ישראל ברקוביץ

משתמש רשום
למישהו יש מושג מה עם הדיסק החדש של מוטי אילוביץ האם זה כבר יצא? זה היה אמור לצאת לפני חג השבועות

זושא בלטי

משתמש צעיר
דור אסרף אמר לי פעם שהוא לא מביא לחתונות קלרינט כי הוא חושב שאין לו את השפה החסידית ופה הוא נשמע מדהים!!!!
אנשים בציבור אצלנו לא מספיק יודעים להעריך מי זה דור אסרף הוא יותר טוב מכל הסקספוניסטים החרדיים הוא למד את זה רציני ומגיל 8 ולא כמו רוב החרדים שתפסו ת'כלי ונגנו עליו בין הסדרים....
ובכ"ז לא מספיק רואים אותו בחתונות כנשפן יחיד (ולא בתוך תזמורת) אנשים לא יודעים שהוא נגן מדהההים ולוקח לא יקר יחסית
יש לי כמה חברים שלא לקחו אותו רק בגלל שהוא לא מביא קלרינט ומאוד היה חשוב להם ההורה שיהיה עם קלרינט אבל אם הוא כ"כ יפה בקלרינט צריך לומר לו שיתחיל להביא אותו לארועים ואולי יזמינו אותו יותר...

דונלד טראמפ

משתמש פעיל
דור אסרף אמר לי פעם שהוא לא מביא לחתונות קלרינט כי הוא חושב שאין לו את השפה החסידית ופה הוא נשמע מדהים!!!!
אנשים בציבור אצלנו לא מספיק יודעים להעריך מי זה דור אסרף הוא יותר טוב מכל הסקספוניסטים החרדיים הוא למד את זה רציני ומגיל 8 ולא כמו רוב החרדים שתפסו ת'כלי ונגנו עליו בין הסדרים....
ובכ"ז לא מספיק רואים אותו בחתונות כנשפן יחיד (ולא בתוך תזמורת) אנשים לא יודעים שהוא נגן מדהההים ולוקח לא יקר יחסית
יש לי כמה חברים שלא לקחו אותו רק בגלל שהוא לא מביא קלרינט ומאוד היה חשוב להם ההורה שיהיה עם קלרינט אבל אם הוא כ"כ יפה בקלרינט צריך לומר לו שיתחיל להביא אותו לארועים ואולי יזמינו אותו יותר...
מענין מה שאתה אומר למרות שלא שמעתי אותו מעודי (וגם את השיר הזה..)

לוכסן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום
אני מחפשת שיר של עוד ישמע שמבצע זמר שאין לי מושג איך קוראים לו, ראיתי את הקליפ , הוא מצולם בונציה ויש שם גם קטע באיטלקית..
אשמח אם מישהו יכול לעזור לי למצוא את השיר....
תודה

חנצ'ו

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה