנות. גם אם הייתה טעות, מגוחך להמשיך ולהתלהם ולהמשיך להתלהם ולהמשיך להתלהם.

החזירו לכם את האשכול האהוב - תחזרו לשם. מחכה לכם.

(קצת מעייף כשחוזרים על אותו דבר יותר מפעם אחת. או משפיל.)

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י פוינט ק גת;1813239:
אני עוקבת בערנות אחרי הדיון של "ספר חרדי" מאז פתיחת האשכול, קוראת, נהנית ומחכימה.
גם לדעתי המחיקה היתה מיותרת, והתמיהה הראשונה בנושא (כלומר: פתיחת האשכול הנוכחי) מוצדקת לחלוטין.

אבל- מכאן ועד להגיע למעל 70 הודעות מתלהמות, מלאות סופרלטיבים ותיאורים מרטיטים על האובדן הקשה והבלתי נתפס?

לדעתי מוזגם.

כשאדם כותב משהו, גם אם הודעה בפורום, הוא מוציא חלק מהנשמה שלו (אם מכירים את הראשי תיבות 'אנכ"י')

הוא משקיע מחשבה, ריכוז, מח ולב בתוך הדברים

וכשבא מישהו וסתם לוחץ deleet (בפרט כשיש להניח שזה יקרה גם בפעם הבאה - מה שמוציא לך את החשק לכתוב משהו)
זה מציק מאוד מאוד. מאוד.

(אני בטוח שגם בגרפיקה זה כך. אבל אין לי היכולת להמחיש)

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
גם לי הציק הקטע של המחיקה
אבל יותר מציק לי שממתי שהחזירו בקושי וכתבו שם הודעות ורק כתבו שוב ושוב למה המחיקה כל כך לא מוצדקת
זה לא קצת מגוחך???

שג

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ע"ז נאמר (קהלת ז') כי העושק יהולל חכם. וברש"י: כשהכסיל מקנתר את החכם מערבב דעתו וגם הוא נכשל.
בשביל כמה הודעות של שטות נאבדו הרבה הודעות חכמים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה