רשתות הצילו--השתלט לי על המייל!!!!

חצרון

משתמש מקצוען
בס"ד
לפני תקופה התקנתי את התוסף של מעקב אחר מיילים שנפתחו (V ירוק)
היום אני פותח את המייל וקופץ לי הודעה כמצורף בזה, שפשוט חוסמת לי את המייל, אי אפשרות לעשות איקס, ועל כל מה שאני לוחץ זה לא עוזר!!! נסיתי לסגור ולפתוח מחדש, פשוט כלום, מה עושים????????

קבצים מצורפים

• מייל.png
    מייל.png
    KB 77.9 · צפיות: 20

נמבר וואן

משתמש פעיל
בס"ד
היום אני פותח את המייל וקופץ לי הודעה כמצורף בזה, שפשוט חוסמת לי את המייל, אי אפשרות לעשות איקס, ועל כל מה שאני לוחץ זה לא עוזר!!! נסיתי לסגור ולפתוח מחדש, פשוט כלום, מה עושים????????
צריך לתרגם מה כתוב

נמבר וואן

משתמש פעיל
זה לא נראה כמו השתלטות אבל באמת מוזר
אגב זה התוסף טרקינג הידוע?
ניתן לבטל את התוסף ולראות מה יהיו חלומותיו

נמבר וואן

משתמש פעיל
בס"ד
בשביל ההשב

חצרון

משתמש מקצוען
תפתח את המייל שלך בחלון אנונימי
שם אין את התוסף
התוסף הוא לא יושב על הג'מייל אלא על הכרום שנמצא בחומרה שלך
באמת הצלחתי לפתוח את המייל בצורה הזו, תודה רבה.
בגלל שאין שם את התוסף אז גם אין אפשרות לבטל אותו... הכפתור לא עובד

קבצים מצורפים

• ירוק.png
    ירוק.png
    KB 1.1 · צפיות: 16

חצרון

משתמש מקצוען
אם לא היה ברור אני מדבר על התוסף הזה

קבצים מצורפים

• תו.png
    תו.png
    KB 3.1 · צפיות: 15

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה