הסלון של אותה דירה במרינה

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י eliezer1;426664:
לעדן זה לא מצחיק כלל וכלל. גם אני לא ידעתי אבל חידוש גדול נתחדש לי בזמנו.
איך זה עובד.
משקיע קונה את הדירות הללו על הנייר. יש לו אנשי מכירות בצרפת הללו מוצאים קונה. והוא מבקש שירטוט תוכניות של הבית ולא מוצא חן בעיניו התיכנון. הקונה מבקש עיצוב שונה וכאן נכנס "קינן מעצבים" לתמונה. הוא משנה לפי בקשת הלקוח את המבנה הבסיסי, אבל לא משנה את החומרים הבסיסים של הבניה אלא אם ביקש זאת הקונה מפורשות. קירות הגבס ושינוי המבנה הם לפי בקשת הרוכש לשנות את המבנה. אבל אם לא ביקש לשנות את המרצפות לא יתנו לו בהדמיה מרצפות אחרות שלא יחשוב שכך זה בסטנדרט ותהיה לו עילה לתביעה.........
היה לי מקרה אחר (המשקיע כדי רגב שראיתם רק את הגג עם בריכת השחיה) ששאל אותי אם אםשר לקבל את תוכניות הכורסאות של הסלון כי הרוכש רוצה בדיוק כזה סלון בביתו.......לפליאתי הוא ענה כן לפעמים אני מוגר את הדירה מרוהטת בדיוק כמו בהדמיה....

לא צחקתי חלילה...
אני חשבתי שהקבלן הוא הלקוח שביקש את ההדמייה (והרבה קבלנים עושים היום את ההדמיות לא עם חומרי סטנדרט כדי להראות את הפוטנציאל שבדירה).
מה שאני מבינה ממך זה שהמשקיע בונה לכל דייר דירה לפי צרכיו ומעצבי פנים מעצבים כל דירה בנפרד עם החומרים הסטנדרטיים אלא אם כן ביקשו אחרת - הגיוני לחלוטין!

ואל תקח את ההערות קשה כ"כ, הן לא מכוונת אליך, העבודה שלך יפה מאוד. :)

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
לא אני ממש לא לוקח את הדברים, אדרבא התהיות והפליאות הגיוניות הן אני רק מסביר מה היו האילוצים בהדמיה.

אכן עבדתי גם עם קבלנים בצורה ישירה. אבל כאן המדובר במקרה לא בודד של אדם שרוכש קבוצת דירות על הנייר, משפצר אותן כדי שהיו יחודיות ומוכר אותן ליהודים מחו"ל כדירות אקסלוסיביות. זה פטנט למי שיש לו הרבה כסף לשחק בו. רכישת הדירה (בעיקר פנטהאוס) במקום אטרקטיבי על הנייר במחיר מנימאלי. שיפצור הדירה ע"י המשקיע או לקיחת מעצב (בריכת שחיה וג'קוזי גזיבו וכו') ומכירתה במחיר כפול ומכופל.....אבל הזהירות תמיד משתלמת שלא להתחייב למה שאתה לא נותן.....

יש מקרים שהרוכש קונה את הדירה פלאט כמות שהיא ואח"כ מזמין מעצב. ויש מצב שהדירה נרכשת מהקבלן ע"י משקיע ועוברת את הגילגול ההוא שהזכרתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה