עזרה ראשונה! העמסת סוכר

מציאותי

משתמש פעיל
1. אני פשוט אמרתי שאין מצב שזה יעבור לי בגרון, מנסיון.
2. גלוקומטר קונים בבית מרקחת, (במאוחדת בכולופן) מגיע לך אחת לכמה שנים לקנות אחד ב20 שח. זה מגיע עם מעט סטיקים, אישית- ביקשתי מרופא משפחה מרשם לסטיקים נוספים. עלה 10 שח.
אני ניסיתי להגיד לרופא שלי שאני אל מסוגלת לעשות העמסה ואמר לשא יודע על מה אני מדברת ולא ידוע לו על תחליף להעמסת סוכר באופן הרגיל.
מי נתן לך את האישור לזה, רופאת נשים רגילה?

saryk

משתמש מקצוען
אני ניסיתי להגיד לרופא שלי שאני אל מסוגלת לעשות העמסה ואמר לשא יודע על מה אני מדברת ולא ידוע לו על תחליף להעמסת סוכר באופן הרגיל.
מי נתן לך את האישור לזה, רופאת נשים רגילה?
רופאת נשים בסיכון.
והיא לא היחידה בכלל. נסי להחליף רופא..

מציאותי

משתמש פעיל
מ
רופאת נשים בסיכון.
והיא לא היחידה בכלל. נסי להחליף רופא..
אני זה רופא נשים רגיל לא בסיכון זה משנה?
איך אני יכול הלהחליף רופא, סתם לפנות לרופאה אחרת פתאום?
ומה זה דורש ממני הזריקות האלה, זה בוקר אחד הוא במשך זמן לעשות את זה?
תודה

saryk

משתמש מקצוען
מ

אני זה רופא נשים רגיל לא בסיכון זה משנה?
איך אני יכול הלהחליף רופא, סתם לפנות לרופאה אחרת פתאום?
ומה זה דורש ממני הזריקות האלה, זה בוקר אחד הוא במשך זמן לעשות את זה?
תודה
לא חושבת שזה משנה.
אצלנו (מאוחדת) אפשר פשוט לקבוע תור לרופא אחר... אני אחרי תור אחד אצל הרופאה ההיא החלפתי לרופא אחר (מאילוץ, אחרי שבוטל לי התור) ולא היתה שום בעיה.

זה לא זריקות, זה דקירות :)
וזה ממש לא בוקר אחד, אלא כל יום 4 (או 7, תלוי ברופא ומה שיגיד לך) אחרי כל ארוחה, למשך שבוע או שבועיים.

מציאותי

משתמש פעיל
לא חושבת שזה משנה.
אצלנו (מאוחדת) אפשר פשוט לקבוע תור לרופא אחר... אני אחרי תור אחד אצל הרופאה ההיא החלפתי לרופא אחר (מאילוץ, אחרי שבוטל לי התור) ולא היתה שום בעיה.

זה לא זריקות, זה דקירות :)
וזה ממש לא בוקר אחד, אלא כל יום 4 (או 7, תלוי ברופא ומה שיגיד לך) אחרי כל ארוחה, למשך שבוע או שבועיים
אני גם במאוחדת, הרופאה שנתנה לך את זה היא מירושלים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה