התייעצות העלתי כותרת בעמוד הבית של האתר שלי, האם להסיר אותה?

אסתטיקה

משתמש מקצוען
הרגשתי שמתאים וראוי, אבל אני תוהה אם אני צודקת..
אולי יש בזה טעם לפגם - לשלב בין עסקים לבין המצב העגום - למרות שאין לי כל מטרה מעבר לזה שאני מרגישה צורך להביע את המשאלה הזו גם מעל גבי האתר.
(נתקלתי בפרסומות שצרמו לי, למרות שאני מבינה לליבם של בעלי העסקים שמנסים לשמר את פעילות העסק בימים אלו)
ואולי אני גם חושפת את עצמי לסיכונים כאלו או אחרים, שהרי אין לי כל שליטה על זהות הגולשים..
אודה לכם על חוות דעתכם ואפעל בהתאם.

זהו דף הבית והכותרת שבראשו:
אחינו.JPG

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
הרגשתי שמתאים וראוי, אבל אני תוהה אם אני צודקת..
אולי יש בזה טעם לפגם - לשלב בין עסקים לבין המצב העגום - למרות שאין לי כל מטרה מעבר לזה שאני מרגישה צורך להביע את המשאלה הזו גם מעל גבי האתר.
(נתקלתי בפרסומות שצרמו לי, למרות שאני מבינה לליבם של בעלי העסקים שמנסים לשמר את פעילות העסק בימים אלו)
ואולי אני גם חושפת את עצמי לסיכונים כאלו או אחרים, שהרי אין לי כל שליטה על זהות הגולשים..
אודה לכם על חוות דעתכם ואפעל בהתאם.

זהו דף הבית והכותרת שבראשו:צפה בקובץ המצורף 1478197
מאוד מקובל גם בעולם.
אתרים שמביעים תמיכה באוקראינה באותה הדרך בדיוק.

לדוגמא: https://crocoblock.com/troubleshooting/articles/showcasing-woocommerce-up-sells/
1697617269707.png

אסתטיקה

משתמש מקצוען
לדעתי זה מאוד מתאים.

לא מתאים ולא לענין להתעלםמהמצב

יפה ומחבר. מה הבעיה?

זה ממש יפה ורגיש

גם אני מרגישה כך.
רציתי לוודא שאני עושה דבר נכון.
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה