העברת חומר האאוטלוק

גרפוטו

משתמש מקצוען
הטכנאי 'גזר' על המחשב שלי פירמוט מחדש, יש לי המון כתובות וחומר שעדיין לא עבדתי עליו והגיע אלי האאוטלוק, האם יש דרך לשמור את כל הדברים בתיקיה, לצרוב ואח"כ לאחר שיחזור המחשב להתקין את הכל שוב?

saryoram

משתמש רשום
בעקרון אפשר להעביר כמעט הכול ממחשב למחשב.
אך אולי הטכנאי שלך יכול לבצע?
אם לא, תצטרך למסור כאן יותר פרטים, אאוטלוק או אאוטלוק אקספרס? גרסה?

גרפוטו

משתמש מקצוען
הטכנאי טוען שהוא לא יודע ושצריך לברר את הדבר, בכל מקרה הוא לא עושה לי את העבודה,
אני עבדתי עד עכשיו באאוטלוק רגיל גרסה 2003, עכשיו אני הולכת לקנות רשיון, אני מאמינה שהוא יתקין לי את גירסת 2007, אלא אם לא תמליצו.
אשמח מאוד לקבל הסבר איך אני עושה זאת, (הוא מחכה לאיתות ממני שאפשר להגיע למחשב, לאחר שסידרתי את הדבר)

saryoram

משתמש רשום
ספר כתובות זה פשוט ליצא לקובץ וליבא בחדש.
שאר בפרטים באאוטלוק, זה לא כ"כ פשוט במיוחד לאור העובדה שמתבצע כאן גם שידרוג גרסה.

מצטער, אני לא יכול לעזור, יש לי נסיון רב בהעברה באוטלוק אקספרס, אך לא באאוטלוק.
ידוע לי שיש תוכנות (לא חינמיות) שמחלצות רכיבים מתוך ההאוטלוק.

eshkolit

משתמש רשום
יש אפשרות לייצא את החומר בקובץ ייצוא לקובץ ואת כותבת לאיזה תיקיה באיזה כונן רק את צריכה לדעת בטוח תשאלי את בריס אם זה כולל הכל כי יש אפשרות גם רק כתובות וגם דואר יוצא נכנס בקיצור כל האאוטלוק כבר עשיתי את זה פעם באמת לפני פירמוט והכל חזר לקדמותו כתובות וכל הדואר

גרפוטו

משתמש מקצוען
סליחה על הבורות, אבל מי זה בריס? לא מצאתי אותו ברשימת החברים.
והבעיה אצלי שלא הכל שמור לי בספר הכתובות, הרבה מאוד אני עובדת על 'השב'

saryoram

משתמש רשום
בריס = bris

עם קשר ובלי קשר המלצה לכולם
ניתן בקלות לגבות את כול ההודעות דוא"ל שלכם ע"ג האינטרנט

1. פותחים חשבון חדש ב Gmail
2. נכנסים להגדרות החשבון בלשונית "העברה לנמענים ו-POP/IMAP" ומאפשרים גישה POP
3. מורידים את תוכנת GoogleEmailUploader מתקינים ומפעילים ופועלים לפי ההוראות, התוכנה של גוגל תעתיק את כול ההדעות לחשבון Gmail

ב"הצלחה, וגמר חתימה טובה

הסתר_פנים

משתמש פעיל
וזה כנראה יאפשר ל"אח הגדול" גוגל הי"ו, לשלוט גם בחומר הפרטי שלכם.
לתשומת לב!

saryoram

משתמש רשום
אם גוגל רוצים הם ישלטו לך גם על המחשב האישי !
גוגל זה לא בית תוכנה קטן ופרטי שאולי יש לו עניין להציץ בחומר של אחרים.
גוגל הם קבוצה של גאונים ממש. ה' חנן אותם בהרבה שכל והם מליונרים לא נראה לי שהם יסתכנו במעשים לא ישרים.

הסתר_פנים

משתמש פעיל
זה ודאי לא ברמה האישית של שליטה על מידע.
זה ברמה העולמית ומהפן הערכי,
יש טענות רבות שריכוז כל כך מפלצתי של מידע במקום אחד, יכול להעשות בו שימוש לרעה.
ולא דווקא ברמה של הצצה לקורות החיים שלך, אלא בקטע גלובלי יותר, ברמות אתיות ומשפטיות שונות.
יש הרבה חומר באינטרנט על הנושא. ומי אם לא גוגל בכבודות ובעצמו יעזור לך ללמוד על כך.

פתרונות

משתמש רשום
אפשר להעתיק את קובץ ה-PST שמכיל את כל הדואר ואנשי הקשר.
מיקומו:
C:\Documents and Settings\[UserName]\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook

גרפוטו

משתמש מקצוען
הוא זוכר גם כתובות שלא הוכנסו לתוך הספר בצורה מסודרת?
ואח"כ עלי להתקין את זה באותו תיקיה, והכל יעבור בשלום?

פתרונות

משתמש רשום
לגבי כתובות שלא הוכנסו, אין לי מידע, כל מי שקיים כאיש קשר יופיע!
אחרי ההתקנה המחודשת, תפעיל את האאוטלוק והוא יצור קובץ PST חדש, תחליף אותו בקובץ הישן.
תוכל לבדוק את הנושא לפני שאתה מתחיל, אתה יכול לקחת את הקובץ למחשב אחר ושם להגדיר באאוטלוק שזהו קובץ הנתונים שלך (מתפריט קובץ) ותוכל לראות האם אכן כל הנתונים הועברו.

קותי

משתמש חדש
הדרך הפרימיטיבית

את האאוטלוק הרגיל לא פתחתי אף פעם.

באאוטלוק אקספרס נכנסים לכלים, אפשרויות, תחזוקה, תיקיית אחסון. מעתיקים את שורת הנתיב המלא, מדביקים אותו בחלון כלשהו, ומגיעים לקבצים המכילים את כל הודעות הדואר. שומרים אותם ואח"כ מעבירים אותם לתוכנה החדשה. כך נהגתי בעבר וזה עבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה