סקירה הפתרון למחירי החלות והבורקסים היקרים

גולש בנט

משתמש מקצוען
מצאתי פתרון טוב למחירי הבורקסים היקרים מאוד, עד כדי שלושה שקלים לבורקס אחד בתירוץ שקרי שמחירי החיטה עלו (אבל כבר ירדו ממזמן למחיר הקודם שלהם)
תקנו בורקסים קפואים במחיר של כ-15 שקל לכ-16 בורקסים
יוצא פחות משקל אחד לבורקס.

וכך גם לגבי החלות, במקום לשלם 15 שקל לחלת ויז'ניץ, תקנו 2 חבילות קמח ב-10 שקל ויצא לכם מזה 6 חלות.

פרייארים לא מתים.

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
אם כבר מדברים על בורקסים...
אז כידוע בהרבה תתי"ם כשהנער מתחיל להניח תפילין נהוג שמביאים לתלמידי הכיתה והמלמדים בורקס ורוגאלע,
מובן שבמחירים של היום זה הוצאה לא קטנה,
והנה בתחילת השנה המלמד של בני שיח' הודיע לילדי הכיתה כי אין לקנות במאפיות, אלא רק להביא בורקסים אפויים מהבית ורוגאלעך ארוזים בחבילות,
מדובר בחיסכון של מאות שקלים להורים,
ולאחמ"כ שמעתי על הוראה זו בת"ת נוסף,
וילמדו אחרים מהם.

גולש בנט

משתמש מקצוען
אם כבר מדברים על בורקסים...
אז כידוע בהרבה תתי"ם כשהנער מתחיל להניח תפילין נהוג שמביאים לתלמידי הכיתה והמלמדים בורקס ורוגאלע,
מובן שבמחירים של היום זה הוצאה לא קטנה,
והנה בתחילת השנה המלמד של בני שיח' הודיע לילדי הכיתה כי אין לקנות במאפיות, אלא רק להביא בורקסים אפויים מהבית ורוגאלעך ארוזים בחבילות,
מדובר בחיסכון של מאות שקלים להורים,
ולאחמ"כ שמעתי על הוראה זו בת"ת נוסף,
וילמדו אחרים מהם.
מצוין.
צריך שכל החיידרים יאמצו את זה.

ר. המוסד

משתמש מקצוען
לדעתי הכיוון שיהיה אפשר לקנות בצק קפוא של כל המוצרים כולל חלות!
הרי בכל מקרה היום כל המאפיות מקבלים בצק מוכן קפוא והם בסך הכל רק מחממים את זה,
אני זוכר שפעם אחת קניתי בצק של עוגת שמרים קפואה של תנובה אחרי הלידה של אשתי,
ואפיתי את זה בתנור,
ואוח' איזה ריח היה!!!, הילדים היו בטוחים שגם השבוע אשתי אפתה עוגה...
הבעיה שהמוצר הזה נעלם מאד מהר ומאז כמה שנסתי למצוא את זה לא הצלחתי למצוא את זה...

תושב מאה שערים

משתמש פעיל
אתה באמת משווה בטעם?

זה באמת רעיון:censored:

אתה באמת משווה בטעם?
בעולם המתועש של היום מפעלים מתמחים במוצר מסויים ומאפיות ומפעלים ירוכשות מהם ישנם מפעלים שמייצרים מוצרים שיש רק להכניסם לתנור ולאפות כך גם פיתות כמעט כל המאפיות רוכשות פיתות קפואות ואופות ומוכרות חם והמחיר בהתאם

חיים גולדהבר

משתמש פעיל
יש מכירות בביתר ובירושלים ובעוד מקומות של קופות שונות שמוכרות חלות ורוגלך עוגות וכו’ במחירים זולים מאוד. 6-8 שקל לחלה! ממאפיות מצוינות!
השבוע ראיתי שנפתח מכירה בברכפלד.
הלוואי שהמכירות האלה יגיעו לכל איזור חרדי.

היועץ=

משתמש פעיל
חגגנו בת מצווה משפחתית ואפינו 3 ק"ג בורקסים ושחכנו להוציא אותם לאורחים.
בלילה נזכרנו בהם, הכנסתי כל 4 יחידות לשקית אוכל אטומה ולמקפיא,
כל פעם שהילדים רצו בורקס חיממנו בתנור על מצב גריל וטורבו 3 דקות ויוצא טעים יותר מהחנות...
וכך אנו עושים עכשיו לכתחילה

לארג'

משתמש מקצוען
בעולם המתועש של היום מפעלים מתמחים במוצר מסויים ומאפיות ומפעלים ירוכשות מהם ישנם מפעלים שמייצרים מוצרים שיש רק להכניסם לתנור ולאפות כך גם פיתות כמעט כל המאפיות רוכשות פיתות קפואות ואופות ומוכרות חם והמחיר בהתאם
נכון,
אבל לא תמצא את זה בסופר..

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אני רואה בעיני פעם בשבוע שמגיע רכב ופורק סחורה בחניה של אחת המאפיות היוקרתיות באיזורי. פעם התקרבתי כדי לקרא את התווית שעל הקרטונים. זה לא היה קמו ושמרים, אלא סינרול קינמון, עוגיות שוקולד צ'יפס, ועוד כמה.
עדכנתי את בעלי שאם הוא רוצה לפנק אותי מהמאפיה הזו- שידע שזו לא תוצרת עצמית עם השם המפורסם.
באותה מאפיה, אגב, קניתי עוגת גבינה (פס) ב-49 ש"ח. שבועיים לאחר מכן הייתי בב"ב וראיתי במכירה של יום שישי את אותה עוגה בדיוק (של אותה חברה וכו') ב-22 ש"ח.
מאז אנחנו קונים את העוגות הללו רק כשאנו בבני ברק (או מבקשים ממישהו שיקנה, ואוספים את זה כשמגיעים)

לחיות באושר

משתמש צעיר
אני רואה בעיני פעם בשבוע שמגיע רכב ופורק סחורה בחניה של אחת המאפיות היוקרתיות באיזורי. פעם התקרבתי כדי לקרא את התווית שעל הקרטונים. זה לא היה קמו ושמרים, אלא סינרול קינמון, עוגיות שוקולד צ'יפס, ועוד כמה.
עדכנתי את בעלי שאם הוא רוצה לפנק אותי מהמאפיה הזו- שידע שזו לא תוצרת עצמית עם השם המפורסם.
באותה מאפיה, אגב, קניתי עוגת גבינה (פס) ב-49 ש"ח. שבועיים לאחר מכן הייתי בב"ב וראיתי במכירה של יום שישי את אותה עוגה בדיוק (של אותה חברה וכו') ב-22 ש"ח.
מאז אנחנו קונים את העוגות הללו רק כשאנו בבני ברק (או מבקשים ממישהו שיקנה, ואוספים את זה כשמגיעים)
מאד מעניין.
אפשר יותר פרטים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה