דרוש מידע העלאה במשכורת

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אני מנהלת משרד במשרד קטן ( 20 עובדים/ות) אני עם 4 שנות ניסיון ומקבלת שכר יפה מאד (מהסכומים שצויין פה שזה "לא הגיוני") אבל זה באמת להשקיע לב ונשמה להיות זמינה, להתנצל בשם הבוס על טעיות ופדיחות לאחוז ראש, להזכיר לו כל דבר.
המשרה שלי גם כוללת עוד כמה תחומים, לא רק ניהול משרד, כך שכל מי שאומרת שהיא מרוויחה הרבה כנראה היא עושה משהו...
מי שבאה וחולמת או עושה רק מה שצריך - לא תתקדם! אני אומרת את זה כל הזמן גם לעובדות כאן - תעשי יותר! תקחי אחריות, ותדווחי לבוס על מה שאת עושה.
למשל עובדת יצאה לחופשת לידה והמחליפה לא מסתדרת - תקחי חלק מהעבודה ותיידעי! שאת עושה.
כך יש סיכוי להתקדם מבחינת שכר.
לא תמיד...
אני עובדת במשרד בתחום מוגדר מאד וגם אם אני רוצה 'לעשות יותר' ולקחת חלק בתחומים נוספים מבקשים ממני יפה 'שבי בלול' ואל תתערבי

כבשה שחורה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
צר לי לשמוע,
זה עוד יותר עצוב.
גם לי יש תחומים שאני יודעת "לא לגעת" תנסי לחשוב מה מחוץ למשרד את יכולה לעשות כי לפעמים היצירתיות מבקשת לפרוץ החוצה... וזה כואב שחוסמים אותה

צביה CPA

משתמש סופר מקצוען
גם כאלו שהעסיקו מנה"חים של 7 שעות ביום, ושל משרות מלאות, העבירו למיקור חוץ.
האם במקרים בהם הנהלת החשבונות מתבצעת במשרד חיצוני באפשרות המשרד לתת מענה און ליין?
(מאזן בוחן מהרגע להרגע, יתרה עדכנית לספק / לקוח, תזרים מזומנים עתידי וכו'.)
אם כן, שווה כל שקל!
אבל אם לא, בד"כ תיווצר כפילות. כי יהיה צורך גם בעובדת שתארגן את החומר, שתענה על השאלות של מנהלת החשבונות (למי ניתן שיק XXX, נא להמציא חשבונית מספק XXX), שתנהל תשלומים לספקים, תזרים ועוד.

עגיל

משתמש פעיל
האם במקרים בהם הנהלת החשבונות מתבצעת במשרד חיצוני באפשרות המשרד לתת מענה און ליין?
אם כן, שווה כל שקל!
אבל אם לא, בד"כ תיווצר כפילות. כי יהיה צורך גם בעובדת שתארגן את החומר, שתענה על השאלות של מנהלת החשבונות (למי ניתן שיק XXX, נא להמציא חשבונית מספק XXX), שתנהל תשלומים לספקים, תזרים ועוד.
לא הבנתי למה לא.

מה זה כל המשרדים של רואי חשבון?
בדיוק בשביל לקוחות שלא מנהלים לבד את ההנה"ח.
ובטח שהכל דופק וחייב לדפוק, כי הרי צריך להוציא להם מאזן מבוקר בסופו של דבר.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה

גם כשיושבת עובדת במקום עצמו, אין לה מאזן בוחן מהרגע להרגע.
צעירה הייתי וגם זקנתי, וראיתי מנה"חיות שיושבות בארגונים גדולים, ועורכות התאמות בנק פעם בחודשיים, או שלושה, או יותר מזה, 'כשמסתדר להן'. וערימות חשבוניות ממתינות לקליטה, אולי בסוף החודש, אולי מחר.

מנגנת

משתמש מקצוען
צעירה הייתי וגם זקנתי, וראיתי מנה"חיות שיושבות בארגונים גדולים, ועורכות התאמות בנק פעם בחודשיים, או שלושה, או יותר מזה, 'כשמסתדר להן'. וערימות חשבוניות ממתינות לקליטה, אולי בסוף החודש, אולי מחר.

בעסק שזה חשוב לו, זה מתבצע אונליין.
השאלה אם גם עסק כזה יכול להוציא הנה"ח החוצה.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
נראה לי שהפער הוא מהמגזר הציבורי (עובדי מדינה מה שנקרא) למגזר הפרטי.
במגזר הציבורי שנות הניסיון והותק שוות הון.
ואם יש תואר - אז זו העלאה נוספת.
במגזר הפרטי זה לא משנה אם יש תואר/כמה שנות נסיון. תלוי בתחום
אבל באופן כללי ההבדלים ענקיים.

stbar

משתמש מקצוען
למישהו יש דוגמא לבקשה להעלאה בשכר שמבקשים מהמנהל במייל? ככה זה עובד אצלינו
אני צריכה איזו תבנית או סגנון להתבסס

תודה רבה!!

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
@Ruty Kepler
אני מבינה מההודעות שלך שאת מבינה בתחום השכר, כמה הגיוני לבקש כבודקת QA עם ניסיון של 4+ למשרה של 8.5 9 שעות, אני לא רוצה להגזים אבל מצד שני לקבל מה שמגיע לי

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
@Ruty Kepler
אני מבינה מההודעות שלך שאת מבינה בתחום השכר, כמה הגיוני לבקש כבודקת QA עם ניסיון של 4+ למשרה של 8.5 9 שעות, אני לא רוצה להגזים אבל מצד שני לקבל מה שמגיע לי

לא מכירה מקרוב תלושים של בודקי תוכנה, כך שאין לי מושג
תבדקי בפורום המתכנתות אולי.

אני456

משתמש מקצוען

אני כן מהתחום...
עובדי חברה עם וותק יכולים לקבל 20 +
לעומת זאת יש בהחלט משרות, גם בשוק הכללי, שהמשכורת היא 17+-

בד"כ לחברה יהיה שווה להשקיע בעובד עם וותק בתחום של המשרה המוצעת (לדוגמא, עם את הוותק והידע שלך רכשת במערכות בנקים ואת מתראיינת למשרה שדורשת ידע ברשתות, הערך המוסף של הוותק שלך פחות רלוונטי לחברה)

אני456

משתמש מקצוען
אכן באתי לערוך,

אני כנראה מדברת על וותק יותר גבוה.

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מכירה מישהי עם מעל 10 שנות נסיון,
תותחית!!!
היא חיפשה עבודה הרבה מאוד זמן כבודקת תוכנה במרכז,

ומשום מה היא ממש לא ראתה את כל המשרות היפות האלו,
ולא מצאה משרה שהגיעה אל ה10 K מלמטה!!!!
כך שיש משכורת בסיסמאות
ויש משכורת בתלוש
ולפעמים יש פער בין השניים,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה