הפעלת מיקרוסופט אופיס במחשב חדש

reish

משתמש מקצוען
אשמח לעזרה.
קניתי מחשב חדש לפני תקופה. כדי להפעיל את וורד ותוכנות אופיס נוספות היה צריך להפעיל עד תאריך מסוים, שעבר לפני כמה חודשים. לא עשיתי זאת, ועכשיו רשום לי שניתן להשתמש בגרסת הניסיון בלבד או לקנות את התוכנות.
מה אפשר לעשות?

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
אם אתם מעוניינים בגרסה חוקית אז יש להשיג כאן או כאן
אם אתם מעוניינים בגרסה פרוצה יש מיליון מקומות מאיפה להשיג...
אם אתם לא מסתדרים אפשר לפנות אלי בפרטי להתקנה בשליטה מרחוק.

reish

משתמש מקצוען
אם אתם מעוניינים בגרסה חוקית אז יש להשיג כאן או כאן
אם אתם מעוניינים בגרסה פרוצה יש מיליון מקומות מאיפה להשיג...
אם אתם לא מסתדרים אפשר לפנות אלי בפרטי להתקנה בשליטה מרחוק.
עד כמה שזכור לי, כשקניתי עם המחשב זה היה אמור לכלול אופיס, ורק בגלל שהחמצתי את הטיימינג להפעלה זה בעייתי לי עכשיו. לכן חבל לי לקנות שוב.
יש טעם לפנות לחנות שקניתי בה את המחשב?

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
עד כמה שזכור לי, כשקניתי עם המחשב זה היה אמור לכלול אופיס, ורק בגלל שהחמצתי את הטיימינג להפעלה זה בעייתי לי עכשיו. לכן חבל לי לקנות שוב.
יש טעם לפנות לחנות שקניתי בה את המחשב?
תמיד אפשר לנסות... אני לא יכול לנבאות מה הם יגידו...

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

לא מאד מסובך וגם למתחילים
תורידו את המדריך עם התמונות ואז את קובץ Iso שבתחילת העמוד
רק תמחקו קודם את האופיס שקיים כבר אצלכם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה