הפקדת צ'יקים דרך המחשב, הייתכן???

ש וינברג

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ב"ה איני מחזיק טלפון חכם, אך ממש יש לי נסיון גדול להחזיק,
ועיקר הנסיון הוא, בשביל דבר אחד,
והוא להפקיד צ'יקים דרך המכשיר באפליקצייה ייעודית של דיסקונט.
ובפרט השתא בצל קורנתא.
אך ב"ה, אני בטוח שיש אלטרנטיבה, להתקין את האפליקציה המתאימה למכשירים כאלו על המחשב שלי, ולסרוק את הצ'יק בעזרת המחשב?
האם יש אפשרות כזו???

mirsch

משתמש מקצוען
ב"ה איני מחזיק טלפון חכם, אך ממש יש לי נסיון גדול להחזיק,
ועיקר הנסיון הוא, בשביל דבר אחד,
והוא להפקיד צ'יקים דרך המכשיר באפליקצייה ייעודית של דיסקונט.
ובפרט השתא בצל קורנתא.
אך ב"ה, אני בטוח שיש אלטרנטיבה, להתקין את האפליקציה המתאימה למכשירים כאלו על המחשב שלי, ולסרוק את הצ'יק בעזרת המחשב?
האם יש אפשרות כזו???
האפליקציה לטאבלטים וסמארטפונים בלבד:confused:

aeb

משתמש סופר מקצוען
ממש אריכות לשווא, כי כפי שכתבו, חיפוש מהיר בפורום ייתן את השרשורים הארוכים מ-א-ו-ד שהיו בנושא...
בתימצות מה שנאמר זה, שלא התקבל אישור מבנק ישראל לעשות שימוש ב'מצלמת רשת' של מחשבים עבור סריקת צ'קים, ורק מצלמות הסמרטפונים אושרו, וגם אם תשתמש באמולטר, סו"ס כיון שהמצלמה איננה מזוהה כמו שמזוהה מצלמת הפון, היא איננה עומדת בתקן המאושר

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אפי' אם כן תצליח להערים על המחשב שהאמלוטור הוא מכשיר פלאפון וכו', עדיין מלמצת הרשת תציג את הצ'יק הפוך וכך לא תוכל להפקיד..
עי' בתחומים מה שנכתב בנידון..

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
עוד בקשה מהצוות פיתוח :)
( @מיכל101 ?)

מה נסגר עם צ'ק משכורת...

מסלול הייסורים להפקדה ארוך ומסורבל
א. אי אפשר להפקיד בסמארטפון אז חייבים להגיע לסניף
ב. בתיאוריה היה מספיק להשאיר לפקיד את הצ'ק במעטפה עם התלוש משכורת - אבל סגרו את תיבת השירות, אז צריך נציג...
ג. ובשביל נציג היום - צריך להזמין תור שבוע מראש (קורונה)... (אם כי יש לציין לטובה את שומר הסף ומודד החום בסניף אשר הואיל לפנים משורת הדין להכניס את הצ'ק לפקיד גם בלי תור, גם ברוך יהיה)

אז נכון שרוב האזרחים בכלל בחל"ת, והביטוח הלאומי לא מחלק צ'קים, אבל בשביל המיעוט שעוד נותר לעבוד, ומקבל לפעמים משכורת בצ'ק, היה ראוי לפתח פיתוח בסמארטפון שיודע לסרוק לא רק צ'קים אלא גם תלוש משכורת...

A052

משתמש סופר מקצוען
להפקדת שיק לא צריך קביעת תור. (שירותי הקופה הם ללא תור)
ואיזה מעסיק עדיין מעדיף שיקים ולא העברות?

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עוד בקשה מהצוות פיתוח :)
( @מיכל101 ?)

מה נסגר עם צ'ק משכורת...

מסלול הייסורים להפקדה ארוך ומסורבל
א. אי אפשר להפקיד בסמארטפון אז חייבים להגיע לסניף
ב. בתיאוריה היה מספיק להשאיר לפקיד את הצ'ק במעטפה עם התלוש משכורת - אבל סגרו את תיבת השירות, אז צריך נציג...
ג. ובשביל נציג היום - צריך להזמין תור שבוע מראש (קורונה)... (אם כי יש לציין לטובה את שומר הסף ומודד החום בסניף אשר הואיל לפנים משורת הדין להכניס את הצ'ק לפקיד גם בלי תור, גם ברוך יהיה)

אז נכון שרוב האזרחים בכלל בחל"ת, והביטוח הלאומי לא מחלק צ'קים, אבל בשביל המיעוט שעוד נותר לעבוד, ומקבל לפעמים משכורת בצ'ק, היה ראוי לפתח פיתוח בסמארטפון שיודע לסרוק לא רק צ'קים אלא גם תלוש משכורת...
תשלח פנייה מסודרת לבנק.
יכולה לנסות לעזור, במקרה שאני קשורה לבנק שלך בכלל...
sky31551

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
תשלח פנייה מסודרת לבנק.
יכולה לנסות לעזור, במקרה שאני קשורה לבנק שלך בכלל...
sky31551
אה, חשבתי שכתוב באשכול. פועלים.
זה לא בקשה שלי, אני למדתי כבר מהטעות ולא אסכים כבר לקבל צ'ק משכורת...
אבל אולי לאחרים זה יעזור.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
להפקדת שיק לא צריך קביעת תור. (שירותי הקופה הם ללא תור)
ואיזה מעסיק עדיין מעדיף שיקים ולא העברות?
אז הנה יש. (לפעמים החשבון מוגבל מלהעביר יותר מידי)

ברור שאפשר להפקיד צ'ק או באפליקציה או בחור שבקיר,
אבל אז הוא לא מוגדר כ"תלוש משכורת"
מאוד חשוב לחשבון שיהיו משכורות, לפי זה נותנים מסגרת והלוואות כו'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה