הפסקת קפה!

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י התלתיסט;1017415:
טוב - עד כאן , יש הערות שעדיין יעצבנו אותי :mad:

:D

עכשיו ברצינות , מה הבעיה שלי עד כדי כך חמורה ??? מה עדיף לכתוב , יפה , מקסים , נהדר , נראה מצויין וכדומה , או לכתוב משפט אחד או שניים מהלב למי שהשקיע ממיטב זמנו ומרצו והעלה את פירות עמלו אל הפורום להנאת כולנו , אני לתומי חושב שמגיע לו יותר ממילה וחצי של פירגון ... ולמי שקשה לקרוא , יתכבד וימצא לו פורקן בשדות ה - יפה , מקסים , נהדר , נראה מצויין ...

פורקן בשדות?! שכחתי כבר איך עושים את זה:(:(:(
חוץ מזה אל תקפיד עלי, אני לא רוצה לבא בגילגול של ה.... מקלדת שלך:D:D:D

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י GolanArt;1017423:
פורקן בשדות?! שכחתי כבר איך עושים את זה:(:(:(
חוץ מזה אל תקפיד עלי, אני לא רוצה לבא בגילגול של ה.... מקלדת שלך:D:D:D

אל המקלדת שלי מתגלגלות רק נשמותיהן של קמצני המילים הטובות ... ותיקונן הוא ע"י כך שאני 'דופק' בראשן כל היום (מידה כנגד מידה) לתקן את מה שהם היו יכולים לתקן בחיי חיותן בהבל פיהם\אצבועתיהם , ולא תקנו ... תהא נשמתם צרורה בצרור המילים הטובות ...:eek:

אבל אתה מיסטר GolanArt , לא אחד מהם , אתה יכול להירגע ...:D

פרגנו , מה איכפת לכם ???

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י התלתיסט;1017446:
אל המקלדת שלי מתגלגלות רק נשמותיהן של קמצני המילים הטובות ... ותיקונן הוא ע"י כך שאני 'דופק' בראשן כל היום (מידה כנגד מידה) לתקן את מה שהם היו יכולים לתקן בחיי חיותן בהבל פיהם\אצבועתיהם , ולא תקנו ... תהא נשמתם צרורה בצרור המילים הטובות ...:eek:

אבל אתה מיסטר GolanArt , לא אחד מהם , אתה יכול להירגע ...:D

פרגנו , מה איכפת לכם ???

אני מוכן להתערב שאתה היפר אקטיבי!!!
העיקר שתמשיך לחייך לרנדר, למדל, והעיקר..... להקליד!

הקלד והצלח!:)

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
אחלה רינדור! האמת גם לי הפריע במבט ראשון העשן של הקפה אבל כנראה שזה בגלל שהאור עובר דרך התריסים...
כנראה שמרוב תאורה לא אמיתית ברינדורים כבר מפריע לראות משהו ריאליסטי... חחחח
עבודה מעולה! ה-DOF על הספה, סוף הדרך ומוסיף מאד!

1020

משתמש צעיר
סליחה שאני מתערבת.....
הייתי בטוחה שזה צילום ..יפה מאוד

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י נתנאלה;1017489:

למה ששששש.... ישנן הרבה מעלות טובות בלהיות 'היפרים' זה אחד , שתיים , הכי מצחיק שאני הכי הקונטרס (בפתח) שבעולם , שזה משעשע אותי לחשוב שכך חושבים עליי...:D

ואם כבר למישהו או למשהו אצלי יש 'היפריות' בטבעו , זה למקלדת השחורה והמפוייחת שלי , שכמה מ'לחצנה' ראו ימים יפים יותר ... מסכנה 'הקשישה' שלי , אפילו בין שתיים לארבע אני 'דופק' לה בראש... (אולי ככה זה כשיש לך תעודת עיתונאי בכיס... האצבעות שלך זזות מעצמן...;))

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיתונאי????????? עכשיו הכל מובן, למה לא כתבת לנו את זה לפני חודשיים, אגב, מתי ובאיזה שלב עשית הסבת מקצוע? או שאתה עדיין כותב באיפהשהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה