דרוש מידע הסוף לשטיפת רצפות?!?

EFRAT2004

משתמש פעיל
עימוד ספרים
גם לנו היה פעם מכשיר כזה שהתיימר לשטוף במקומי, השתמשנו בו פעמיים שלוש בהתחלה וזהווו
אח"כ ההתלהבות יורדת ומבינים שאין תחליף לשטיפה הידנית.
לדעתי חבל לקנות, בזבוז כסף.
איזה חברה זה היה

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
המלצה שלי על BOBOT Deep 841 (במבצע עכשיו סוף שנה ב₪1,389)

דניאלה כהן

משתמש צעיר
לי יש שואב שוטף של חברת BOBOT
בעייני חיים אחרים
משתמשת פעם פעמיים ביום כבר יותר משנה
התחזוקה שלו קלה(יש לו ניקוי עצמי)
זה לא תחליף לשטיפה רצינית(אפילו שאני שוטפת רק פעם בשבועיים)
לדעתי פחות מתאים לשטחים גדולים מאד
כי צריך לעבור איתו בכל הבית (הסלון שלי קטן יחסית)

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
משתמשת בביסל דגם אלחוטי,
לא פרו.
שימוש קבוע על בסיס יומי/ שבועי לפי התורך.
חלום שמתגשם בשבילי.
לא מגיע לפינות, לפעמים אני פשוט שופכת מעט מים בפינות ומעבירה סמרטוט, אח"כ הביסל כבר שואב את הלכלוך שנשאר.
אחרי שטיפה אני יכולה ללכת יחפה ולא להרגיש אפילו גרגר חול, דבר שלא הצלחתי להגיע אליו בשטיפה רגילה גם אם שפכתי הרבה מים.

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יש לי אותו

כבר בערך שנה.
אין עליו בעולם!!!!
לא יודעת איך הסתדרתי לפני זה.

לא אגיד לך שאני לא שוטפת, שוטפת כל שבוע כמו ילדה טובה. כי הוא לא מגיע לכל הפינות, ולא משפשף לכלוך שממש דבוק.

אבל בערב שבת במטבח אחרי כל הבישולים.
במוצ"ש סלון מטבח. תענוג!!!
במשך השבוע, כשיש מקומות נקודתיים של לכלוך וטפטופים . או שירותים - באמצ"ש מנקה את האסלה ואחכ אוספת איתו את כל המים והלכלוך מהרצפה.
הוא פצצה!
שווה כל שקל!

החסרון שלו - שהוא לא משפשף לכלוך דבוק. אז בערב שבת למשל, כשהרצפה מלוכלכת נורא. אני לוקחת מגב עם סמרטוט רטוב מעבירה על כל המטבח, נותנת כמה דקות שהלכלוך יתמוסס, ועוברת עם המכשיר, וויש אחד והכל גמור.

בננית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אין על דרימי
של חברת שיאומי.
שוטף את הרצפה כמו שצריך.
פעם בחודש בשבועיים שלושה שוטפת לבד את הרצפה.
כל השבוע הוא מתקתק כמו שצריך.

ממ"ד

משתמש מקצוען
יש לי אותו

כבר בערך שנה.
אין עליו בעולם!!!!
לא יודעת איך הסתדרתי לפני זה.

לא אגיד לך שאני לא שוטפת, שוטפת כל שבוע כמו ילדה טובה. כי הוא לא מגיע לכל הפינות, ולא משפשף לכלוך שממש דבוק.

אבל בערב שבת במטבח אחרי כל הבישולים.
במוצ"ש סלון מטבח. תענוג!!!
במשך השבוע, כשיש מקומות נקודתיים של לכלוך וטפטופים . או שירותים - באמצ"ש מנקה את האסלה ואחכ אוספת איתו את כל המים והלכלוך מהרצפה.
הוא פצצה!
שווה כל שקל!

החסרון שלו - שהוא לא משפשף לכלוך דבוק. אז בערב שבת למשל, כשהרצפה מלוכלכת נורא. אני לוקחת מגב עם סמרטוט רטוב מעבירה על כל המטבח, נותנת כמה דקות שהלכלוך יתמוסס, ועוברת עם המכשיר, וויש אחד והכל גמור.
היא לא עושה סיבוב לבד בלילה... צריך לקחת אותו בידיים. נכון?

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
היא לא עושה סיבוב לבד בלילה... צריך לקחת אותו בידיים. נכון?
לא.
זה ידני.
יש לי גם את האיי רובוט שואב שוטף.
אבל אין להשוות.
האיי רובוט מצוין לשאיבה, שטיפה הוא לא באמת עושה, רק מלקק.
אני משתמשת בו לשאיבה של הבית, תחליף למטאטא. (לא ממש, כי את הדברים הגדולים כן צריך לטאטא, אבל שואב ממש טוב את הרצפה) ובמקומות נמוכים כמו מתחת למיטות בחדר שינה, הוא שואב את כל האבק וזה מקסים. אבל שטיפה הוא לא עושה. למרות שהוא אמור לעשות, אבל זה בדיחה עלובה.

הטינקו לעומת זאת ממש שוטף. תענוג.

ואגב, את האיי רובוט אי אפשר להפעיל בלילה, הוא עושה רעש ממש חזק.
הטינקו כן. הוא עושה רעש אבל לא ככ חזק.

נחמי3

משתמש מקצוען
לא.
זה ידני.
יש לי גם את האיי רובוט שואב שוטף.
אבל אין להשוות.
האיי רובוט מצוין לשאיבה, שטיפה הוא לא באמת עושה, רק מלקק.
אני משתמשת בו לשאיבה של הבית, תחליף למטאטא. (לא ממש, כי את הדברים הגדולים כן צריך לטאטא, אבל שואב ממש טוב את הרצפה) ובמקומות נמוכים כמו מתחת למיטות בחדר שינה, הוא שואב את כל האבק וזה מקסים. אבל שטיפה הוא לא עושה. למרות שהוא אמור לעשות, אבל זה בדיחה עלובה.

הטינקו לעומת זאת ממש שוטף. תענוג.

ואגב, את האיי רובוט אי אפשר להפעיל בלילה, הוא עושה רעש ממש חזק.
הטינקו כן. הוא עושה רעש אבל לא ככ חזק.
אפשר להשיג בארץ?
מתחבר לחשמל ישראלי ?
במה הוא שונה מדייסון ?

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אפשר להשיג בארץ?
מתחבר לחשמל ישראלי ?
במה הוא שונה מדייסון ?
אפשר להשיג בארץ אבל זה הרבה יותר יקר, כשאני קניתי את ה s5 באמזון, היה להשיג בארץ רק את ה s3 ובהרבה יותר יקר.

מבחינת המתח זה מתחבר לחשמל ישראלי, אבל היציאה של השקע היא של שקע אמריקאי, צריך לקנות מתאם . זה עולה שקלים בודדים בטמבור.
1671923338941.png

דייסון כמו שאני יודעת, זה רק שואב.
הטינקו שואב ושוטף. כך שאם נשפכת לך ביצה על הרצפה, את יכולה לשאוב את הביצה עם הקליפה והכל. וזה משאיר רצפה נוצצת. שאריות של ארוחת צהרים, פירורי עוגה ושוקולד שנמרחו וכו'.
יש לו גם ניקוי עצמי, אחרי כל שטיפה הוא שוטף את עצמו, ומנקה את המברשת.
אני נותנת לו ניקוי עצמי גם לפני השטיפה. שינקה את כל המים שעמדו בתוך המברשת ואולי העלו ריח.

נחמי3

משתמש מקצוען
אפשר להשיג בארץ אבל זה הרבה יותר יקר, כשאני קניתי את ה s5 באמזון, היה להשיג בארץ רק את ה s3 ובהרבה יותר יקר.

מבחינת המתח זה מתחבר לחשמל ישראלי, אבל היציאה של השקע היא של שקע אמריקאי, צריך לקנות מתאם . זה עולה שקלים בודדים בטמבור.
צפה בקובץ המצורף 1272728

דייסון כמו שאני יודעת, זה רק שואב.
הטינקו שואב ושוטף. כך שאם נשפכת לך ביצה על הרצפה, את יכולה לשאוב את הביצה עם הקליפה והכל. וזה משאיר רצפה נוצצת. שאריות של ארוחת צהרים, פירורי עוגה ושוקולד שנמרחו וכו'.
יש לו גם ניקוי עצמי, אחרי כל שטיפה הוא שוטף את עצמו, ומנקה את המברשת.
אני נותנת לו ניקוי עצמי גם לפני השטיפה. שינקה את כל המים שעמדו בתוך המברשת ואולי העלו ריח.
נשמע חלומי
ולאן מפנים את כל הלכלוך שהוא צובר לעצמו ?

מיתעניין

משתמש חדש
חברת איי רובוט
הוציאו עכשיו שואב שוטף
יש למישהו מידע על הנושא?
והאם אפשר להפעיל בצורה טובה גם בלי אפליקציה או שזה כבר לא באמת שווה
תודה.

ר. המוסד

משתמש מקצוען
רוב המכשירים בנויים לפרפקט ופחות לרצפות
למי שיש רצפות מבריקות ורובה לא שקועה זה עדיין ינקה טוב
אבל למי שיש רצפות מחוספסות או רובה שקועה זה לא ינקה את הרצפה
מניסיון אישי בשתי דירות....

מיתעניין

משתמש חדש
איך זה בלי אפליקציה, אתה יודע?
וכמה זה מחליף שטיפה יומית בבית

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יש לי רצפות מבריקות, זה לא מנקה!!!
הדבר היחיד שאולי הוא מנקה זה את האבק שהוא לא הצליח לאסוף (כמעט אין..)

וזה סתם משאיר סימנים.
לא משהו ששוה להשקיע בו.

מי שרוצה איי רובוט שיקח בלי שטיפה, סתם חבל על הכסף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה