הסוף לצינתוקים!!!

שלכם

משתמש פעיל
כפי שציינתי אין לנו קשר למספרי 079. טלליין מעולם לא החזיקה בידה מספרי 079. תחפשו את המקור של המספרים האלה. הם לא שלנו
מוזר היה תקופה שמידע לכל [שכאמור בטלליין] החזיקו את המספר 0799-100-100
[אני מלמד זכות שאולי התכוונת לומר שאין לכם למספרי ה795 הלו 015 תקשורת אלא רק ל 0799 טלזר תקשורת].

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
@שלכם אם יש לכם כתובת מייל שלהם -עדכנו ואשלח להם קישור שיעלו פה.
לא הגיוני שאף חברה לא מצנתקת אבל הטלפונים שלנו לא מפסיקים לטרטר מבוקר ועד 12 בלילה...

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
מישהו יודע מה אומר החוק לגבי "הודעות קוליות"?
אין על זה הגבלה כלשהיא כמו שיש חוק הספאם למיילים?

שלכם

משתמש פעיל
אם כבר יש פה תגובות מבעלי חברות הצנתוקים, אני מנצל את הבמה לשאול:
מה הגבולות שלכם מבחינת תוכן? גם כן "החוק"? ומה לגבי חוקי התורה?
הרי אין לכם בעיה לתת פלטפורמה לקווים כה מלוכלכים מבחינת תוכן, שפוגעים לנו בחינוך הילדים, מרבים שנאה ומחלוקת, מלאים לשון הרע ורכילות ובעיקר מתייחדים בהמון ביזוי תלמידי חכמים.
איך אתה נותן לפעול ל"קוי המערכה" למיניהם???!! אתה גורם ישירות לאברכים, בחורי ישיבה וילדים להתפתות ולהתמכר להאזנה לחלאות אדם אלה, ולהרס נשמתם!
למה אני צריך לקבל למספר הכשר שלי חירופים וגידופים על גדולי ישראל? למה אני צריך שיפתו אותי כל יום להיגרר למחלוקת אחרת?
האם תתן את אותו שירות גם למסיון? לעמותות חזרה בשאלה?
אם אתם כ"כ הוגנים, למה אתם כל הזמן צריכים לעקוף את ועדת הרבנים ע"י צנתוק כל יום ממספר חדש?
(והשם ימות המשיח דווקא ממש מתאים לכם, כמו שכתוב: דור שבן דוד בא חוצפא יסגא... חכמות סופרים תסרח ויראי חטא ימאסו, והאמת תהא נעדרת, נערים פני זקנים ילבינו, זקנים יעמדו מפני קטנים, בן מנוול אב בת קמה באמה כלה בחמותה... פני הדור כפני הכלב...)
בלי ללמד כלל זכות על חברת ימות המשיח שאכן ראוים לכל גינוי, חשוב לציין כי יש אפשרות לדווח לימות המשיח על קוי תוכן שפועלים בניגוד להלכה [קווי נייעס לצערי לא מוגדרים אצלם כך] במספר הראשי שלהם 077-313-7770 שלוחה 10

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

יענקי R

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
מהנסיון - זה לא עוזר וחבל על הזמן, אני כבר שנים עם זה - - -
אם אתה מקיש הסרה מכל הקוים, ולא מתקשר לשמוע אותם (או מישהו אחר מבני הבית מהטלפון שלך), אז ברור מעל לכל ספק שאתה מקבל פחות מאשר מי שלא מקיש הסרה. אין בזה ספק.

שלכם

משתמש פעיל
@שלכם אם יש לכם כתובת מייל שלהם -עדכנו ואשלח להם קישור שיעלו פה.
לא הגיוני שאף חברה לא מצנתקת אבל הטלפונים שלנו לא מפסיקים לטרטר מבוקר ועד 12 בלילה...
כתובת מייל של קליקול - קרויס לעת עתה לא מצאתי
אבל חיפוש מהיר ב 144 העלה שהפלאפון של הבעלים [מרדכי קרויז לפי המופיע באתר החברה] הוא 0583-20-40-70 אולי תוכלו להרים אליו טלפון ולברר איתו את העניין. [הטלפון במשרדי החברה כפי שכבר כתבתי הוא 0723-820-820 אני מניח שגם אצלם אפשר לברר אודות כתובת המייל וכן בקישור צור קשר באתר שלהם]
כמו כן וכפי שכבר כתבתי הניק @עילום כאן מהפורום קשור איך שהוא לקליקול המייל שלו מופיע בחתימת הניק שלו אולי דרכו ניתן יהיה למצוא את המייל שלהם.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
אגב, דוגמא למה אי אפשר לעשות הסרה מכל הקווים:
התזכורות של משנת יוסף, שהם תזכורות חשובות מאוד למי שקונה שם, מגיעות דרך חברה כזו (ימות המשיח נדמה לי).

יענקי R

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
אז ברור מעל לכל ספק שאתה מקבל פחות מאשר מי שלא מקיש הסרה.
זה עוזר אולי לתקופה קצרה ואחרי חודש-חודשיים זה מתחיל שוב.
אין לי כבר כוח!!!

שלכם

משתמש פעיל
החלפת את @פנס בערפל ???
הוא כבר חזר בו - - -
לא החלפתי אותו אנו משתי סיבות שונות הוא גינה אותם בגלל הצינתוקים הבלתי נסבלים, ואני מגנה אותם בגלל אי הציות לגדולי ישראל, הפעלת והפצת קווי הנייעס, והגשת התביעות נגד ועדת הרבנים לענייני תקשורת

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
מצאתי מה אומר החוק (בעבר התכתבתי על כך עם דוברות משרד התקשורת והם שלחו לי את זה):

"לפי תיקון מס' 40 לסעיף 30 א לחוק התקשורת (בזק ושידורים) התשמ"ב-1982 חל איסור על משלוח הודעות פרסומת באמצעות מסרון, דואר אלקטרוני, פקסימיליה ומערכת חיוג אוטומטית ללא קבלת הסכמה מראש של הנמען".

כלומר: גם הודעות קוליות ממערכות אוטומטיות הנשלחות לנמענים שלא הסכימו על כך מראש אסורות ע"פ חוק.

איך כולם עוקפים את זה ומצליחים להיקרא "חוקיים"??

@ivr ו @דורון ברגר נשמח אם תחכימו אותנו בענין, אנחנו שמעולם לא הסכמנו מראש לקבל הודעה קולית ו\או צינתוק מקווי תוכן לאלפי סוגיהם ועדיין סובלים יום יום מצלצולים בלתי פוסקים כשההסרה לא עוזרת להם כיון שהמספר משתנה כל חצי יום.

נערך לאחרונה ב:

שושן ורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
קו כשר? על איזה רשת יושב הקו? מה העלויות?
וטלפונים ממספרים לא כשרים זה מקבל?
וקו 1/2 משפחתי אפשר לקבל (על משקל של הרחבת סינון באינטרנט)

יענקי R

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
עוד צינתוקים משגעים מהפלאפון של אשתי - רק מהיממה האחרונה!!
0795799414
0795559129
0795741909
0799589507
0795175629
0723409502
0795420548
0795704763
0723326321

כאמור - רק מהיממה האחרונה!

נערך לאחרונה ב:

well

משתמש פעיל
בינתיים עד שימות המשיח ושאר החברים יסדרו את העניינים המלצתי החמה לכולנו לעשות קצת "עבודת המידות" ולא להרגיש לחץ לענות או לחזור לכל מספר שמתקשר אלינו.
אנחנו חיים בדור לחוץ ועצבני ואחת הסיבות לכך היא שכל אחד מאיתנו מחוייב להיות זמין 24 שעות ביממה לענות לכל מי שמעוניין ברגע זה לשוחח איתו או לשלוח לו הודעה.
צריך להפנים שהטלפון נועד לשרת אותנו ולא להיפך.
אחרי כמה ימים של תרגול אנחנו לא נקפוץ מכל צינתוק וגם לא יזיק לנו לא לקפוץ מאיזה מישהו שבדיוק צריך אותנו באמצע ארוחת צהריים.
והמלצה אישית שלי , מנסיון : לא לענות בכלל לכל הטלפונים הקווים כי ב-99% מהמקרים מדובר על הטרדות שונות. (ואם לא אז מקסימום יתקשרו עוד פעם פעמיים ואז תדעו לענות).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה