בריאות הצטברות נוזלים באוזניים כל תקופה במבוגרים

זעליק

משתמש חדש
יש לי נוזלים באוזניים וכל פעם שזה מתמלא אני הולך לרופא והוא מוציא לי את זה במשאבה מהאוזן
רציתי לשאול האם מישו מכיר פיתרון לזה אחד ולתמיד שלא אצטרך ללכת כל תקופה לרופא
( שמעתי מכמה וכמה אנשים שהולכים לרופא כל תקופה - והרופאים אומרים שאין עצה אחרת )
האם מישהו כן מכיר פתרון שיפסיק להצטבר שעוה באוזן תודה רבה

בל עין הרע

משתמש מקצוען
כדאי לברר על רפואה אלטרנטיבית, שהרבה פעמים הפתרון של הבעיה הוא מהשורש,
למשל: רפלקסולוגיה, פותרת הרבה בעיות דומות.
הרבה בריאות!

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
יש לי נוזלים באוזניים וכל פעם שזה מתמלא אני הולך לרופא והוא מוציא לי את זה במשאבה מהאוזן
( שמעתי מכמה וכמה אנשים שהולכים לרופא כל תקופה - והרופאים אומרים שאין עצה אחרת )
שעווה ונוזלים זה לא אותו דבר.
נוזלים זה באוזן התיכונה, מאחורי עור התוף (ואי אפשר להוציא ידנית, רק בניתוח)
שעווה זה ההפרשה התקינה של האוזן שלעיתים מצטברת בתעלה החיצונית. לפעמים זה פשוט עניין של ניקוי לא נכון, שדוחף את השעווה פנימה.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
כל הממליצים על רפלקסולוגיה, זה לנוזלים או לשעווה?
אני מכירה את זה רק לנוזלים.

לצו

משתמש פעיל
נרות הופי זה משהו מטורף!
הבן שלי יש ירידה בשמיעה בגלל נוזלים
התחלתי לטפל עם נרות הופי
מיד אחרי כל טיפול יש הטבה ! מומלץ מאוד

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
גם נרות הופי זה לנוזלים ולא לשעווה.
או שזה גם וגם?

זעליק

משתמש חדש
שעווה ונוזלים זה לא אותו דבר.
נוזלים זה באוזן התיכונה, מאחורי עור התוף (ואי אפשר להוציא ידנית, רק בניתוח)
שעווה זה ההפרשה התקינה של האוזן שלעיתים מצטברת בתעלה החיצונית. לפעמים זה פשוט עניין של ניקוי לא נכון, שדוחף את השעווה פנימה.
תודה על התשובה
אם כן יש לי שעווה וזה מצטבר באוזן כל תקופה מה אפשר לעשות לזה

progress

משתמש רשום
להפסיק מוצרי חלב לגמרי לכמה חודשים ולראות אם זה ממשיך...
זה עזר למישהו שאני מכיר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה