שיר הסיפור שלך

כלי מיתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אז איך אתה

מוצא את עצמך

בכל דבר

בכל חפץ

ואיך הכל

שביר אצלך

ממש כמו

חומר נפץ

ואיך כל מילה

שמישהו זרק

חודרת ישר

לתוך הלב שלך

אין חסמים

אין הגנות

הכל פתוח בך

די כבר תבין

שיש כאן

עשרות ספרים

על המדף

אתה בקושי

פרק בסיפור

אולי חצי דף

אבל אם

תצליח באמת

לחיות את עצמך

אתה תכתוב

את הסיפור הכי יפה

את הסיפור שלך

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יש בזה משו בקטע של:
אז איך אתה...
ואיך ..

אבל התוכן פחות נראה לי, לא?
לפחות אני לא התכוונתי
התכוונתי לצורת הכתיבה- פניה לקורא/שומע והתיאורים האלה שדרכם מוצבת מראה מולו
זה יפה, מאוד אהבתי
כתיבה שנכנסת עמוק

כמובן שהתוכן הוא אחר, התכוונתי למבנה.

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
נהדר.
אני חושבת שהרבה סופרים הם כך - קולטים כל שביב סיפור שמתהלך סביבם אל תוך־תוכם, וחיים אותו כאילו הוא שלהם.
יש בזה יתרון, והוא מתבטא בכתיבת סיפורים, אבל בהחלט צריך להיזהר לא להיסחף יותר מדי...
המחשת את זה היטב.

דיני!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יפה!
שיר שכיף לקרוא, ואין הרבה שירים שפשוט כיף לקרוא,
קצב מאוד מאוד טוב
ממש אהבתי!

כלי מיתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
נהדר.
אני חושבת שהרבה סופרים הם כך - קולטים כל שביב סיפור שמתהלך סביבם אל תוך־תוכם, וחיים אותו כאילו הוא שלהם.
יש בזה יתרון, והוא מתבטא בכתיבת סיפורים, אבל בהחלט צריך להיזהר לא להיסחף יותר מדי...
המחשת את זה היטב.
פרשנות מעניינת לשיר
התכוונתי ב'לכתוב את הסיפור שלך' בתור מטפורה
אבל זה היופי בשיר שכל אחד לוקח את זה לכיוון שלו

כתבתי את השיר יותר על אנשים (כאילו עלי) שבכל דבר שקורה סביבם או כל בנאדם שפוגשים משווים את עצמם איך הם ביחס אליו. אבל אחרי שכתבתי השיר כבר לא שלי, הוא של כולם. אז קחו אותו לאיפה שבא לכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה