הצילו האתר השתבש

aviaviavi

משתמש פעיל
הוא פתאום נותן לי הרבה שגיאות מהסוג הזה
הוצא משימוש : הפונקציה eregi () נשללה ב /srv/disk1/2705621/www/******/inc/inc_functions.php בשורה 139

בבקשה !!! מישהו יכול לעזור לי מה אני צריך לשנות מהגרסה הישנה בשורה 139
================================================== ============
($ Eregi ("admin.php", $ _ SERVER ['PHP_SELF']) ו- $ html == 1) {
/ / חלץ [קוד] ... [/ code]
preg_match_all ('\' קוד \] (+) / / / code \] `הוא ', $ string, $ outstr, PREG_PATTERN_ORDER);
$ numcodes = count ($ outstr [0]);
$ string_cleaned = $ string;
$ ($ A = 0; $ a <= $ numcodes; $ a ++) {
$ string_cleaned = preg_replace ('\' קוד \] (+) \ / / code \] `הוא ',' ___ קוד _ '. $ a.'___', $ string_cleaned, 1);
}
/ / שחזור [קוד] ... [/ code]
$ string = $ string_cleaned;
$ ($ A = $; $ a <$ numcodes; $ a ++) {
$ outstr [1] [$ a] = str_replace ("# 039;" ", str_replace (" <br /> "," ", $ outstr [1] [$ a]);
$ string = = preg_replace ('# (___ CODE _) (' $ a. ') (___) # ise', '' <div class = \ "std_code \"> <div style = \ "overflow: auto; max- width: \ U003d \ u003d \ u003cb \ u003d \ u003d \ u003d \ u003cb \ u003e \ u003d \ div> </ div> '', $ string, 1);
}
================================================== ============

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה