הפעם לחובבי כוזר של מיה קינן

האם הדמות נראית מהללאל?

• סה"כ מצביעים
    191
מצב
הנושא נעול.

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כשאני חושבת על זה, אני באמת מוסיפה את זה לרשימת המטלות שלי. מיד אחרי ניקיון יסודי לחדר שלי ודיאטת חורף דחופה. שיהיה לי בהצלחה.
תדחפי את זה לפני
זה לא יותר מחצי שעה של קריאה

יודיש

משתמש חדש
לדעתי הוא כן נראה כמו מהללאל כמו שהוא היה בגיל 10.
אולי לעשות את התלתלים יותר מתולתלים(כי במהלך הספר זה מודגש שהתלתלים האלה הם משהו מיוחד כזה,בולט..)

אבל זה אותו המבט שדמיינתי, הנחוש מצד אחד והכנוע מצד שני וההבעה והכל

וזה מהממםםם

C

משתמש מקצוען
לדעתי הוא כן נראה כמו מהללאל כמו שהוא היה בגיל 10.
אולי לעשות את התלתלים יותר מתולתלים(כי במהלך הספר זה מודגש שהתלתלים האלה הם משהו מיוחד כזה,בולט..)

אבל זה אותו המבט שדמיינתי, הנחוש מצד אחד והכנוע מצד שני וההבעה והכל

וזה מהממםםם
הקפצה מ2017!
אבל הוא באמת נראה צעיר מדי בשביל מהללאל, וגם הוא נראה תמים מדי בשביל בחור שסובל כ"כ הרבה שנים.

יודיש

משתמש חדש
הקפצה מ2017!
אבל הוא באמת נראה צעיר מדי בשביל מהללאל, וגם הוא נראה תמים מדי בשביל בחור שסובל כ"כ הרבה שנים.
כל עוד היא לא מוציאה את פדהאל אין דבר כזה מאוחר מידי כדי להגיב למשהו על מהללאל;)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה