מידע שימושי הנפקת דרכונים ללא תור הייתם שם?

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
ברור שצריךדרכון כלשהו, אלא שאם יש לך דרכון אמריקאי, אתה יכול להשתמש בו ואתה לא צריך את הישראלי.
מניסיון ?כי כפי שידוע לי חייבים 2 דרכונים.
תזהרו לכתוב מידע מדויק שמא מישהו יינזק במידע לא נכון

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
אף פעם לא ניסיתי אישית כי זה לא היה יעיל, אבל בעקרון אני בטוח כמעט ב100%, אם מישהו יודע אחרת, נא לעדכן.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
זה עולה יקר יותר.
אתה בטוח שגם כשהדרכון לא בתוקף?
1687936061481.png

כתוב "אבד נגנב או הושחת כשהוא עדיין בתוקף".

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
1687936503638.png

אבל בעיקרון צריך.....

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
יותר מזה, כשאני ממלא תשלום, אם אני כותב שזה לא בתוקף והדרכון לא ברשותי, הוא נותן לי לשלם 280/260 ש"ח ולא 560 ש"ח,
1687938254894.png
רק אם אני כותב שהדרכון בתוקף, אזז הוא נותן לי 580/560 ש"ח
1687938351039.png

@חיים רר @בינה מלכותית מישהו יודע?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה