עזרה הצילו!! הטלפון מחק לי עשרות אנשי קשר

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
התקן במחשב את התוכנה הזאת
אחרי ההתקנה הסר את ההתקנה, רק את Nokia Suite דרך Windows »התחל» לוח הבקרה »תוכנה» Nokia Suite.
אח"כ תתקין את זה
אח"כ תבדוק בתוכנה אם בהגדרות, ניהול חיבורים, מופיע אפשרות חיבור בלוטוס'.

אם יש אפשרות כניסה לכרטיס מיקרו SD במכשיר שלך תודיע לי

אם לא, אתה צריך לוודאות שהבלוטוס' בפלאפון גלוי להתקנים אחרים בשביל זה תצטרך שבפלאפון לא יהיה הבלוטוס' מופעל, באם הוא מופעל תצטרך לעשות איפוס הגדרות המכשיר לברירת מחדל דרך לחיצה על כוכבית סולמית 7780 סולמית והקשת הקוד שלך (הברירת מחדל הוא 12345).
אחרי האיפוס תפעיל את יישום בלוטוס' בפלאפון ותהיה מוכן שמיד אחר כך תלחץ על מקש בחירה ימנית כמה פעמים עד שהיישום יופעל (הוא מריץ מיד בהפעלה כמה שאילתות שאחד מהם הוא האם הבלוטוס' יהיה מוסתר ועונה על זה אוטומטית "כן", כך שאם תקדים אותו ותענה "לא" במקש בחירה ימנית (אנשי קשר במסך ראשי). כמה פעמים הוא יהיה גלוי.)
אחרי כל זה המחשב אמור למצוא את הפלאפון ואז תוכל לגבות כל מה שאתה צריך.
בהצלחה

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני התחברתי כבר מהפלאפון למחשב.
אבל כשאני פותחת את הפלאפון במחשב, הוא מראה לי רק את הקבצים שאני הכנסתי, ולא את הקבצים שהיו קודם בפלאפון, וגם לא אנשי קשר.

התוכנה NokiaSuite לא תומכת בפלאפון, ואני נכנסת דרך סייר הקבצים.

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
התוכנה אמורה לשמור את האנשי קשר של המכשיר, איני יודע אם האנשי קשר שנעלמו נפגמו או נמחקו לצמיתות, ועל כן הפתרון היא לגבות את האנשי קשר במחשב, ואז לבדוק מהי התוצר...

@rachelita התוכנה NokiaSuite אינה תומכת בפלאפון בגירסה הרשמית, וע"כ צריכים לעשות את כל המעקף לפי הסדר שפרסמתי לעיל.

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
התוכנה אמורה לשמור את האנשי קשר של המכשיר, איני יודע אם האנשי קשר שנעלמו נפגמו או נמחקו לצמיתות, ועל כן הפתרון היא לגבות את האנשי קשר במחשב, ואז לבדוק מהי התוצר...

@rachelita התוכנה NokiaSuite אינה תומכת בפלאפון בגירסה הרשמית, וע"כ צריכים לעשות את כל המעקף לפי הסדר שפרסמתי לעיל.
סליחה, אבל לא כל כך הבנתי....

אם אני אעשה את כל הדרך שכתבת - אני אצליח לגבות את האנשי קשר במחשב, או שהוא רק יציג לי אותו בסייר הקבצים, כמו עכשיו.

תודה :)

ממוקד

משתמש מקצוען
זה קורה המון פעמים שהטלפון מציג רק אנשי קשר מהסים בלבד או מהטלפון בלבד, צריך ללכת ל'אנשי קשר' אח"כ 'הגדרות', 'אנשי קשר לתצוגה', לבחור 'הכל'.

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש דרך להעתיק 1500 אנשי קשר מסמסונג יאנג כשר למחשב?
צריך שיהיה כרטיס מיקרו במכשיר, (גם הכשר אמור לקלוט אותו) - יש לעשות לפי ההוראות הבאות.
אנשי קשר ˂ ייבוא/ייצוא ˂ יצא לכרטיס CD ˂ ולהעתיק את האנשי קשר מהכרטיס למחשב.

מנגו מאיה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
צריך שיהיה כרטיס מיקרו במכשיר, (גם הכשר אמור לקלוט אותו) - יש לעשות לפי ההוראות הבאות.
אנשי קשר ˂ ייבוא/ייצוא ˂ יצא לכרטיס CD ˂ ולהעתיק את האנשי קשר מהכרטיס למחשב.
ניסיתי בC2 כשר, אין אפשרות של יבוא ויצוא
ובהעתקה הוא נותן רק לכרטיס SIM על אף שיש לי גם כרטיס חיצוני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה