הסלון של אותה דירה במרינה

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
זהו הסלון מאותה דירה שראיתם ממעוף הציפור

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    KB 513.2 · צפיות: 13

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אוקי רק לידיעה "הים" הזה אינו מחופי אשדוד אלא נלקח מחופי הוואי מה שנקרא "עלמא דשיקרא"

cmyk

משתמש צעיר
מאז האשכולות של לגסביקע, לא זכור לי עבודות ברמות כאלו!
תודה על שיתוף העבודות. תצליח!

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
תודה שילת, אני עדיין מנסה למצוא מישהו שיקח לך את המסך שהתקלקל

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מדהים כרגיל.

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מדהים ביותר!

אבל זה הריצוף?? בלתי מודרני בעליל.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יושר, לקחת לי את המילים מהפה...
הוא שם ריצוף קבלן מלפני 10 שנים בדירת יוקרה???
תכנס לאתר של נגב ותביא משהו...
(גולדסטאר :))

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
לידיעת יושר ועדן. ההדמיה הוז היא לפני כשנתיים ואני זוכר עד היום את המילים של המעצב (זה לא הקבלן אלא "קינן מעצבים") תשים ריצוף סטנדרטי שלא יגידו לי הצרפתים הרוכשים ראינו משהו אחר בהדמיה.....זה יכול להוות מקור לתביעות משפטיות.....
אגב הדברים היחידים שהקבלן ביצע לפי הוראות המעצב קינן הם קשת הגבס שמאחרי ה LCD וכן ההנמכה של התיקרה בסלון והתאורה הניסתרת שנמצאת בה והנישה עם השלוש תאים מהתמונה של פינת האוכל והמטבח. וכמובן חלוקה כללית מחדש של קירות הבית.

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י eliezer1;425907:
תודה שילת, אני עדיין מנסה למצוא מישהו שיקח לך את המסך שהתקלקל

עכשיו שאני יודעת שזה אתה..
העבודות שלך מקבלות משמעות יותר גדולה ..:)

ואגב תודה.. ני מחכה!

ami18

משתמש צעיר
D I G I T A L
מדהים- הייתי מעבד את התמונה מעט על מנת להוריד את האור לבן שמסנוור,וגם מעט רויה וזה נהיה חלומי

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
עמיקס זו הערה שאני לא רק שמקבל אותה אלא מסכים איתה לחלוטין. יש פה בהחלט בעיה של יותר מידי אור לבן שמסנוור והתפלאתי שלא העירו על זה דווקא.
אבל מאז עברו הרבה מים בים וכיום אני משתדל שלא לעשות כאלו טעויות....

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י eliezer1;426402:
לידיעת יושר ועדן.... תשים ריצוף סטנדרטי שלא יגידו לי הצרפתים הרוכשים ראינו משהו אחר בהדמיה.....זה יכול להוות מקור לתביעות משפטיות.....
רק שלא ירצו גם את זה...:)
נכתב ע"י eliezer1;425720:
"הים"... נלקח מחופי הוואי...

ami18

משתמש צעיר
D I G I T A L
להלן לפני ואחרי בלי הרבה מאמץ,
אם הייתי רוצה הייתי גם עוזר לקבלן להחליף מרצפות :)

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    KB 93.1 · צפיות: 8
  • 2.jpg
    KB 298.9 · צפיות: 8

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אליעזר תעלה את הדמויות שאתה מבדל...
הם חייבים לראות.. :)

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו באמת חייבים לראות...

ומה שמצחיק זה שאם תשים לב המעצב שינה את הקירות של הבית, עשה עבודת גבס ותאורה ומה שיפריע לצרפתים שהריצוף לא מה שהם ראו בהדמייה?
אני במקומם הייתי אמרת שזה לא הבית שראיתי בהדמייה... :)
טוב, זו לא אשמתך אלא בקשת הלקוח - אבל העבודה מקצועית לגמרי.

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
לעדן זה לא מצחיק כלל וכלל. גם אני לא ידעתי אבל חידוש גדול נתחדש לי בזמנו.
איך זה עובד.
משקיע קונה את הדירות הללו על הנייר. יש לו אנשי מכירות בצרפת הללו מוצאים קונה. והוא מבקש שירטוט תוכניות של הבית ולא מוצא חן בעיניו התיכנון. הקונה מבקש עיצוב שונה וכאן נכנס "קינן מעצבים" לתמונה. הוא משנה לפי בקשת הלקוח את המבנה הבסיסי, אבל לא משנה את החומרים הבסיסים של הבניה אלא אם ביקש זאת הקונה מפורשות. קירות הגבס ושינוי המבנה הם לפי בקשת הרוכש לשנות את המבנה. אבל אם לא ביקש לשנות את המרצפות לא יתנו לו בהדמיה מרצפות אחרות שלא יחשוב שכך זה בסטנדרט ותהיה לו עילה לתביעה.........
היה לי מקרה אחר (המשקיע כדי רגב שראיתם רק את הגג עם בריכת השחיה) ששאל אותי אם אםשר לקבל את תוכניות הכורסאות של הסלון כי הרוכש רוצה בדיוק כזה סלון בביתו.......לפליאתי הוא ענה כן לפעמים אני מוגר את הדירה מרוהטת בדיוק כמו בהדמיה....

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
לעמי זה לא רע אבל הקונטרסט חזק מדי והוא גורם להקצנה של הצבעים. להנמיך את חוזק האור מבלי לאבד את הצבעים המקוריים ניתן לדעתי לעשות בצורה יותר יעילה בתוך 3DMAX אבל דירה זו כבר נמכרה, ובטח גם גרים בה... וכיוון שלא בוכים על חלב שנישפך אז שפכו שם הרבה חלב...... אתה אולי לא יודע אבל בעבודות שכאלו, מזמיני ההדמיות הם נודניקים לא קטנים. אז אם הוא מגיע למצב שהוא מרוצה מי אני שאשבור לו את המילה ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה