פונטים הפתעה מעניינת במיוחד

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מבית @אליהו פריד. אני התלהבתי מאוד. אתם?

1685968752291.png

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יפה מאד!
הוא מתחדש גם בכמה משקלים מעוטרים חדשים ומעולים ל'פנינה'.
נקווה שיביא איתו חידושים נוספים.

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הבעיה שלי עם הפונט הזה, שעם זאת שהוא מאוד יפה ומתאים להמון דברים, היות שר' @ש. ברגר מראה אותו במהלך קורס עימוד, הוא כבר נהיה רווי מאוד. והוא עדיין לא ברמה של פרנקריהל שלא נס ליחו אף פעם...

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הבעיה שלי עם הפונט הזה, שעם זאת שהוא מאוד יפה ומתאים להמון דברים, היות שר' @ש. ברגר מראה אותו במהלך קורס עימוד, הוא כבר נהיה רווי מאוד. והוא עדיין לא ברמה של פרנקריהל שלא נס ליחו אף פעם...
נכון מאד. הוא מאד נדוש. (עם זאת, נראה שהמשקלים החדשים מביאים רענון כלשהו).
אני מקווה, שעכשיו כשהוא מתעורר - שיביא גם חידושים נוספים חוץ ממשקלים מעוטרים של פונטים ישנים.

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכון מאד. הוא מאד נדוש. (עם זאת, נראה שהמשקלים החדשים מביאים רענון כלשהו).
אני מקווה, שעכשיו כשהוא מתעורר - שיביא גם חידושים נוספים חוץ ממשקלים מעוטרים של פונטים ישנים.
אחד הדברים שלטעמי הוא חייב לעבוד עליהם, זה לעדן מעט את הניקוד ואת הקווים התחתיים וכו'. ע"ע האומנות המיוחדת של איתמר נתן בתחום הזה...

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בע"ה יש כמה דברים מעניינים בתנור., אביא כמה דוגמאות בהמשך.
מחכים לשמוע ממך....

רק תעשה טובה, ותעבד את הנושא של הניקוד שיהיה יותר מעודן ונעים. ואם תהיה אופציה לשווא נח/נע וקמץ גדול/קטן - זה בכלל יהיה מטורף..

MNM

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עובד המון עם הפונטים של פונטייפ-אליהו פריד, ממש מחכה שיתחדשו כבר בקולקציית פונטים חדשה. הגיע הזמן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  47  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה