הנמכת תקרה בגבס

אסתי ש.

משתמש חדש
שלום,
אודה לעזרת המומחים והמבינים בענין :)
אנחנו רוצים לעשות גבס לכיסוי צינורות המזגן ומתלבטים בין כמה אפשרויות: (מצורפת תמונה)
א. אלכסון מקיר לקיר (הקו האדום)
ב. אלכסון מקיר לקיר שקצת עולה על הקירות שעליהם נשען (הקו הצהוב)
ג. להמשיך בקו ישר (ממשיך את הפרוזדור, רוחב 95 ס"מ) לרוחב הסלון ובהתאם להנמיך גם את הריבוע כניסה לבית (הקו הסגול) כמובן שנחליף את השרשורים...
ד. רעיון אחר??

התקרה בבית היא 2.8 מטר
ההנמכה של הגבס תהיה כ 35 ס"מ (חתיכת בומבה ;)
גודל הסלון 5.6*4 (ללא הריבוע בכניסה)

האפשרות הראשונה היא קצת בנאלית? לכן חשבתי גם על השניה כאופציה
באפשרות השלישית פחדתי שבגלל שכל הכניסה תהיה נמוכה יותר זה יתן תחושה של סלון קטן ויהיה מאד בולט מהכניסה לבית שיש הנמכה...

אודה מאד לעזרתם!
עיצוב גבס.jpg
...

נערך לאחרונה ב:

אסתי ש.

משתמש חדש
קצת קשה להבין ללא תכנית,
אם הפיזור טוב במיקום הנוכחי,
למה לא לסגור במשולש.
הפיזור עכשיו טוב אבל אני רוצה שזה גם יראה יפה בסופו של דבר אז לא אכפת לי להשקיע ולשנות..
חשבתי שאולי משולש יתקבל בעין פחות יפה, בכל אופן זה הנמכה של 35 ס"מ וזה בולט

ואם נלך על משולש - יותר יפה מפינה לפינה של הקיר או שקצת גולש על הקירות? (מקווה שהובנתי)

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
נראה לי עניין של טעם,
אני הייתי הולך על האדום, נראה לי משתלב יותר יפה,
אם הייתם מעלים תכנית של הבית, מאמין שהאדריכלים והמעצבים כאן היו יכולים לייעץ.

אסתי ש.

משתמש חדש
את הפן העיצובי, יתנו המומחים,
אני רק מעיר, שנראה לי כדאי להעביר שרשור אחד פנימה (אולי בצמוד לחדר משמאל), שייתן פיזור טוב יותר של האויר, זה נראה חלל ממש גדול.
בהצלחה
הקיר של הסלון הוא במשותף עם החדר ילדים, הכוונה להעביר את השרשור בתוך החדר ילדים ולחצוב פתח למיזוג הסלון?
ז"א שההנמכה תהיה בחדר ילדים במקום בסלון?

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם רוצים להמנע לחלוטין מהנמכה בסלון- ניתן להכניס את השרשוריים לחדר משמאל לסלון ולהוציא רק גרילים החוצה, אבל זה מורכב יותר שכן יש לשבור בקירות בלוק.
וגם אני מצטרפת לדעה שעדיף למשוך על קיר הסלון השמאלי כך יהיה פיזור נכון יותר בחלל
בכל מקרה- אלכסון הוא סגנון שנראה לי פחות יתאים לדירה (ממה שאני רואה במטבח שמציץ בתמונה...)

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
הקיר של הסלון הוא במשותף עם החדר ילדים, הכוונה להעביר את השרשור בתוך החדר ילדים ולחצוב פתח למיזוג הסלון?
ז"א שההנמכה תהיה בחדר ילדים במקום בסלון?
אפשר גם כך,
אגב,
ניתן במקום שרשור, להשתמש בתעלת פח צרה שלא תתפוס הרבה מקום, ולהפוך את הבליטה הזו למשהו יפה ומעוצב (אפשר אולי עם אלמנטים מקלקר וכאלו),
בהצלחה.

אסתי ש.

משתמש חדש
אם רוצים להמנע לחלוטין מהנמכה בסלון- ניתן להכניס את השרשוריים לחדר משמאל לסלון ולהוציא רק גרילים החוצה, אבל זה מורכב יותר שכן יש לשבור בקירות בלוק.
וגם אני מצטרפת לדעה שעדיף למשוך על קיר הסלון השמאלי כך יהיה פיזור נכון יותר בחלל
בכל מקרה- אלכסון הוא סגנון שנראה לי פחות יתאים לדירה (ממה שאני רואה במטבח שמציץ בתמונה...)
אם אפשר הסבר לאנשים פשוטים ;)
למה בגלל המטבח פחות מתאים משולש? (כמובן שיהיה פתח יציאה גם למטבח..)

ונניח נעשה לאורך הסלון- מדובר בשתי שרשורים כך שהרוחב יהיה חייב להיות מינימום 60 ס"מ, ז"א שיגיע רק עד אמצע הפתח של המטבח, לא יראה מוזר?

אסתי ש.

משתמש חדש
אם אפשר הסבר לאנשים פשוטים ;)
למה בגלל המטבח פחות מתאים משולש? (כמובן שיהיה פתח יציאה גם למטבח..)

ונניח נעשה לאורך הסלון- מדובר בשתי שרשורים כך שהרוחב יהיה חייב להיות מינימום 60 ס"מ, ז"א שיגיע רק עד אמצע הפתח של המטבח, לא יראה מוזר?
@רותי וינברג אשמח לעזרתך.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
צודקת לגבי ההנמכה שתגיע עד אמצע פתח המטבח.
המשולש שפחות מתאים התכוונתי לסגנון העיצובי הנקי שמציץ שם בתמונה, המשולש טיפה מיושן
אבל יתכן שזה כן הפתרון המתאים כאן אם לא רוצים ללכת על הפתרון של השרשורים בחדר ילדים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה