הפרח הכי ציורי שראיתי...

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הפרח יפה
עומק שדה עמוק מדי לטעמי.

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו!
לא עבר צביעה בפוטושופ? :)

אפרת >

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מהמם!
בטוחה שזה לא מלאכותי? ;)

א פוקוס

משתמש רשום
הפרח נקרא פוקסיא או Fuchsia. יש לו זנים רבים. (הנה קישור.האתר באנגלית. http://gardenblog.projo.com/2009/08/fuchsia-earring.html)

צילום יפה.
אני הייתי מוסיף עומק כדי להבליט יותר את רצועות הצוף של הפרח (ולא כמו שאמרו קודם להוריד) אז אולי יש לך אמצע מושלם..

בהצלחה

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י א פוקוס;1098198:
הפרח נקרא פוקסיא או Fuchsia. יש לו זנים רבים. (הנה קישור.האתר באנגלית. http://gardenblog.projo.com/2009/08/fuchsia-earring.html)

צילום יפה.
אני הייתי מוסיף עומק כדי להבליט יותר את רצועות הצוף של הפרח (ולא כמו שאמרו קודם להוריד) אז אולי יש לך אמצע מושלם..

בהצלחה
איך הוספת עומק יכולה להבליט את הרצועות, להפך, רידוד העומק הוא זה שמבליט...
(יש תמיד איזה שהוא בלבול במושגים של עומק שדה)

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
פרח מדהים, צילום נהדר, אהבתי!

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
WOW
הפרח הכי פוטוגני שראיתי!
צילום משגע

א פוקוס

משתמש רשום
סליחה קקטוס. צודקת. המילה היא רידוד העומק.

רידוד עומק השדה יטשטש את הרקע וכך יביא יותר תשומת לב לפרח עצמו.

ואגב, אחרי שראיתי את התמונה במחשב (ולא בטלפון) אני חוזר בי. אין ממש צורך להבליט יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה