עזרה הצילווווו הלכו לי כל האנשי קשר בפלאפון

תחצ

משתמש פעיל
אני מבינה שיש דברים כאלה, המוכר שקניתי אצלו לא היה מופתע הוא אמר לי אני יכול לשלוח את זה למעבדה כדי שזה לא יקרה שוב....
המלצה שלי תלכי לצומת תקשורת (בבר אילן) תשאלי אותו מה לעשות.
הוא מבין בזה מאד!!

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם היה לך פלאפון לא כשר אז כל המספרים נמצאים באנשי קשר במייל

ואייי יום גרוע יותר מאתמול...
אחרי שהלכתי לכל החנויות בדוידקה והבנתי שא"א לשחזר. התחלתי לרשום כל מספר שהתקשר, לאחר כמה שעות שוב אני פותחת את האנשי קשר ומה שהספקתי לכתוב נמחק:cautious:
הלכתי ישר שוב לחנות שבה קניתי את הפלאפון, הוא אמר לי אהה אם זה קרה שוב אז ברור שאפחד לא נגע זה בעיה בפלאפון. ושלח אותי לטכנאי בסוף העולם!!!!! כמובן שאני לא מתכונת ללכת לשם אלה להעיף את הפלאפון אבל ממש חבל לי על כל האנשי קשר....

תחצ

משתמש פעיל
אחרי שהלכתי לכל החנויות בדוידקה והבנתי שא"א לשחזר. התחלתי לרשום כל מספר שהתקשר, לאחר כמה שעות שוב אני פותחת את האנשי קשר ומה שהספקתי לכתוב נמחק:cautious:
הלכתי ישר שוב לחנות שבה קניתי את הפלאפון, הוא אמר לי אהה אם זה קרה שוב אז ברור שאפחד לא נגע זה בעיה בפלאפון. ושלח אותי לטכנאי בסוף העולם!!!!! כמובן שאני לא מתכונת ללכת לשם אלה להעיף את הפלאפון אבל ממש חבל לי על כל האנשי קשר....
כדאי לך לנסות את צומת תקשורת, תשמעי לי..

ירושלמי987

משתמש מקצוען
מה החוצפה שלח?
אם הוא מכר פלאפון כזה שהוא ידאג לשחזר הכל

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שיחליף לך את הטלפון מיד הזייה

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
כדאי לך לנסות את צומת תקשורת, תשמעי לי..
הוא עזר לי פעם עם קוד PIN שננעל בפלאפון יאנג
שיחקתי לחברה בקוד ואז לא הצלחתי לשחזר מה עשיתי... הוא פתח את הפלאפון וממש הציל אותי
ממליצה לך לנסות. הוא נמצא בבר אילן

וכל הכבוד על ההתחזקות
את זוכה להגן על כל עמ"י!!!
חיזקת אותי
אני גם יקבל ע"ע בל"נ קבלה בזכותך (לא בנושא זה כי ב"ה גם לי יש 4*4 כשר אבל בנושא אחר שקשור לתקשורת)

לגשמים בעיתם

משתמש רשום
לכי תדברי איתו.
התעצבנתי עליו ממש!!
עכשיו אבא שלי הלך אליו, מפחד שאני אעיף תפלאפון:sne:
גם אני מצטרף לחיזוק..
מניסיון אישי דווקא יש קטע להתחיל מחדש ✍️ ולגלות עם כמה אנשים באמת אנחנו מתקשרים...
כל טלפון חדש כמובן לשמור ולאט לאט המשבר חולף בהצלחה!

מחשבות בע"מ

משתמש צעיר
בלת"ק
בגדול זו בעיה מוכרת בפלאפון כשר שכשנאבד המספרים מכל סיבה שהיא (מים/ נפילה וכו') אין איך לשחזר את הזיכרון
לי הפלא' נפל למים שמתי אותו באורז והוא חזר לחיים אבל סנילי...
הבאתי אותו למומחה גדול בתחום והא אמר לי מיד כשראה את הפלא' (פירסט פון) "אין מה לעשות"...
עד היום אני עונה בגלל זה לכל מספר...

אז היו שהרוויחו מזה...

ד. פריד

משתמש מקצוען
בשיאומי וב G10 יש אפשרות לגבות את האנשי קשר בקובץ בכרטיס, כנראה שיש את האפשרות בעוד פלאפונים.
אמנם זה לא יועיל לפותחת האשכול, אבל כדאי שאחרים יבדקו אם יש להם את האפשרות הזו בכדי שימנעו בעתיד מעגמת נפש.

יחיא צהרי

משתמש רשום

סטודנטית שנמאס לההה

מחשבות בע"מ

פעם קרה לי אותו דבר במכשיר עתיק יומין. לאחר ייאוש ודיכאון... עברתי ממש במקרה בחנות מסויימת (איני זוכר את השם) ברחוב זונפלד בשכונת בית ישראל בירושלים.. חשבתי אם לא יואיל לא יזיק... בסוף הם החזירו לי את רוב האנשי קשר...
שווה לך לנסות! בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה