הצעה למנהלי הפורום

מצב
הנושא נעול.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
גם מנהלות פורום הסופרות מצויידות בטיפקס משובח ובמספריים חדות, והן עושות בהם שימוש לעתים מזומנות.

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י Art Studio;1812476:
אני מחקתי את האשכול המדובר.
הוא עבר את גבול הטעם הטוב אי שם...
תודה על הבהרת הדברים. אבל איך שלא יהיה, היה מן הרצוי לנעול את האשכול מבעוד מועד, טרם הוא יעבור את גבול הטעם הטוב, כפי נוהליכם.

האם בכל זאת אולי ניתן לשחזרו? נשמח.

תודה

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י רותי קפלר;1812682:
גם מנהלות פורום הסופרות מצויידות בטיפקס משובח ובמספריים חדות, והן עושות בהם שימוש לעתים מזומנות.

פה לא מדובר על טיפקס/מספריים,
השתמשו כאן במכסחת דשא או קומפרסור

כך להסיר אשכול שלם ומרתק...

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מצטרף למספד המר על האשכול שפתחתי, טיפחתי וריביתי, ונטמן בטרם עת.
אוי לנו כי נלכדנו בשחיתותנו...

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
נכתב ע"י עדיאל;1812737:

אוי לנו כי חטאנו...

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י Art Studio;1812476:
אני מחקתי את האשכול המדובר.
הוא עבר את גבול הטעם הטוב אי שם...

אין טעם לפתוח אשכולות חוזרים ונשנים; כל מנהלי הפורום עושים את מירב המאמצים להותירו נקי מבחינה תוכנית ומקצועית. כמות ההודעות המתלהמות או חסרות הרסן מכל בחינה שהיא עברה מזמן את גבול הטעם הטוב, ואם ניק אינו יודע לסנן את הודעותיו טרם השליחה - נאלצים המנהלים לעמול ולסנן אינסוף. אם נוסיף לכך גם הודעת הסבר אישית לכל אחד מהם - שעות היממה לא תספקנה.

כל עוד הדיון ענייני, מקצועי ובעל תוכן הולם - מה טוב ומה נעים.
ואינני בדעה שדברים כה פשוטים דורשים הבהרה.

ואת מודעת לכך שיש לפורום הזה מנהל? האם כל מנהל יכול לדשדש בפורומים אחרים כאוות נפשו?
סליחה על הבוטות, ובאמת שאני מעריך את עבודת הסינון והנקיות של הפורום הנוכחי, רבה זכות הסינון הזה, הוא בטוח ברשתות המסוננות שלנו.
אך בכל זאת, כפותח האשכול, אני יודע שהיתה בו תועלת רבה לכותבים ולסופרים.
בעבר, היו מעירים באישי לכותב שיעדן את סגנונו ואת תגובותיו. לאחרונה, בעקבות ההקלות בהנחיות הבטחוניות גם כאן יש יד קלה על ההדק...

אני לא חושב שבשל העמוד האחרון שעסק בהשוואות בין העיתונים למיניהם, יש עילה למחוק את כל האשכול.
עדיין לא מאוחר, ויש לשחזרו בהקדם לטובת העורכים הרבים, היו שם תובנות לחיים ולעבודת העריכה. ניתן מקסימום לסנן את התגובות שגלשו מהנושא.

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מלבב;1812722:
תודה על הבהרת הדברים. אבל איך שלא יהיה, היה מן הרצוי לנעול את האשכול מבעוד מועד, טרם הוא יעבור את גבול הטעם הטוב, כפי נוהליכם.

האם בכל זאת אולי ניתן לשחזרו? נשמח.

תודה

מחקתי כי ראיתי שזה גולש לכיוונים לא ראויים,
מחזירה את האשכול מתוך אמון שאפשר להמשיך לנהל אותו עם גבולות.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י Art Studio;1812746:
מחקתי כי ראיתי שזה גולש לכיוונים לא ראויים,
מחזירה את האשכול מתוך אמון שאפשר להמשיך לנהל אותו עם גבולות.

תודה לך.
חברה, יש כאן אל מי לדבר...

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י קקטוס;1811844:
עזוב, אל תיגע בנקודות רגישות, ולא יקרה לאשכול כלום.
לפעמים האוויליות שבה מנהל מעיף אשכול מושקע לאשפה, מוציאה אותי מדעתי.
אנשים משקיעים בתגובות, ודנים בנושא שבאמת חשוב ומשמעותי לכל מי שעוסק בכתיבה.
מגיע איזה איתות מאחד המצקצקים, וטרח! כל האשכול נמחק באיבחת מקלדת.

תחשוב שניה מנהל יקר, האם אתה יכול לפתור את הבעיה באופן אחר.

במחשבה שניה, אולי זאת הדרך המקובלת: מחיקה אלימה של אשכול, רק ככה זוכים לשקט תעשייתי. ברוך השם.

לפעמים החוצפה של פטפטנים שחושבים שהתפקיד של המנהלים הוא לעבור הודעה הודעה ולנקות את הליכלוך של משועממי הפורום מוציאה אותי מדעתי.
כאילו שהגיוני לצפות שיישבו אנשים רציניים ויתעמקו ויבררו ברר היטב בדיוק באיזו הודעה זה נחשב שמשתמש פלוני ירד מהפסים ובאיזה שלב משתמש אלמוני התבטא בצורה גסת רוח, האם התבטאות כזו עולה לכדי עלבון ופגיעה במשתמש אחר ואיזו הודעה היא ליבוי מחלוקת בין קהילות בישראל...

יושבים אנשים ומכלים את זמנם בפטפוט ואז מתלוננים כשמוחקים את תללי ההבל שהם ערמו בפורום ומאיימים מפני התוצאות מרחיקות הלכת שיהיו לפעולות האכיפה...

אני יודע שתמיד ישנם משתמשים רציניים שכתבו דברי טעם והם נמחקו למרבה התסכול, אבל זה התוצאה של חוסר האחריות של קבוצת משתמשים קטנה אך קולנית שבאופן כרוני תמצא אותם בכל אשכול פטפטת ודיונים, אבל כמעט אף פעם לא תראה אותם פעילים בדיון מקצועי.
משתמשים אלה לא בוחלים לדרדר כל אשכול למחוזות נידחים ולהפוך אותו לזירת התגוששות וסגירת חשבונות.
מנהלי הפורום ימשיכו בפעולות האכיפה בכל מקום שיימצא לנכון. את התלונות אפשר להפנות אל המשתמשים שליבם גס בכללי הפורום ואין להם דברים טובים יותר לעשות עם זמנם חוץ מלקשקש ולפטפט את עצמם לדעת.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הצלצול לא בטעות, יש לך סגנון כתיבה וחדות מדהימה...

געוואלדיג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
מחיקת אשכולות רבי משתתפים חמורה ביותר ויש לנקוט בה כצעד אחרון ורק כאשר לא נותרת כל אפשרות אחרת. נס נא לחדור לראש הכותב או המעיין ולהבין איזו טראומה זה עושה לו [אני עדיין הלום רעם], תחשוב על תגובת השרשרת הפסיכולוגית שזה עושה למשתתפים, איך הם ייגשו להודעה הבאה שלהם, מה תהיה צורת ההודעות הבאות, כמה הודעות לא ייכתבו בכלל, ואיך זה ישפיע על המשך העניין בפורום.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י עדיאל;1812737:

אני הייתי מציע להקים גל עד לזכרו של אשכול רענן ופורח זה,
אשר אך הבשילו פגותיו, ויתן את פריו המשמח אלוקים ואנשים,
והנה באה המזמרה ותגדע באבה את את יופי הפריחה, את עסיס הענבים
אבלים נותרו הכורמים, חפויים הייננים, שוטטו אנה ואנה אחר אשכולות אחרים
(ומי חכם וילחש את אוזנם, כי אשכולות אלו ברי חלוף אף המה),
ואך אני נותרתי לבדי, מבכה את גורלי, ומשליך את הזרעים לכל רוח - יודע כי לא יצלחו באדמה זו להצמיח גם לא ענב אחד ראוי לשמו.

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

באמצע ההודעה החזירו את האשכול!!!!!

יוסף צבי

משתמש פעיל
אל כבוד מנהלי האתר
בראשית דברי באתי להודות לכם על האתר הנפלא הנותן מענה לכל דכפין
ועתה באתי בעיקר להודות לכם על האתר הנפלא הנותן מענה לכל דכפין
ואסיים את דברי בתודה רבה לכם על האתר הנפלא הנותן מענה לכל דכפין

נ.ב. גם לי כואב לפעמים על אשכולות שנמחקו, ובכל זאת באתי להודות לכם על האתר הנפלא הנותן מענה לכל דכפין

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
אני מזכיר פסוק בקוהלת
"אַל תְּבַהֵל עַל פִּיךָ וְלִבְּךָ אַל יְמַהֵר לְהוֹצִיא דָבָר לִפְנֵי הָאֱלֹקים כִּי הָאֱלֹקים בַּשָּׁמַיִם וְאַתָּה עַל הָאָרֶץ עַל כֵּן יִהְיוּ דְבָרֶיךָ מְעַטִּים"
רש"י: "כי האלקים בשמים ואתה על הארץ. ואפילו חלש מלמעלה וגבור מלמטה אימת חלש על הגבור וכל שכן גבור למעלה וחלש למטה"

קיצור, אם אתה נמצא למטה ויש מישהו שיושב למעלה על השרתים של הפורום, ובכן, יהיו דבירך מעטים...

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
קחו בחשבון שכשמוחקים כל התודות שקיבלנו הולכים לאיבוד:(:(:(

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה