כללי חשבון באופיס - עזרתכם!

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לפני כמה שנים פתחתי חשבון בMicrosoft תכלס לא עשיתי שום שימוש באאוטלוק, רק הכניסה למחשב (ישן יותר) היה תמיד מצוין שזה רשום על החשבון Microsoft שלי.
לפני 4 שנים קניתי מחשב חדש וגם הוא רשום על אותו שם משתמש מהמחשב הישן, (לא זוכר איך נרשמתי אז אבל ככה זה היה)
תכלס אני לא זוכר את הקוד שהיה ומה שרשום לי במחשב הישן כקוד לא עובד - כל ניסינות השיחזור שע"י Microsoft לא עבדו לי כי לא היה לי שימוש באאוטלוק להוכיח את זה.
תכלס שאני מנסה לפעמים לגלוש בדפדפן של Microsoft הוא מידי פעם משגע אותי על הקוד.
השאלה שלי:
האם אני יכול בדרך מסוימת לשחזר את הקוד?
האם אני יכול באותו מחשב לעשות שם משתמש חדש ושזה יוגדר בכל המחשב (בכל התוכנות אופיס בכניסה למחשב וכו')

ואגב: לאחרונה מסוכרן לי כל הכרטיסיות שנמצאות בדפדפן גוגל כרום מסונכרנות אוטמטית גם לשם - איך מפסיקים את זה?

Yanky's Tech

משתמש פעיל
שאני יבין - אתה לא יכול להיכנס למחשב החדש ?! בגלל שאין לך את הקוד או רק בדפדפן הוא משגע

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שאני יבין - אתה לא יכול להיכנס למחשב החדש ?! בגלל שאין לך את הקוד או רק בדפדפן הוא משגע
רק בדפדפן
זה לא קריטי כי אני בעיקר משתמש בדפדפן גוגל כרום
ולמחשב החדש (4 שנים.... חחחח) הוא נכנס כי יש לי קוד בלי קשר חשבון הרשום

Yanky's Tech

משתמש פעיל
אין קשר בין הדברים
בעצם אין לך פה משהו שאתה תקוע בלי אפשרות כניסה אליו, רק זה מעצבן כל פעם שזה קופץ?!

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בעיקרון לפתוח חשבון חדש יש בזה בעיה?
ואיך עוצרים את הסנכרון?

Yanky's Tech

משתמש פעיל
נפתח ?!
יש מספר למעלה ?!
אם כן זה אומר שזה עובד
אבל אל תרשום פה המספר, כי כל העולם ידע את המספר שלך
אז או בפרטי או במייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה