דרוש מידע הצילו הפלאפון השתגע !!!!!

חברהמנית

משתמש פעיל
יש לי שיואמי חצי טאצ'. מנסה להדליק את הפלאפון והוא כותב לי : נא הקש קוד הגנת הפרטיות, כיבתי הדלקת מיליון פעמים אבל אין תגובה חוץ מהתגובה המעצבנת הזאת,
מה עושים ????

חברהמנית

משתמש פעיל
כל השאלות האלה דבר איתי באישי בבקשה אני תקועה כעת וחייבת פלאפון לבוקר יש לך איך לסייע לי ?

• כועס
Reactions: E7

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יש לי שיואמי חצי טאצ'. מנסה להדליק את הפלאפון והוא כותב לי : נא הקש קוד הגנת הפרטיות, כיבתי הדלקת מיליון פעמים אבל אין תגובה חוץ מהתגובה המעצבנת הזאת,
מה עושים ????
אולי זה יעזור
בלי אחריות!!! לא עברתי על המדריך לפני שהעלתי אותו ואין לי כל קשר לנאמר שם וכל נזק שיגרם למכשיר הוא על דעת בעליו בלבד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה