יאיר לביא

משתמש צעיר

זושא בלטי

משתמש צעיר
הרב @יאיר לביא תודה רבה על כל הקישורים לפורום המנגן......... אבל רוב הניקים שעוקבים אחר האשכול הזה יש להם משתמש גם באתר המנגן כך שרובם מעודכנים בכל מה קורה שם.... אז אולי זה קצת מעמיס על האשכול כל הקישורים האלו... (או שאני טועה.... ואנשים נהנים)
מה שכן רוב הסרטונים שם זה מיוטיוב ולכן משמשים שחסומים ליוטיוב (כמוני למשל...-ברוב הזמן....) לא יכולים לראות.... אז אם יש למישהו אפשרות אפשרות להוריד את הסרטונים מיוטיוב ולהעלות לפה כקובץ אני אשמח ואולי עוד אנשים ישמחו....

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הרב @יאיר לביא תודה רבה על כל הקישורים לפורום המנגן......... אבל רוב הניקים שעוקבים אחר האשכול הזה יש להם משתמש גם באתר המנגן כך שרובם מעודכנים בכל מה קורה שם.... אז אולי זה קצת מעמיס על האשכול כל הקישורים האלו... (או שאני טועה.... ואנשים נהנים)
מה שכן רוב הסרטונים שם זה מיוטיוב ולכן משמשים שחסומים ליוטיוב (כמוני למשל...-ברוב הזמן....) לא יכולים לראות.... אז אם יש למישהו אפשרות אפשרות להוריד את הסרטונים מיוטיוב ולהעלות לפה כקובץ אני אשמח ואולי עוד אנשים ישמחו....
אני איתכם בכל מילה!

איש אופקים

משתמש מקצוען
%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%A7%D7%9D-%D7%91%D7%95%D7%98%D7%94-%D7%9C%D7%94%D7%95%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%9A-%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%94.jpg

אֵליקָם בוּטָה: אלבום חדש לכוכב הזמר המזרחי

קבצים מצורפים

• אליקם בוטה - להודות לך.mp3
    10.7 MB · צפיות: 96

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני מסכים באופן כללי. עם זאת אציין , כי לעיתים זה עוזר לי, לא תמיד אני זוכר להכנס לכל האתרים שאני מחובר אליהם... ודרך זה אני מגלה שיש שם דברים חדשים ואני קופץ לבקר שם.
בסיכום כללי, לי זה שווה את הגלילה של 2 שניות הלאה.

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה