עזרה העברה בנקאית בטעות~סיפור הזוי~

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
קרוב משפחה עשה לי העברה בנקאית של כ- 50,000 ש"ח, מסר בטלפון את מספר הסניף ומספר החשבון אך בטעות (לא חשוב של מי...) הוא בקש העברה עם אותו מספר סניף ומספר חשבון שלי אבל לבנק אחר...
ו...זה עבר! יש בנאדם אי שם במדינה עם אותו מספר סניף וחשבון רק בבנק אחר, שנחת לו לפתע בחשבון 50 אל"ש, מבחינה סטטיסטית זה סיפור הזוי כמו סכויי זכיה בלוטו, רק כאן זה הפוך...
מבחינת הבנק העברה בוצעה עם אישור וללא יכולת החזר (בצדק), הם מצידם העבירו לבנאדם הודעה שהכסף הגיע אליו בטעות, ירצה יחזיר, לא ירצה....עדיף לא לחשוב...:(:(:(
אנא!!!! מה אפשר לעשות?! זכור לי שבמדור רה"ר ב"יתד" היה פעם סיפור כזה מי שזוכר או כל מידע אחר תודה!

mend

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קרוב משפחה עשה לי העברה בנקאית של כ- 50,000 ש"ח, מסר בטלפון את מספר הסניף ומספר החשבון אך בטעות (לא חשוב של מי...) הוא בקש העברה עם אותו מספר סניף ומספר חשבון שלי אבל לבנק אחר...
ו...זה עבר! יש בנאדם אי שם במדינה עם אותו מספר סניף וחשבון רק בבנק אחר, שנחת לו לפתע בחשבון 50 אל"ש, מבחינה סטטיסטית זה סיפור הזוי כמו סכויי זכיה בלוטו, רק כאן זה הפוך...
מבחינת הבנק העברה בוצעה עם אישור וללא יכולת החזר (בצדק), הם מצידם העבירו לבנאדם הודעה שהכסף הגיע אליו בטעות, ירצה יחזיר, לא ירצה....
אנא!!!! מה אפשר לעשות?! זכור לי שבמדור רה"ר ב"יתד" היה פעם סיפור כזה מי שזוכר או כל מידע אחר תודה!
העברה טלפונית?
לא היה צריך להגיד את שם בעלי החשבון?

אני יודעת שבפועלים העברה טלפונית לא מתבצעת אם לא אומרים את שם בעלי החשבון בדיוק לפי איך שרשום בבנק

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
העברה טלפונית?
לא היה צריך להגיד את שם בעלי החשבון?

אני יודעת שבפועלים העברה טלפונית לא מתבצעת אם לא אומרים את שם בעלי החשבון בדיוק לפי איך שרשום בבנק
נכון! מפועלים לפועלים יש סנכרון על שם החשבון, אך לבנק אחר אין סנכרון, ותארוטית אפשר להגיד "דולנד טראמפ" והכסף יעבור...

mend

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ואו מטורף

תנסי לראות פה אם יש פה משהו שיעזור לך

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
מבחינת הבנק העברה בוצעה עם אישור וללא יכולת החזר (בצדק), הם מצידם העבירו לבנאדם הודעה שהכסף הגיע אליו בטעות, ירצה יחזיר, לא ירצה....עדיף לא לחשוב...:(:(:(
לברר מי האיש. לתפוס רכב ולנסוע לביתו, עדיף עם אדם מבוגר.
לא בצורה מאיימת. פשוט להסביר את הטעות ולבקש ממנו לנהוג כבן אדם טוב.
כמובן שכדאי להקליט ולצלם את הביקור.

chayasl

משתמש סופר מקצוען
לא רוצה לבאס, אבל היה ממש עכשיו סיפור כזה שהתפרסם עם 30,000 ש"ח. זאת שקיבלה את הכסף לא מוכנה להחזיר אותו. טוענת שאין לה מאיפה. זה כרגע בהתנהלות עורכי דין, כי לבנק אין אפשרות לבטל את ההעברה, או לגבות את הכסף מהמוטב ללא אישורו.
אז תקווי ותתפללי שנפלתם על איש הגון.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני כבר קיבלתי פעמיים כספים שלא ידעתי מה המקור שלהם.
ופעם אחת העבירו לי בטעות כסף למישהו אחר.
כל הפעמים זה הסתדר די בקלות, אבל אולי כי אני הגונה וגם הפישול שיצא לי היה מול אדם הגון.

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
לברר מי האיש. לתפוס רכב ולנסוע לביתו, עדיף עם אדם מבוגר.
לא בצורה מאיימת. פשוט להסביר את הטעות ולבקש ממנו לנהוג כבן אדם טוב.
כמובן שכדאי להקליט ולצלם את הביקור.
א"א לקבל שם של בעל החשבון -חסיון בנקאי, צריך להתפלל שיהיה מבני ברק ולא מערערה....

נערך לאחרונה ב:

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לפעמים

א"א לקבל שם של בעל החשבון חסיון בנקאי, צריך להתפלל שיהיה מבני ברק ולא מערערה....

אני קיבלתי טלפון מהבנקאי, והבנקאי גם התקשר כשהטעות היתה מצידי.

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
א"א לקבל שם של בעל החשבון חסיון בנקאי, צריך להתפלל שיהיה מבני ברק ולא מערערה....
אני חושב שאחרי שהעברה מתבצעת, גם אם נתת שם אחר, בפירוט חשבון מופיע השם המקורי

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
ששששששש............
"הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו"
הבנק יצר קשר עם הבנאדם והוא היה הוגן והודיע שהיום יחזיר את הכסף!!!

(מסתבר שכשיש טעות מידי גדולה, המערכות מתפקדות ביעילות!)
תודה לכולם על הדאגה!
תלמדו לקח ממני, בהעברה של סכומים גדולים, לחזור על כל הפרטים כמה פעמים אפי' שזה נראה אובססיבי, בשביל לא ליפול כמוני (הכסף יחזור, אבל המתח...)

נערך לאחרונה ב:

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ששששששש............

(מסתבר שכשיש טעות מידי גדולה המערכות מתפקדות ביעילות)
תודה לכולם על הדאגה!
תלמדו לקח ממני בהעברה של סכומים גדולים לחזור על כל הפרטים כמה פעמים אפי' שזה נראה אובססיבי, בשביל לא ליפול כמוני (הכסף יחזור, אבל המתח...)

איך ריחמתי על ההוא שהעביר לי מאה אל"ש.
הלחץ הזה :( יכולה לתאר רק...
ב"ה אצלי הועברו למישהו אחר רק 30 ש"ח :)

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
צריך להתפלל שיהיה מבני ברק ולא מערערה....
הוא גר בבנימינה, אם יש כאן מישהו משם שימסור לו תודה! ;)(לא מוכנים להביא את הטלפון שלו אפילו בשביל להודות לו)

החיים תותים:)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

(מסתבר שכשיש טעות מידי גדולה, המערכות מתפקדות ביעילות!)
תודה לכולם על הדאגה!
איזה מרגש!!!!!!!!!
אני ממש שמחה בשבילך!!!!
איזה כיף שאלו האנשים בעם שלנו!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה