דרוש מידע הסרת שיער לגברים, בצוואר עד הצווארון.

לתועלת

משתמש רשום
מישהו מכיר בבית שמש?
המלצות?

והאם גם אצל גברים יש כוויות וכדומה ?

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בהרבה מכונים יש שעות לגברים (כמובן בטיפול ע"י גבר) רק שלא מפרסמים על כך
תתקשר לברר בבית שמש

חובב מוזיקה מושבע

משתמש מקצוען
והאם גם אצל גברים יש כוויות וכדומה ?
ברור,
היה לי חבר שעשה שבוע לפני חתונתו לייזר בזקן באזור הלחיים
וקיבל כוויה רצינית
ושילם כסף רב על תכשירים כדי למזער נזקים בחתונה הועיל לו במקצת

סיפורת

משתמש צעיר
עשיתי באלעד אצל מכון 'רחלי יוגב' יש שם גבר שעושה בשעות מסוימות
אבל זה באמת תלוי
(לעור יותר שחום ושערות שחורות זה פחות כואב ויותר מועיל, תלוי גם בחוזק שערות)
תבררו אצל אנשי המקצוע!
יש גם אזורי פנים יותר כואבים ופחות..(צוואר די כואב..)

אליעזר המתוק!

משתמש חדש
אז ככה אני עשיתי מספר פעמים בכמה אזורים
הכויות תלוי לפי המקצועיות של המכשיר ושל המטפל
מכשיר טוב שיודעים להתאים את העוצמה לסוג העור והשער לא אמור להיות כויות אבל ודאי שקרו מקרים ולא מומלץ לעשות שבוע לפני החתונה.....
וסתם דרך אגב לאלו שלא יודעים גם ידית קרח זה חם.....
בהצלחה!
מי שרוצה עוד פרטים והמלצות בשמחה רבה!

משתמש סופר

משתמש רשום
אז ככה אני עשיתי מספר פעמים בכמה אזורים
הכויות תלוי לפי המקצועיות של המכשיר ושל המטפל
מכשיר טוב שיודעים להתאים את העוצמה לסוג העור והשער לא אמור להיות כויות אבל ודאי שקרו מקרים ולא מומלץ לעשות שבוע לפני החתונה.....
וסתם דרך אגב לאלו שלא יודעים גם ידית קרח זה חם.....
בהצלחה!
מי שרוצה עוד פרטים והמלצות בשמחה רבה!
אצל מי עשית?

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מה שאני מנסה להבין, כל המקומות מבטיחים 10 טיפולים וזהו.
יש לי 30 בחורים בישיבה, שכולם אוחזים בין 17 ל40 טיפולים, וזה נראה מסודר ויפה, אבל גודל עדיין, ואין אפילו אחד שסיים.
האם יש פה מישהו שעשה X טיפולים, והוא אחרי זה?
שמעתי שאפלציה אמינה יותר. מישהו מכיר לגברים, מישהו ניסה?

מלכת אנגליה

משתמש פעיל
דבר שלישי, אשמח לשמוע, אם ישנם גברים שעושים אפילציה, ומה המחירים. כי בינתיים שמעתי רק על אחד באלעד, שמנצל את היותו אחד ולוקח 150 לטיפול. (או שאלו המחירים תמיד, הבעייה היא שביקשתי מנשים לא לענות, אז אין לי איך לדעת, אכלתי אותה)
אפילציה זה בסביבות 4.5 ש"ח לדקה
אז תלוי מה אורך הטיפול...

ant

משתמש צעיר
שמח לשמוע, אם ישנם גברים שעושים אפילציה, ומה המחירים. כי בינתיים שמעתי רק על אחד באלעד, שמנצל את היותו אחד ולוקח 150 לטיפול.

אני עושה ברמת גן, קליניקה שהרבה בחורים עושים שם (יש גם גבר וגם אישה)
כעיקרון המחיר אפילו יותר לרבע שעה של טיפול לבחורי ישיבות הוא עושה ממש זול (אני לא פונקציה...)

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אפילציה זה בסביבות 4.5 ש"ח לדקה
אז תלוי מה אורך הטיפול...
אני יודע שזה המחיר לנשים, אז למה לכל הרוחות היחיד שעושה לגברים לוקח 150 ש''ח לרבע שעה?
ואגב, ואת זה כנראה עלי לשאול את ציבור הנשים כי גברים שעושים אפילציה וגם נמצאים בפרוג....
האם זה באמת יעיל יותר, קצר יותר, מהיר יותר מלייזר? או שגם הוא מוטל בספק ונגרר על שנים?

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני עושה ברמת גן, קליניקה שהרבה בחורים עושים שם (יש גם גבר וגם אישה)
כעיקרון המחיר אפילו יותר לרבע שעה של טיפול לבחורי ישיבות הוא עושה ממש זול (אני לא פונקציה...)
כמה, והאם יש לך מידע כמה טיפולים זה, כמה זה יעיל וכו'?
ואיך יוצרים איתו\איתך קשר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה