איש אופקים

משתמש מקצוען
ליפא שמעלצר ומקהלת ידידים - מחרוזת ריקודים
האם שמתם לב ..........?!?!?
ש...
א. @עקיבא60 לא גומר להפגיז בעידכונים חמים ....תודה לך מר @עקיבא60 [חבר'ה תפגיזו אותו בלייקים!!]
ב.האם שמתם לב שמקליפ לקליפ רואים את ליפא עם זונגעל'ך יותר ויותר ארוכים?!? [לא שאני רוצה להיכנס לדיונים השקפתיים בנושא על מישהוא כזה או אחר אבל יפה לו אם הוא "תפס" חיזוק!!!

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ש...
א. @עקיבא60 לא גומר להפגיז בעידכונים חמים ....תודה לך מר @עקיבא60 [חבר'ה תפגיזו אותו בלייקים!!]
ב.האם שמתם לב שמקליפ לקליפ רואים את ליפא עם זונגעל'ך יותר ויותר ארוכים?!? [לא שאני רוצה להיכנס לדיונים השקפתיים בנושא על מישהוא כזה או אחר אבל יפה לו אם הוא "תפס" חיזוק!!!
כן, הוא חזר לעצמו, היה על זה ראיון מתישהו בעבר

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
בנצי שטיין, שוכי גולדשטיין, מקהלת קולות - תורה חיים היא

קבצים מצורפים

• בנצי שטיין, שוכי גולדשטיין, מקהלת קולות - תורה חיים היא.mp4
    23.1 MB · צפיות: 223
  • בנצי שטיין, שוכי גולדשטיין, מקהלת קולות - תורה חיים היא.mp3
    8 MB · צפיות: 70

קפה עם שוקולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין לי מושג אם זה קשור, חיפשתי, זה מה שיצא :
צפו: מופע צמאה בבנייני האומה התשע"ט
אה נכון סליחה.
טוב אז יש את זה:
"עזרני אל חי" מופע צמאה תש"פ 2019 ביצוע מיוחד

אברהם פריד במופע צמאה תש"פ "עזרני אל חי"

ניגון ארבע בבות מיוחד מיתוך מופע צמאה י"ט כסלו תש"פ

אפשר כקובץ להורדה?

עקיבא60

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
ברען לעכטעלע
שיר חדש לחנוכה שהלחין וולווי שפיצר ועיבד ז. ברגר,
הוקלט באולפני MK Studios של מוישי קרויס,
סולנים הילדים שמשי קראוס, אברומי קאהן, אושי שטאל, ברוך קאן ומנדי דייטש.

קבצים מצורפים

• ברען לעכטעלע.mp4
    7.8 MB · צפיות: 147
  • ברען לעכטעלע.mp3
    7 MB · צפיות: 98

מיוזניק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מישהו יכול לומר לי של מי השיר המקורי?
אם שאלתם לגבי דובי מייזלעס אז השיר המקורי הוא סוכל'ה של המלחין משה יחזקאל ווייס שהושר ע''י מרדכי בן דוד ובנו יידל ורדיגר בדיסק הנפלא 'לב אל הנשמה'[אל תתפלאו אם יהיה גם על ט''ו בשבט ועל פורים ועל פסח וכדו']

מיוזניק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ש...
ושמתם לב ש @יהודי נוסף נחסם לדאבון לב כולנו הוא עזר לא פחות מ @עקיבא60 אבל הקב''ה הקדים רפואה למכה ושבוע שבועיים קודם הביא לעולם[פרוג] את @אברימלה[אוווויייי וווווי עכשיו שמתי לב שגם הוא נחסם] אבל גם פה השי''ת ריחם אלינו ושלח לנו את @שלום לכם!!!!!!!!!!!
[אלא א''כ זה אותו אדם!!!!!!!!!!!!!!!]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה