הצ'אט נעלם!

mirri

משתמש רשום
עימוד ספרים
בחשבון הג'ימייל שלי נעלם כל החלק של הצ'אט, במקומו כתוב למטה בקטן hangouts, מישהו יודע מה זה? ואיך מחזירים אותו?

מוזיקאית

משתמש מקצוען
כן מוכר!

נכתב ע"י mirri;1042389:
בחשבון הג'ימייל שלי נעלם כל החלק של הצ'אט, במקומו כתוב למטה בקטן hangouts, מישהו יודע מה זה? ואיך מחזירים אותו?

זה קרה כאן להרבה!!
חפשי.. דיברו על זה כאן...את יכולה לנשום הכל בסדר!!
יש לזה דרך פתרון...לא לדאוג!

mirri

משתמש רשום
עימוד ספרים
הבעיה היא שהחיפוש פה לא עובד לי, מישהו יכול למצוא את הקישור?

סטודיו טאצ'

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא להבהל! זה הצאט החדש. יש לך אפשרות לחזור לצאט הישן בדרך זו:
בחץ למטה בצד ימין איפה שכתוב את שמך, יש אפשרות חזרה לצאט הישן. הוא יומר לך כי אם ברצונך לחזור חזרה לחדש יהיה עליך להתקין מחדש... אבל לא נורא... הרבה יותר נוח הישן.
תאשרי לו ואז הצאט הישן והנוח יחזור לך!!!

הצלחה!
נכתב ע"י mirri;1042389:

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
את בנתיב?
תתקשרי לתמיכה הטכנית שלהם, הם כבר מודעים לסיפור הזה וידריכו אותך איך לצאת ממנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה