עקיבא60

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
אלעד כהן - כח השמחה - ווקאלי
בימי ספירת העומר בהם אנו מצווים שלא לשמוע כלי נגינה, חברו להם צמד שדרני קול חי אלעד כהן ויהודה שוקרון לדוואט ווקאלי אך שמח המשקף את השמחה היומית אותה הם חווים עם מאזיניהם מדי יום בתוכנית 'טובים השניים' בקול חי הדוואט בשיר 'כח השמחה' הידוע של אלעד נערך עובד ויוצר ווקאלית באולפניו של המעבד המלחין והיוצר אודי דמארי שבכשרון רב ובהפקת צלילים אך ורק באמצעות הפה יצר תוצאה איכותית ומדהימה התואמת את רוח התקופה

קבצים מצורפים

• אלעד כהן - כח השמחה - ווקאלי.mp4
    15.4 MB · צפיות: 108
  • אלעד כהן - כח השמחה - ווקאלי.mp3
    4.2 MB · צפיות: 62
נערך לאחרונה ב:

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
הניסים הגדולים - עמירן דביר & ישיבת וולוז׳ין | הגירסה הווקאלית

קבצים מצורפים

• הניסים הגדולים - עמירן דביר & ישיבת וולוז׳ין - הגירסה הווקאלית.mp3
    8.3 MB · צפיות: 65
  • הניסים הגדולים - עמירן דביר & ישיבת וולוז׳ין - הגירסה הווקאלית.mp4
    19.3 MB · צפיות: 115
נערך לאחרונה ב:

שואפת למושלמות!

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
משום מה לי זה לא חסום ואני בנטפרי...אני אוריד את זה ואנסה לשלוח במידה וזה לא יהיה כבד,
דווקא אהבתי את הח'ברה האלה תותחים!
וההוא עם התופים בכלל הזוי!

040142

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
משום מה לי זה לא חסום ואני בנטפרי...אני אוריד את זה ואנסה לשלוח במידה וזה לא יהיה כבד,
דווקא אהבתי את הח'ברה האלה תותחים!
וההוא עם התופים בכלל הזוי!
התופים האלו אינם וואקלים אלא אמיתיים, תקנו אותי אם אני טועה......

עקיבא60

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
בבקשה
ככה עושים ביטבוקס בשידור • צפו
אמש התארחה באולפן בתוכנית 'מוצ"ש חי' עם מנחם טוקר, להקת ה'ביטדוס' לראיון והופעה על טהרת הווקאליות • צפו בביצועים באולפן

קבצים מצורפים

• ככה עושים ביטבוקס בשידור • צפו - רדיו קול חי.mp4
    61.3 MB · צפיות: 151

עקיבא60

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
מאיר חג'בי מבצע את הלהיט של ישי ריבו - הלב שלי - ווקאלי

הלב-שלי-ווקאלי-מאיר-חגבי.jpg

קבצים מצורפים

• מאיר חג'בי - הלב שלי.mp3
    9.1 MB · צפיות: 56
נערך לאחרונה ב:

על הסל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בבקשה
ככה עושים ביטבוקס בשידור • צפו
אמש התארחה באולפן בתוכנית 'מוצ"ש חי' עם מנחם טוקר, להקת ה'ביטדוס' לראיון והופעה על טהרת הווקאליות • צפו בביצועים באולפן

תודה עזרתי לי

מ.ב.

משתמש מקצוען
הניסים הגדולים - עמירן דביר & ישיבת וולוז׳ין | הגירסה הווקאלית

קצת פרטים:
עמירן דביר & ישיבת וולוז׳ין - הניסים הגדולים
לקראת שבועות עומד לצאת השיר "הניסים הגדולים" של עמירן דביר יחד עם בחורי ישיבת וולוז׳ין פ״ת בראשות הרב שלמה בכר שליט״א,
ובינתיים קבלו את הגירסה הווקאלית שמתאימה לימי ספירת העומר.
הלחן הוא של תלמיד הישיבה יונתן רובל והעיבוד של עמירן, המילים לקוחות מתוך הרמב"ן לפרשת בא.
0

המוזיקאי מישראל

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
קצת פרטים:
עמירן דביר & ישיבת וולוז׳ין - הניסים הגדולים
לקראת שבועות עומד לצאת השיר "הניסים הגדולים" של עמירן דביר יחד עם בחורי ישיבת וולוז׳ין פ״ת בראשות הרב שלמה בכר שליט״א,
ובינתיים קבלו את הגירסה הווקאלית שמתאימה לימי ספירת העומר.
הלחן הוא של תלמיד הישיבה יונתן רובל והעיבוד של עמירן, המילים לקוחות מתוך הרמב"ן לפרשת בא.
0
תודה!

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
להקת מפתח סול במחרוזת מאש-אפ ווקאלית משירי אברהם פריד
כבר 40 שנה שהזמר אברהם פריד מופיע ומשמח אנשים בכל העולם. לרגל שנת ה-40, החליט ההרכב הווקאלי 'מפתח סול' אשר משמש כהרכב הליווי של פריד מזה 7 שנים בכל הופעתיו, להקדיש לו מחרוזת מאש-אפ עם מיטב השירים והלהיטים אשר יצאו לאורך השנים.
*כל הצלילים במחרוזת נעשו על ידי חברי ההרכב, ללא שילוב כלי נגינה*

חמוד מאוד,
חוץ מיזה שלא הבנתי מה הסיפור של הלהקה הזו ,
היא רצתה להתאים את עצמה לציבור הסופר חרדי, אז בחרה את אברהם פריד לעשות עליו מחרוזת כדי שאולי דרך הזמר הם יכנסו?! (כי במראה ובסגנון לא כ"כ הייתי מלבישה אותם על אברהם פריד)

נערך לאחרונה ב:

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אלעד כהן - כח השמחה - ווקאלי
בימי ספירת העומר בהם אנו מצווים שלא לשמוע כלי נגינה, חברו להם צמד שדרני קול חי אלעד כהן ויהודה שוקרון לדוואט ווקאלי אך שמח המשקף את השמחה היומית אותה הם חווים עם מאזיניהם מדי יום בתוכנית 'טובים השניים' בקול חי הדוואט בשיר 'כח השמחה' הידוע של אלעד נערך עובד ויוצר ווקאלית באולפניו של המעבד המלחין והיוצר אודי דמארי שבכשרון רב ובהפקת צלילים אך ורק באמצעות הפה יצר תוצאה איכותית ומדהימה התואמת את רוח התקופה

מתוק מאוד!!
אבל רק שאני יבין, הזמר זה אלעד. והקופיקו המקפץ זה שוקרון?! (דווקא הם דומים , גם באופי:p;))

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה