אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ב'קו יתד נאמן' 0772519000 בשלוחה 3 ואז להקיש 5 ניתן לשמוע את הקומזיץ המדהים עם אהרלה וינטרוב שהיה אתמול,
מי שיש לו קובץ שמע אשמח שיעלה,
היום ב11 בלילה יש קומזיץ יש עם שמואל גריינימן

yanay

משתמש רשום
היי. מישהו מכיר את השיר " ואיפה החיים שלי, כל לילה אני מדבר אליך בנפילות של הרגשתי את ידך על פני.. אם משהו מכיר שיגיד מי הזמר. תודה

המייבין

משתמש מקצוען
מחר תפילה בבוקר עם זלמן שטוב
ללא שם.png

ROSE.graphics

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יש פה למישהו אולי -
שיר מאודדדד מרגש על הקורנה ובין לבין מילים מרב' יעקב מאיר שכטר באידיש על המנגינה של מרדכי בן דוד סוכהלע....
אשמח מאוד!!

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
היי. מישהו מכיר את השיר " ואיפה החיים שלי, כל לילה אני מדבר אליך בנפילות של הרגשתי את ידך על פני.. אם משהו מכיר שיגיד מי הזמר. תודה
של מוטי טקה 'סימנים מאבא'
העליתי בעבר לפה:

המייבין

משתמש מקצוען
מישו מחק את יואלי ורולי בצפון שוב
אז או שיש את הקישור לג'מבו מייל
או שתשלחו בקשת שיתוף לדרייב

משכיל אל דל

משתמש מקצוען
אני שלחתי בקשה לנטפרי על שמחה פרידמן עם אלי מרקוס והם פתחו
מי שולח בקשה לזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  26  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה