הפיכת האינטרנט לזמין ולא זמין

לאחר שחיפשתי ומצאתי בפורום מתמחים טופ בקישור זה נושא שגם אני רוצה פיתרון לדבר כזה בדיוק.
לעשות את האינטרנט זמין כשאני רוצה, ולא זמין כשאני רוצה, אבל במקום להיכנס ללוח בקרה/רשת ואינטרנט/חיבורי רשת, שזה יופעל ע"י פקודה,
פקודה אחת לעשות שיהיה לא זמין, ופקודה אחת שיהיה זמין, לאו דווקא כשאני מכבה את המחשב או נועל את המשתמש.

תודה רבה, לכל העוזרים והמסייעים.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אתה יכול להשתמש בתוכנה הזו

תומך גם בפרמטרים של שורת הפקודה, או אייקון נוח לשימוש.

תפעיל CMD כמנהל, ותריץ את השורה הבאה, ותעלה לי צילום מסך
netsh interface show interface
אינטרנט.PNG

בנצי20

משתמש פעיל
לאחר שחיפשתי ומצאתי בפורום מתמחים טופ בקישור זה נושא שגם אני רוצה פיתרון לדבר כזה בדיוק.
לעשות את האינטרנט זמין כשאני רוצה, ולא זמין כשאני רוצה, אבל במקום להיכנס ללוח בקרה/רשת ואינטרנט/חיבורי רשת, שזה יופעל ע"י פקודה,
פקודה אחת לעשות שיהיה לא זמין, ופקודה אחת שיהיה זמין, לאו דווקא כשאני מכבה את המחשב או נועל את המשתמש.

תודה רבה, לכל העוזרים והמסייעים.

קבצים מצורפים

• חסימת-ושחרור-כרטיס-רשת.zip
    944 ביטים · צפיות: 12

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה