דרוש מידע העברת דולרים מחשבון בארה"ב לחשבון בארץ

• פותח הנושא og
  • פורסם בתאריך

og

משתמש רשום
למישהו יש ניסיון עם זה?
מה גובה העמלה (בבנק שם ובבנק פה) ומה הדרך הטובה לעשות את זה?
יש לי חשבון בארה"ב ואני רוצה להעביר כסף ממנו לחשבון בארץ. שואלת לגבי בסכום/ים גדול/ים.
ושאלה נוספת לגבי משיכת כספים בארץ מהחשבון שם (באמצעות כרטיס כספומט). יש עמלה גבוהה על זה?

A052

משתמש סופר מקצוען
כל השאלות צריך לשאול בבנקים הספציפיים.
היות וזה משתנה בין בנק לבנק ובין חשבון לחשבון.

בהצלחה.

ריש בית

משתמש פעיל
זהירות!!
מניסיון מר, ביצוע העברה פשוטה מחול לישראל, מעורבים המון גופים וכל אחד לוקח את הנתח שלו.
לפעמים כמעט ולא נשאר קרן.
מה כן?
ההעברה המומלצת ביותר היא בפיפל. פשוט וקל מאד.
(לא. אין לי שם מניות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה