הצילו!!!!!!!!! עזרה בבעיה באל פסק

• פותח הנושא zap
  • פורסם בתאריך

zap

משתמש צעיר
רכשתי לפני שנתיים בערך אל פסק מחברת אדויס, שלכאורה עבד מצויין, ולפתע שבק חיים הבוקר.
המכשיר מסרב להדלק ולהכבות, כשהבעיה ברגע זה שהוא לכאורה נראה כבוי ומחובר למקור חשמל פעיל בבירור ובכל זאת לא מתמלא, אלא צופר כמו משוגע, לא נדלק ולא ממש נכבה, רק צופר כמו משוגע....
הבעיה שלא ניתן לפנות כרגע לטכנאי שכן החברה לא פועלת בימי שישי, ועד יום ראשון על הבוקר אין עם מי לדבר. ממש לא הייתי רוצה שהמכשיר ימשיך לצפור כמו משוגע ויצפור לי כל השבת....
אני מקפידה לפני שבת בכל שבוע להוציאו בכלל מן התקע, שאפילו לא יתמלא בשבת...כמובן...
כעת למרות שכיביתי ולכאורה למרות שהכל נראה כבוי ומנותק הוא צופר וצופר...כאילו כלום לא יעזור הוא ימשיך לצרוח....
אודה מאד לכל מי שיכול לעזור לייעץ מה ניתן לעשות לפחות כפתרון זמני ולו כדי להפסיק את הצפצוף המעצבן והצפירה שלו....לנתק וכו'....אודה לכל המצילים!!!! תבורכו!
שבת שלום!:confused:

שלמה

משתמש מקצוען
פתרון זמני?
לחבר אותו למוצר חשמלי כמו מאורר כשהחשמל כבוי,
תוך 10 דקות הבטרייה מתרוקנת.

נראה שזה בעית מגעים של כניסת החשמל לאל פסק.

zap

משתמש צעיר
תודה רבה לכם, נשמע הגיוני ביותר אלא ש...הסבר בבקשה

אם תוכלו להסביר לי כיצד ניתן לחבר את המאוורר אל האל פסק...
אני לא ממש מבינה מה לחבר למה מבחינת שקעים ותקעים כיוון שלא נראה לי ממש תואמים....
אם תוכלו להסביר לי אודה לכם מאד.
נשמע ממש הגיוני...הוא בכלל עשה לי בעיות מבחינת הדלקתו פה ושם גם קודם...
ממש נכון....
היות שהוא כבר צופר במשך כמה שעות אני מקווה שהוא כבר כבר יפסיק בהקדם....
הצפצופים שלו משגעים אותי....אשמח לכל עזרה והסבר ממשיך בעניין...
המון תודה!

ShimmyLev

משתמש צעיר
אז לא מאוורר. תחברי קומקום חשמלי או כל מכשיר חשמלי.

הרעיון הוא לרוקן אותו במהירות עד הסוף... זה הכל :)

zap

משתמש צעיר
תודה לכולכם על העזרה, הבנתי את העיקרון אך הבעיה היא ש...

הספק לא מוכן להדלק כלל...לדעתי כדי שמכשיר שמחובר אליו יוכל להדלק ולשאוב ממנו את החשמל שהצטבר על מנת לרוקן אותו, על הספק להדלק...מה שקורה שהוא לא מוכן להדלק...
לכאורה הוא מכובה אך צופר כמו משוגע...כל רצוני לרגע זה רק להפסיק את צפירותיו המטורפות..
אך לא נראה לי שיהיה שייך על ידי חיבור למכשיר חשמלי והפעלתו דרכו...הספק לא מוכן להדלק כלל...אחרת יכולתי להפעיל את המחשב ולרוקן אותו אפילו בלי לעבוד עליו...למרות שאני ממש לא רוצה להסתבך עם הפעלת המחשב בלעדיו....
לכל עזרה ותגובה נתונה התודה מראש ולמפרע!
כו"ט!
ZAP

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
יש לחצן שמפסיק את הצפצוף

zap

משתמש צעיר
כפתור להפסקת הציפצוף זה אחד הדברים שחיפשתי בתחילה ו....

לא נראה לי שקיים אצלי כזה כפתור. יש כפתור של און/טסט וכפתור של אוף.
בוודאי שחיפשתי מיד אם יש כפתור כזה..ולא מצאתי...ניסיתי ללחוץ על הכפתורים הנ"ל ודבר לא עזר...
הוא עדיין צופר כמו מטורף ולא מפסיק....מעניין כמה שעות לוקח לו להתרוקן...ואני מקווה שהקלקול לא כזה שגורם לו לצפור בלי הפסק גם בלי חשמל..כלומר שיתרוקן באיזשהו שלב ולא בלי סוף...
בכל אופן שני הכפתורים הנ"ל קיימים בלבד בחזית האל פסק... ויש מעליהן המון נורות שמסמלות דברים שונים...שאינני מבינה כ"כ בזה....
ובצד האחורי של האל פסק קיימים מספר שקעים מסוגים שונים.

עדיין כל פתרון חדש ויעיל מתקבל בברכה...והכל כדי שאוכל רק להפסיק את הצפצוף המטורף הזה...

ומעניין אותי סתם כך לשמוע, האם יש עוד כאלו פה מבין חברי הפורום שמשתמשים באל פסק מסוג זה (של חברת אדוויס)...

ושוב המון תודה לכל המשיבים מראש ולמפרע....(שלמה, שימי לב ואברימי...)

zap

משתמש צעיר
וואלה חייבת לשתף...האל פסק התרוקן והפסיק לצפצף....

ברוך ה' שעוד לפני שבת האל פסק הפסיק לצפצף....
את השאר נפתור בס"ד ביום ראשון , על ידי החברה הטכנאי...
זהבה:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה