התייעצות הפקחים של אגד

מצב
הנושא נעול.

H. Clin

משתמש מקצוען
עכשיו הוא שאל אם הוא יכול להשאיר את זה אצלו עד מחר כי מחר הוא נוסע מהצפון לירושלים...

מסתודד

משתמש מקצוען
אשמח לקבל עזרה מהציבור
לפני שבועיים עליתי על אוטובוס אגד בירושלים
עוד לא הספקתי להגיע למכשיר התיקוף
וכבר הפקח נעצר לוקח לי את הרב קו מהיד ובודק אם תיקפתי
רואה שלא תיקפתי מבקש ת"ז
אני מסרב לתת לו בתוקף אחרי דקה שתיים הוא מנסה להשיג פרטים שלי עם הרב קו [הרב קו אישי עם שמי ולא אנונימי]
אך מסיבה שאינה ידועה לא עולה לו שום פרטים לא מ"ז ולא פרטים עלי
בודק אצל חברו ואצל חברתו השלישית וגם לא הולך להם, כמעט התיאשו
מרוב רמיסת כבודו הוא הוציא לי דו"ח על השם שלי שמופיע ברב קו בלי שום פרטים נוספים
אלא רק את מס' הרב קו.
השאלה שלי היא כזאת - האם לדעתכם אני צריך לשלם את הדו"ח
הרי גם אם במערכת של הדוחות יעלה השם שלי לפי מס' הרב קו
תמיד אוכל לטעון שהרב קו שלי בכלל לא היה אצלי...
בתכלס ... לאחר ההתנהגות הברברית שלהם קשה לי לשלם להם אפי' שקל יותר...
אשמח לקבל את חכמת ההמונים מה מציעים לעשות במצב הזה?
תודה

אשמח לקבל עזרה מהציבור
רואה שלא תיקפתי מבקש ת"ז
אני מסרב לתת לו בתוקף אחרי דקה שתיים הוא מנסה להשיג פרטים שלי עם הרב קו [הרב קו אישי עם שמי ולא אנונימי]
מרוב רמיסת כבודו הוא הוציא לי דו"ח על השם שלי שמופיע ברב קו בלי שום פרטים נוספים
אלא רק את מס' הרב קו.
תודה
הדו"ח לא חוקי.
אפשר להגיש בקשה לביטול.
או שאולי לא כדאי, כי בלי מס' ת.ז. גם ככה לא נראה לי שימצאו אותך.
עיין בעמ' 8 סעיף 5.8.16 ובעמ' 25 בסעיף 5.4.10 כאן:

מסתודד

משתמש מקצוען
הם יכולים להגיע אלי
כי המ"ז שלי משויך למס' הרב קו שנכתב בדוח
אבל ברור שאני לא יגיש בקשה לביטול
כי מבחינתי אני בכלל לא יודע שקיים כזה חוב
השאלה אם זה נקרא שאני לוקח סיכון שיום אחד ישגעו אותי

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
השאלה אם זה נקרא שאני לוקח סיכון שיום אחד ישגעו אותי
ואם הם כן ישגעו אותך???
(אני לצערי נאלצתי לשלם דוח שניתן לי על לא עוול..., תיקפתי בזמן ונקנסתי..., ובגלל נסיונות לערער שלא צלחו נאלצתי להוסיף על הדוח גם קנס..., לא כדאי להסתבך...)

משה אהרן מלאך

משתמש חדש
אשמח לקבל עזרה מהציבור
רואה שלא תיקפתי מבקש ת"ז
אלא רק את מס' הרב קו.
תודה
אתה לא צריך לשלם ואין לך מה לדאוג אף אחד לא יכול לעשות לך מאומה על זה שלא שילמת.
גם לי פעם נתנו קנס לפי השם של הרב קו וכר עבר כמדומני יותר משנה ולא קרה כלום הרב קו המשיך לעבוד כרגיל ואף אחד לא בא לדרוש את תשלום הקנס.

לארג'

משתמש מקצוען
האם מישהו דיבר עם מקלב על הפקחים הבני דודים, שמתנהגים בפראות?

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני משום מה לא נתקלתי בהתנהגות גרועה ואני נוסעת המון ונתקלת בפקחים לפעמים יותר מפעם ביום.
פעם אחת הבקבוק נפתח והרטיב את הרב קו עם החופשי, הפקח ניסה לקרוא ולא הצליח, אח"כ הבנתי שזה בגלל שזה נרטב, אבל הוא לא עשה מזה סיפור.

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אני משום מה לא נתקלתי בהתנהגות גרועה ואני נוסעת המון ונתקלת בפקחים לפעמים יותר מפעם ביום.
פעם אחת הבקבוק נפתח והרטיב את הרב קו עם החופשי, הפקח ניסה לקרוא ולא הצליח, אח"כ הבנתי שזה בגלל שזה נרטב, אבל הוא לא עשה מזה סיפור.
או שלא נסעת באגד, אולי נסעת אבל לא בירושלים, או שאתה נראה ערבי (סליחה מראש)
אני נתקל בהם כמעט מידי יום, רשעות שזועק לשמים.

גאלדא

משתמש רשום
כן גם אני קיבלתי דוחות למה כי לא רציתי להדחף בין מליון אנשים והיה לח כסף ופקח אחד אמר לי ששאלתי אותו כמה בונוסים הוא מקבל על כל דוח הוא התעצבן ואמר כן יש לך בעיה זה הכיף שלי אני אוהב לתת דוחות יא ערבי מגעיל

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
לאחרונה נתקלתי במס' מקרים של התנהלות הפקחים של חברת "אגד" בירושלים.
ופשוט הייתי מזועזעת!! הם מגיעים בקבוצות של 3/4/5 עולים לאוטובוס בתנופה,
ואבוי למי שלא שילם, או שהם חשבו שהוא לא שילם!
הם לא נותנים לאנשים לרדת, וממש חוסמים בגופם את הדלתות.
אני לא אומרת , זה לגמרי מובן שמי שלא שילם צריך לקבל דו"ח, אבל לא צריך להתייחס אליו כאילו הוא אויב מדינה!
נתקלתי פעם אחת במקרה של אישה שירדה מהאוטובוס עם עגלה וכמה ילדים קטנים והפקחים פשוט הקיפו אותה, והיא לא מצאה את רב-קו,
ואחד מהם התקשר למשטרה, הילדים פשוט נצמדו לאמא בפחד והתחילו לבכות, הוצאתי מצלמה והעניין סודר...
ועוד פעם אישה אחת מסכנה, פשוט איבדה שליטה!
מעניין אותי אם זה קורה רק באוטובוסים יותר של חרדים, או גם בציבור הכללי?!
זה ממש נהיה סוג של אלימות!!
המסקנה העגומה שלי, שכדי לקדם עניין מהסוג הזה, להציף אותו ברמה הארצית ולדאוג שההתנהלות תשתנה מהקצה אל הקצה, צריך להכניס את היד לכיס, ולשכור חברת יח"ץ מהסוג הכי תל אביבי-שמאלני.

הם פשוט יודעים בד.נ.א שלהם איך לעשות רעש תקשורתי.
אחרת,. אפשר להמשיך ולקטר כאן בפרוג עד שהמקלדת נהרסת. (וגם אם מקלב מטפל, שיהיה בריא, אין לזה את העוצמה והדורסנות של הצפת המצב הכאוטי והמחוצף המתואר בתקשורת הכללית)

לדעת 1

משתמש צעיר
כך גם היה קורה במודעין עילית 3 עולים. בתחנה הבאה עוד 2 כאילו אנחנו מבוקשים לא זכור לי שראיתי פקח במודעין גם אם כן יגיד בוקר טוב בנחנת כי שם הוא יודע שלא כדאי לו......

נבראתי בצלם

משתמש פעיל
זה בהחלט מזעזע כל העניין הזה עם הפקחים!!!
במיוחד בירושלים!
אני גרה בבית שמש, נוסעת המון בתחבורה ציבורית,
פקחים עולים המון אבל אף פעם לא ראיתי מקרה של התנהלות לא בסדר...
מי שלא שילם אומרים לו לשלם פעם הבאה... ובמקרה הפחות טוב לוקחים ממנו פרטים - אבל לא עושים את זה באכזריות...
לעומת זאת בירושלים - הייתי נוסעת לשם כל יום ללימודים, יומאחד נאבד הרב קו - הייתי חייבת לחזור הביתה בלי לשלם, לא הייתה ברירה... (לא היה לי מזומן עליי כדי לבקש ממישו שישלם עבורי).
עלו איזה חמש פקחים צהלו ושמחו והתלהבו שמצאו מישהי שלא שלמה... אמרתי להם שהרב קו נאבד... ולא התנגדתי לתת להם פרטים, אבל ישר התנהגו אליי כאילו אני רוצחת, הרגשתי פושעת שברחה מבית הכלא... השפלהה מזעזעתת...
וצר לי לומר שהם לא היו ערבים - הם היו בני עמינו...
זו באמת תופעה מחרידה!!!

רבקהא

משתמש מקצוען
אתה לא צריך לשלם ואין לך מה לדאוג אף אחד לא יכול לעשות לך מאומה על זה שלא שילמת.
גם לי פעם נתנו קנס לפי השם של הרב קו וכר עבר כמדומני יותר משנה ולא קרה כלום הרב קו המשיך לעבוד כרגיל ואף אחד לא בא לדרוש את תשלום הקנס.
אני גם חשבתי כך.
שנתיים (!!!!!!!!!) אחרי האירוע קיבלתי מכתב עם דו"ח הביתה.
שילמתי, כי אי אפשר היה כבר לערער על הדו"ח.

sushh

משתמש רשום
בלת"ק חלקי

באגד בשונה משאר החברות הפקחים מקבלים 50 ש"ח על כל קנס, מה שמסביר את ההתנהגות הבורטאלית שלהם, ומייתר את התחנונים לערבי המזדמן שיוותר על הדוח כי עכשיו עליתי/יש לי חופשי וכו' אם בסדיר הם לא יודעים מה זה רחמנות, וודאי כשהם מקבלים 50 ש"ח זה לא ידבר אליהם.

הפתרון הוא להסיח את דעתם עד ההגעה לתחנה, לנסות להיזכר במ.ז. וכדו' (לא להביא רב קו או מ.ז. בשו"א), וברגע שהדלתות נפתחות פשוט לרדת וללכת (לא צריך אפ' לברוח), אין להם שום דרך לעכב או לגעת בנוסע.

אפשר גם לשגע אותם שאסור להם לעשות כלום בלי כובע/עניבה וכו'

נ.ב. כמובן שאין בדברים אלו לעודד אנשים לגנוב ולא לשלם, מדבר על אנשים שיש להם חופשי ופעם אחת שכחו לתקף או לחילופין עלו בתחנה הקודמת עם עגלה ועוד לא הספיקו להגיע למכשיר

שאלה וסיוע!!!
נסעתי ברכבת הקלה בירושלים לאחר שהטענתי חופשי יומי חיפה- ירושלים.
שבאתי לתקף את הרב קו ברכבת הקלה,המכשיר כתב "שגיאת כרטיס"-"כרטיס לא תקין" משהו בסגנון.
כרגיל,עלה פקח ובדק את הרב קו וטען שהוא ריק! שלא הוטען כלל.
למזלי,שמרתי את קבלת ההטענה של הרב קו והוכחתי למבקר שאכן שילמתי והרבה קו טעון חופשי יומי.
בקיצור,קיבלתי דוח של 185 שקל,הגשתי ערעור ונדחתי בטענה שלא תיקפתי כמתבקש.
האם יש מה לעשות בנידון?
מחלקת פניות הציבור?( לא של הרכבת הקלה)
איזה גוף כללי שמטפל בנושאים הללו?
אשמח לשמוע אם עוד אנשים נתקלו במקרה כזה.אשמח לעזרה.
תזכו למצוות.

גימפעל

משתמש מקצוען
שאלה וסיוע!!!
נסעתי ברכבת הקלה בירושלים לאחר שהטענתי חופשי יומי חיפה- ירושלים.
שבאתי לתקף את הרב קו ברכבת הקלה,המכשיר כתב "שגיאת כרטיס"-"כרטיס לא תקין" משהו בסגנון.
כרגיל,עלה פקח ובדק את הרב קו וטען שהוא ריק! שלא הוטען כלל.
למזלי,שמרתי את קבלת ההטענה של הרב קו והוכחתי למבקר שאכן שילמתי והרבה קו טעון חופשי יומי.
בקיצור,קיבלתי דוח של 185 שקל,הגשתי ערעור ונדחתי בטענה שלא תיקפתי כמתבקש.
האם יש מה לעשות בנידון?
מחלקת פניות הציבור?( לא של הרכבת הקלה)
איזה גוף כללי שמטפל בנושאים הללו?
אשמח לשמוע אם עוד אנשים נתקלו במקרה כזה.אשמח לעזרה.
תזכו למצוות.

גימפעל

משתמש מקצוען
7 פקחים של אגד (חלק מושחרים מטעמי צניעות) מחכים במלכי ישראל בתחנה אחת, לא מוגזם ??

WhatsApp Image 2024-01-14 at 15.36.16.jpeg

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה