בקשה הצטרפות למשלוח מאיקאה לבני ברק

english

משתמש מקצוען
מעוניינת להצטרף למשלוח לאיקאה לבני ברק
אני רוצה להזמין ארון קטן ועלות משלוח 250 ש"ח
מי שמעוניין לצרף מוצר והצטרף למחיר המשלוח
שישלח מייל ל100zinuk:)gamil.com

זהבי 24

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הזוי שמוצר של 200 ש"ח המשלוח 250....
יש משהו שמזמין מהאתר ואפשר לצרף אליו משהו בתשלום? (בני ברק)
zy4926 שטרודל גימייל

LEVAVOT

משתמש פעיל
@english עדיין רלוונטי לך?
@זהבי 24
אני רוצה להזמין כנראה בשבוע הבא,עדיין לא יודעת אם אבחר משלוח או איסוף עצמי,תלוי בכמות שאזמין,
אם תרצי לחכות- עדכני

qa123

משתמש מקצוען
האיסוף עצמי חינם..
אבל אני הזמנתי לפני שבוע וחצי ולא קבלתי מהם שום הודעה לבוא ולאסוף...:(

LEVAVOT

משתמש פעיל
אני עדיין לא ביצעתי את ההזמנה. אעדכן לפני ביצוע אם מישהי תרצה להצטרף.
@qa123 - שימי לב שהם שולחים SMS. אם אין לך- תשלחי להם מייל פניה מהאתר שיעדכנו אותך במייל או בשיחה טלפונית שההזמנה מוכנה לאיסוף.
אגב החנויות נפתחו

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני רוצה להצטרף למוצר אחד או 2 שעולים יחד 150. מוכנה לשלם על משלוח n 50 אם זה עוזר לך ומתאים צרי קשר במייל br.neomi1אין לכתוב כתובת מייל

זהבי 24

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני רוצה להצטרף למוצר אחד או 2 שעולים יחד 150. מוכנה לשלם על משלוח n 50 אם זה עוזר לך ומתאים צרי קשר במייל br.neomi1אין לכתוב כתובת מייל
יש אותך ואותי
נחכה לראות אם יש עוד 2 שיצטרפו אז נזמין
גם לי זה מוצר שעולה 250, אז אני רוצה גג 70 משלוח

זהבי 24

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוקי, אני רואה שיש לנו כבר מספיק להצטרפות, לבני ברק
מי שרוצה שתשלח לי אימייל zy4926אין לכתוב כתובת מייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה