דרוש מידע הספר להי נאאר

שליש

משתמש פעיל
אבל לדעתי סבתא דוריאן היא מביאת הגאולה הקודמת,כי היא נזכרת בימים שהיא התחתנה
אבל בעלה בכלל לא מוזכר.
הוא לא מוזכר כי מסופר בספר שהראשלים תפסו אותה והיא ברחה. יכול להיות שאפילו לא הספיקה להתחתן??
והכלה הקודמת בטוח מהאחים שבתמונה כי השמלה שלה היתה בעלית הגג של הבית שכמו שהבנתי הוא היה שלהם.
גם שלינאר מקריאה לסבתא דוריאן על האגדה זה ממש צועק שהיא קשורה אליה(לסבתא)

**דשי**

משתמש פעיל
היי, קראתי בשבת את הספר ונהנתי מאד.
חדשני במיוחד, משהו שלא מוצאים בכל ספר.
שאלה לי - שולין ברחה לכפר הנאמנים, לא?
אז למה לינאר לא פוגשת אותה?
ומישהו יודע משהו לגבי רזי נאאר?

**דשי**

משתמש פעיל

ספר מרגש ומיוחד!
שווה קריאה!!
את יודעת את התשובה?

ישראל בני ברק

משתמש צעיר
שולין ברחה לארץ הקרחונים הראשונית לא לכפר הנאמנים.

קלסר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וחוץ מזה אני חושבת שרחלינה היא גם לא אמא של לינאר... היא הביאה אותה מאיפשהו, והיא ובעלה גידלו אותה.
זה כתוב בתחילת הסיפור ממש
שהיא הובאה אליהם
אבל בכל 2 הספרים אין איזכור לזה בכלל

קלסר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השם של לינאר נמצא בידיים של השלטונות
בלינאר 2 יש הסבר למה לא עשו לה שום דבר- הסבר קלוש

אותי מעניינת האחות של לינאר מה איתה ואיפה..
ולגבי שולין והילדים- אם היא יכלה להבריח את הגבול למה לא עשו זאת עוד אחרים
ומה מטרת אנשי המלח אחרי שהמשפחה מפורדת לחלקים?
האם ללינאר- מביאת הגאולה יש תפקיד כשהיא כ"כ בנפרד ממנו
היא מביאת הגאולה- והוא? מה זה פיאגרו?

קלסר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עוד משהו- הפריע לי שבכפר הנאמנים חיים אנשים פשוטים כ"כ וברמת בין אדם לחברו ירוד כ"כ
נפגעים, פוגעים. וכ'...
ואיך היא מקבלת אחוזת אבן כשכפר הנמנים בעצם נע כל הזמן ע"ג ראמלונים?

והכי הפריע לי
שפיאגרו מכיר את כל האגדות מה נכון ומה לא- ולינאר לא מכירה ולא יודעת להדיל
ואת כל האגדות על יום החתונה סיפרו כל האימהות לבנותיהן ורק לינאר לא שמעה מכלום

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
עוד משהו- הפריע לי שבכפר הנאמנים חיים אנשים פשוטים כ"כ וברמת בין אדם לחברו ירוד כ"כ
נפגעים, פוגעים. וכ'...
זה הרעיון להראות שזה שאתה במקום הנכון, לא אומר שאתה חסין מטעויות, ולא צריך לעבוד על עצמך. הכל בסופו של דבר זה עבודת המידות, אחרת מתוך הנאמנים עצמם מצאנו כאלה שהפכו למלשינים...
ואיך היא מקבלת אחוזת אבן כשכפר הנמנים בעצם נע כל הזמן ע"ג ראמלונים?
כפר הנאמנים בו היא נמצאת הוא קבוע, ואינו באזור שבשליטת אנשי המשטר, כפר הנאמנים שעבר עם ראמלונים ממקום למקום, זה היה כשהם היו בתוך שלשת הממלכות.
שפיאגרו מכיר את כל האגדות מה נכון ומה לא- ולינאר לא מכירה ולא יודעת להדיל
ואת כל האגדות על יום החתונה סיפרו כל האימהות לבנותיהן ורק לינאר לא שמעה מכלום
היא הסבירה את זה שכולם הסתירו את זה ממנה.

קלסר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היא הסבירה את זה שכולם הסתירו את זה ממנה.
ה היה הענין?
אילו דברים שנוגעים אליה

לגבי סבתא דוריאן- איך ידעה שלינאר תיעדר מהמפקד ואיך ידעה למצוא אותה בין השיחים? ואיך שבה וחזרה ביום החתונה כאשת המשטר? ומתי הן תיפגשנה שוב?

יום אחד דימיינתי את יום נפילת המשטר.:) הרגיש לי כמו יום תחיית המתים כמעט.
ס

ישראל בני ברק

משתמש צעיר
כפר הנאמנים בו היא נמצאת הוא קבוע, ואינו באזור שבשליטת אנשי המשטר, כפר הנאמנים שעבר עם ראמלונים ממקום למקום, זה היה כשהם היו בתוך שלשת הממלכות.
לא בדיוק נכון, כפר הנאמנים נמצא בשלשת הממלכות בצפון מהרלי אבל מוגן בידי חומת זהרורים, אבל כשיש צורך לבצע משימה נוספת הם מתניידים עם ראמלונים, (מצחיק שהסבירו ללהי נאאר שהם מטעים את כל העולם שהם מתניידים ולמעשה הם תמיד בצפון הרחוק, כשלפחות שני מרגלים היו בכפר הנאמנים, רבקה והפנתרה)

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לא בדיוק נכון, כפר הנאמנים נמצא בשלשת הממלכות בצפון מהרלי אבל מוגן בידי חומת זהרורים, אבל כשיש צורך לבצע משימה נוספת הם מתניידים עם ראמלונים, (מצחיק שהסבירו ללהי נאאר שהם מטעים את כל העולם שהם מתניידים ולמעשה הם תמיד בצפון הרחוק, כשלפחות שני מרגלים היו בכפר הנאמנים, רבקה והפנתרה)
יש הרבה סתירות בספר, באמת לא ברור למה הם צריכים להתנייד כשהפנתרה יודעת בדיוק איך להיכנס לכפר. בכלל מלא דברים לא ברורים וכנראה גם לא יובהרו כי אולי גם לסופרת הם לא היו ברורים. נדמה לי שהיא סופרת חדשה. הספר מקסים, אני מחכה בקוצר רוח לספרים הבאים, אבל לפני שמוציאים ספר לאור חייבים המון הגהות כדי לוודא שאין חורים!

ישראל בני ברק

משתמש צעיר
מאן דהו יכול להסביר כיצד אנשי כפר הנאמנים יכלו להציל את רוב תכולת המאכסן (תא מטען בלעז) של לינאר ופיאגרו ממדבר המוות, אבל לא הצליחו להוציא אותם עצמם משם.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
מאן דהו יכול להסביר כיצד אנשי כפר הנאמנים יכלו להציל את רוב תכולת המאכסן (תא מטען בלעז) של לינאר ופיאגרו ממדבר המוות, אבל לא הצליחו להוציא אותם עצמם משם.
יש הרבה דברים בלהי נאאר שפשוט אי אפשר להסביר. אני למשל לא מצליחה להבין בשביל מה כפר הנאמנים צריך לנדוד כל פעם למקום אחר, אם ממילא הכפר הקבוע מוגן באמצעות זהרורי הכסף, ולא רק זה, הכפר אמור להיות במיקום סודי, אבל יש כל כך הרבה בוגדים שיודעים היכן הוא, אז מה העניין להסתיר אותו?
זה ספר יפה ואני מחכה להמשך, אבל באמת כל הסתירות שיש בו די מתסכלות. אני מקווה שבספרים הבאים הסתירות ייושבו איכשהו, חבל שהסופרת אביגיל גדולד לא נמצאת בפרוג כדי לענות על השאלות או לפחות לראות איך מגיבים על הספר שלה כדי לתקן לפעמים הבאות.

kali770

משתמש רשום
הם מתניידים כשהם במשימה וכשלינאר ופיאגרו היו במדבר המוות הם לא ידעו על זה (שהם במדבר המוות לא בדרך הם הרי חיכו להם עם הראמלונים)ואחרי זה הם יכלו להיכנס למדבר עם כמה ראמלונים ולקחת את התכולה של תא המאכסן וכן חומת הזהרורים מגנה עליהם ואגב בוגדים נאמנים שיודעים איפה כפר הנאמנים יש רק שתיים רבקה והפנתרה

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
ואגב בוגדים נאמנים שיודעים איפה כפר הנאמנים יש רק שתיים רבקה והפנתרה
וזה לא מספיק?? הרי הפנתרה היא לא סתם בוגדת, היא מייצגת המשטר בעצמה, אז מה צריך יותר מזה??
וגם כתוב אחרי שגילו את הבגידה של רבקה שהשמירה על מעבר כורי הזהב תוגברה...
נו שוין... למה לא תגברו אחרי הפנתרה?
אבל יודעים מה? מקבלת את ההסברים, גם שהם קלושים. העיקר שיצא כבר הספר החדש, אני כבר רוצה להגיע לסוף המסע הזה!

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נו שוין... למה לא תגברו אחרי הפנתרה?
מי אמר שלא?
ואולי יש משהו במה שמיגל אמרה שהיא לא יכולה להיכנס כי היא לא לוחמת אופל (למרות שאי אפשר לדעת אם היא צדקה כי היא לא יודעת כלום) ואם כך השאלה איך רבקה הצליחה (רוחשת טובה- אבל איך היא הוכיחה?) ואחרי שהיא ברחה אמרו שמישהו פתח לה את המעבר חזרה (כנראה פיקילו) זה אומר שהיא לא יכלה להיכנס...
העיקר שיצא כבר הספר החדש, אני כבר רוצה להגיע לסוף המסע הזה!
לגמרי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה