עזרה הנפקת תעודות זהות

תודה לך ה’

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
חייבת דחוףףףף להנפיק תעודת זהות,
לא מצליחה לקבוע תור...
מה עושים?

• תודה
Reactions: CPA

CPA

משתמש פעיל
כן. בשבועיים האחרונים למעט יום יומיים זאת ההודעה שמופיעה שכבר הצלחתי להיכנס. אמרו לי ללכת בלי תור כי הוציאו הודעה שאפשר. הלכתי והשומר לא נתן לי גם לאחר תחנונים וזמן רב. אמר שהיום אין מקום. אולי במקום אחר או שעה אחרת ילך יותר טוב...
1682837741410.png

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תנסו עם מספר לא כשר,
אני ניסיתי כמה פעמים עם המס' שלי עד שכתב לי שהמשתמש נחסם ואז נפל לי האסימון לנסות במס' אחר וזה הצליח לי בכל המקומות,
רק מה, התורים ממש מאוחרים באוזר אוקטובר-חשוון.

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תנסו עם מספר לא כשר,
אני ניסיתי כמה פעמים עם המס' שלי עד שכתב לי שהמשתמש נחסם ואז נפל לי האסימון לנסות במס' אחר וזה הצליח לי בכל המקומות,
רק מה, התורים ממש מאוחרים באוזר אוקטובר-חשוון.
צודק!!!
עכשיו ניסיתי וכנ"ל!
איזה אפליה!

1682866552002.png

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כמובן שגם לי יש טלפון כשר וכו
רק נרשמתי לתור בלי חשבון עם מספר לא כשר שיש לי לחו"ל
ו...הנה זה פלא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה