העברת סרט לחו"ל, שאלה, חשוב עוד ללילה זה!

וידאו פלוס

משתמש צעיר
מישהו/י התנסה פעם בהעברת קובץ בין לילה לחו"ל.
ניסיתם בג'מבו מייל?
האם מהירות העלאה שלו, (בתשלום) היא אותו דבר כמו בחינם.
אני צריכה להעביר עוד הלילה סרט, שישקול להערכתי בין 500מ"ב לג'יגה.
אשמח על כל תשובה והמלצה. תודה רבה מראש!!!

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
בתשלום, את יכולה להעביר קבצים גדולים יותר, אני שלחתי כבר מספר קבצים כבדים יותר מ200 מ"ב, בג'מבו מייל, בעזרת קודים שנרכשו ע"י הלקוחה.

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
מהירות העלאה כאן בארץ לרוב מוגבלת למקסימום 1 מ"ב לדקה.

אני שולח די הרבה קבצים לחו"ל דרך ג'מבו או דרך דרובוקס. זה עובד טוב ובד"כ בבוקר הלקוחות כבר שולחים הערות בחזרה.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י וידאו פלוס;704946:
יש לי דרופבוקס, אבל לוקח לי מדי הרבה זמן להעלות לתיקיה קבצים.
בדיוק בשביל זה קיים מושג הנקרא לילה... (בהנחה שאצלך הוא קיים באמת...)

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י וידאו פלוס;704946:
יש לי דרופבוקס, אבל לוקח לי מדי הרבה זמן להעלות לתיקיה קבצים.

בארצנו הקדושה, מהירות ההעלאה לאינטרנט היא בדרך כלל 1/10 ממהירות ההורדה, וזה לא משנה לאיזה אתר אתה מעלה את זה. (במאמר המוסגר: לכן בארץ זה נקרא ADSL ואילו בארה"ב למשל, זה נקרא DSL.)

mendy770

משתמש רשום
המהירות העלאה בארץ היא בזיונית בכל קנה מידה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה