דרוש מידע הסרטים: אינדיגו-א. בראך, היום האחרון-ר. אליאס

מצב
הנושא נעול.

פנקייק

משתמש רשום
הי, אשמח ממש לקבל זמנים ומיקומים(ואם ידוע גם מחיר) של הקרנות של "היום האחרון" היום בירושלים
תודה!!

יעל!!!!!!!!!!!!!

משתמש מקצוען
הי, אשמח ממש לקבל זמנים ומיקומים(ואם ידוע גם מחיר) של הקרנות של "היום האחרון" היום בירושלים
תודה!!
אולם בנות הדסה 17 בחמש ותשע
עזרת תורה אוהלי יוסף 15 חמש ורבע ותשע ורבע
רמת שלמה מינהל קהילתי קהילות יעקב 10 שמונה וחצי
גבעת שאול מיתרים נגארה 27 שמונה וחצי

פנקייק

משתמש רשום
אולם בנות הדסה 17 בחמש ותשע
עזרת תורה אוהלי יוסף 15 חמש ורבע ותשע ורבע
רמת שלמה מינהל קהילתי קהילות יעקב 10 שמונה וחצי
גבעת שאול מיתרים נגארה 27 שמונה וחצי
תודה
יודעת מה טווח המחירים?
אני מגיעה מחוץ לעיר אז מקווה שאפשר להסתמך באמת על הפרטים שלך...

מישהי ראתה את הסרט "זכות השתיקה"?
אומנם טיפנת ישן
אבל אשמח לקבל מידע איך הוא
וכן לגבי אינדיגו איך הוא לעומת היום האחרון?

ב' א'

משתמש פעיל
אשמח לשמוע ממי שראתה
איך הסרטים והאם שווה ללכת
אני הייתי באינדיגו. סרט חמוד... מישהי קישקשה עלי שזה קשור ללא ליפול ולכן הלכתי (אני בד"כ לא אוהבת ללכת לסרטים) ודי אהבתי אפילו שזה לא קשור... (נראלי)
אז אם אני אהבתי כנראה שזה ממש טוב...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה