התייעצות הפקחים של אגד

מצב
הנושא נעול.

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
למה אין פקחים חרדים? זה יפתור הרבה בעיות והפליות
ראיתי פעם אחד. הוא תפס אישה שלא שילמה הוא אמר לה "אין לך מעבר, אין לך חופשי, אני מצטער אני צריך לקנוס אותך, שזה לא יקרה עוד פעם" בסגנון. ומיד אח"כ הוא הראה לאישה שעומדת שיש מקום פנוי.
הוא בהחלט הרבה יותר אנושי, אבל בטח התפוקה שלו פחותה בהרבה מבן דוד. וגם איזה חרדי ירצה להיות דבר כזה? המשכורת בטח בהתאם לדרישות התפקיד.

אופקים 1

משתמש פעיל
גם היום ה מקבלים הרבה יותר ממחיר תעריף הנסיעה.

טענה מוזרה
מי שיש לו רב קו מוטען וצריך אוטוובוס לא חושב פעמיים (וכי בדלל הפקחים הוא ירכוש רכב??) ומי שאין לו אמצעי תשלום לא מוסיף כלום למאזן.

נכון!
אך היא קפצה במאות אחוזים!.
והמדינה כהיום מודעת שאין אשרות להגיע ל100% תיקוף וזה עדיין שווה לה
ובכל זאת מנסים לצמצם את הפער שיגיע לאחוזים בודדים.
לא הבנתי את כוונתך שהיום הם מקביל הרבה יותר ממחיר תעריף נסיעה. כיום הם מקבלים לפי ק"מ, תשלום קטן עבור כל נוסע, תמריץ אם הם עברו מספר נוסעים מסויים.

בגלל הפקחים הוא לא ירכוש רכב, בגלל ההטרדות של הפקחים זה גורם לעוד חיסרון לתח"צ לעומת אפשרויות אחרות.

הטענה שזה קפץ במאות אחוזים היא לא מבוססת על כלום. אחוז הנוסעים באמצעות חופשי חודשי בודאי עלה משמעותית מאז הרפורמה האחרונה, וממילא התועלת שבאכיפה ירדה.

בניגוד לעסק, המדינה לא מנסה להפוך את התחבורה ציבורית לרוויחית, ולכן אין סיבה להטריד נוסעים באופן כזה כשזה גורם לפגיעה באיכות הנסיעה.

הפתרון של הרשות, הוא כמובן לשים פלסטר ולשנות את הנהלים. שינוי נהלים לא פותר את הבעיה, לא גורם לאכיפה להיות מדוייקת ולא יותר אפקטיבית. אם השכר של מישהו במערכת הזאת היה תלוי בזה התח"צ יהיה טוב הוא גם היה יודע להדריך את הפקחים לעלות בזמנים הנכונים ובמינונים הנכונים.

לדעת 1

משתמש צעיר
אגד טוענים שאין תיקופים כמה פעמים נסעתי והמכשיר לא עבד אז שלא יגידו שאנחנו גנבים.......

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
דווקא ראיתי
תפסיקו עם כל הניסיונות, חלאס
אם כלום אבל כולם ישלמו לא יהיו פקחים
אגב, יש רבנים ולא משנה בדיוק הנידון שמורים בפירוש שמותר לנסוע בלי לשלם, ויש בציבור לפחות מעט שמקשבים להם.
האין זו סיבה לביא פקחים ולו בכדי למנוע תופעה ידועה זו?!
מה כל אחד מכם היה עושה אם העסק היה שלו?!
אהה?
בלת'ק חלקי.

הוראה שלי הייתה להתייחס בכבוד לכל אדם..נכון הוא לא שילם אבל יש דרך!!!
ההתנהגות צריכה להיות תואמת כלפי בני אדם ולא כלפי חיות.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
4 פקחים של אגד עולים לאוטובוס (2 דלתות) בגבעת שאול. לא מאפשרים לנוסעים לרדת עד שיבדקו אם תקפו את הרב קו
הם חצופים הפקחים האלו,
בוקר אחד מיהרתי לסמינר אני באה לרדת מהאוטובוס והפקח חסם לי את המעבר וישר ביקש כרטיס.
אמרתי לו שאני צריכה לרדת
הוא אמר שאני יביא לו כרטיס אז אמרתי לו
אם תגיד לנהג לחכות ולא לנסוע אז אני יביא לך את הכרטיס.
ואז הוא אמר לנהג שלא יסע.
אז בכוונה חיפשתי את הכרטיס בכלללללללללללל הדברים שלי
ואז בסוף הבאתי לו את הכרטיס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

הגולם החולם

משתמש מקצוען
איפה אפשר לשמוע את דעתם?
תודה רבה
אפשר, אני לא יסייע לזה.
לא כי נכנסתי לעניין ההלכתי גופא יותר מדי.
כן בגלל שאם אנו רוצים לחיות, אז אסור לנהוג כך, ומה יהיה אם 10 מיליון אזרחי המדינה ילכו לפי פסק זה?!
ישנו סיפור עתיק יומים על חכמי חלם בענין זה....
פעם ראו חכמי חלם שבעיר הגדולה בכל פורים יש להם מסיבה עם המון יין, רצו חכמי חלם גם לזכות, אך לא היה להם כסף בכדי לקנות יין מספק לכל התושבים, ישבו וחשבו עד שהגיעו לפתרון, בכל שבוע כל אחד מתושבי הכפר ''חלם'' יביאו איתם כמה מ"ל של יין, וכך בעבור שנה תהיה להם חבית מלאה ביין, בפורים פתחו את החבית נרגשים, והנה לעינייהם חבית מלאה במים.....
מה התברר? כל אחד בתורו חשב לעצמו, מה יקרה אם יהיה 99 אחוז יין ואחוז אחד של מים?
וזו התוצאה.
והדברים פשוטים

הם חצופים הפקחים האלו,
בוקר אחד מיהרתי לסמינר אני באה לרדת מהאוטובוס והפקח חסם לי את המעבר וישר ביקש כרטיס.
אמרתי לו שאני צריכה לרדת
הוא אמר שאני יביא לו כרטיס אז אמרתי לו
אם תגיד לנהג לחכות ולא לנסוע אז אני יביא לך את הכרטיס.
ואז הוא אמר לנהג שלא יסע.
אז בכוונה חיפשתי את הכרטיס בכלללללללללללל הדברים שלי
ואז בסוף הבאתי לו את הכרטיס.
1706215966274.png

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
יש בבית שמש אקספרס, ובקווים עילית.
צריך לבטל את התגמול על הקנסות וכן את הרווח של החברה מזה.

גימפעל

משתמש מקצוען
כשיש רק מכשיר אחד שעובד,
(על פי חוק ככל שקיים קושי משמעותי להתקדם לעבר המכשיר של הנהג, פטורים מתשלום, (אזהרה! נתון לשיקול דעתו של פקח מזדמן)) ואנשים לא משלמים בגלל זה אז בחברה זה נרשם ככאלה שלא שילמו עקב עבריינות, והמציאות הרי שונה.
אגב על פי הלכה אם בן אדם חטף קנס לא מוצדק ושאינו יכול להחזירו בחזרה על ידי בי"ד. מותר לנסוע ללא תשלום בשביל להחזיר את הנזק. זה גם לפי דעת הפוסקים שאסור לנסוע ללא תשלום.
אגב אין שום משמעות הלכתית לכמה אגורות שהנהג מקבל. (מלבד מצוות ואהבת לרעך כמוך, שעל ידי זה מתרבה הנסיעות)
אם יש מכשיר (אפי' אחד) עובד באוטובוס חובה לשלם,

ומה שכתבת על התגמול של הנהג אתה אכן צודק וזה לא יותר מגרמא למנע ממנו את התגמול.

אנשים יקרים נא תשומת ליבכם!!
מי שקיבל דו"ח יכול:
1) לשלם את הדו"ח
2) להגיש ערעור על קבלת הדו"ח
אך בשום פנים ואופן לא להתחכם ולהתחמק מתשלום במידה והערעור נדחה!
וזאת משום שנצברים ריביות על החוב ועד 7 שנים!!! החוב נשאר ואין תקופת התיישנות על החוב,דבר שעלול להגיע לסכום של מאות ואף אלפי שקלים במידה וחברות אגד/ הרכבת הקלה יחליטו לתבוע אתכם בבית משפט ובכך יתווספו גם הוצאות נוספות.
כיום ניתן לאתר כל אדם וחבל על ההוצאות הנוספות כגון:הפעלת חברת חקירות לאיתור אנשים ועוד ...בקיצור,אל תתחכמו!!!
חברות התחבורה מחזיקות עורכי דין צמודים.חוסו על ממוניכם.
בהצלחה!
בהצלחה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה